Treść opublikowana przez shakal
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dzięki Wysłane z iPhone
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie podpowie ktoś gdzie w okolicach Brzeska lub samym Brzesku wypiaskuje i pomaluje stalowe felgi?? Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Jak na razie nie mam kiedy zamontować gratów które leżą i czekają od dawna A na heble też przyjdzie pora
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dobra cena Nie pamietam dobrze bo interesowałem sie tym jakiś czas temu. W dziale zrób to sam masz dokładny opis co i jak zreszta wklejalem link tutaj Tobie Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Ty mnie tu juz nie podpuszczaj Wysłane z iPhone
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Dobrze ze wymieniłeś siłownik bo niektórzy spawali zawiasy ale nie wymieniali siłownika i spaw po paru otwarciah pękał. I niech każdy zapamięta ze winny jest siłownik a nie słabej jakości zawias, wiec jesli ktoś u siebie jeszcze nic z tym nie robił to lepiej wymienić sam silownik i nie trzeba sie martwić pekajacym zawiasem Wysłane z iPhone
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Dopieszczona Wysłane z iPhone
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
AXE EX15
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Cieżko Ci bedzie znaleść cos taniej, chociaż nie mowię ze sie nie trafiają musisz śledzić Allegro i inne portale w końcu cos trafisz Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://allegro.pl/oryginalna-kamera-cofania-audi-a8-8k0-980-551-c-i5333480381.html kamera wisi na allegro
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Sama kamerka pasuje nawet z Q7 Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Raczej nie podejdzie. Musisz szukać listwy z A6 Wysłane z iPhone http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207209-Monta%C5%BC-Oryginalnej-Kamery-Cofania-oraz--Blendy-Audi Poczytaj sobie Wysłane z iPhone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poducha droższa niż sama kierownica Wysłane z iPhone
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy, zajmuje sie ktoś w zachodniopomorskim ochrona komponentu? Chodzi o zmianę półautomatycznej klimy na pełen automat w A6C6 Pozdrawiam Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak ja zmieniałem zderzak to było parę sztuk, ale ja i tak kupiłem w ASO Popatrz za używką, może znajdziesz. Tutaj masz numer 8e0 117 335 K
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A sprawdzałeś czy całe powietrze "zagarnięte" przez kratkę, wpada do tej własnie kierownicy? Czy część powietrza nie ucieka bokami?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kierownica powietrza do IC Ci pasowała? Wydaje mi się że w s-line idzie inna
-
A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
Dokładnie jak kolega wyżej pisze, jak już robić to cały s-line przynajmniej zewnętrzny
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mozesz użyć Poxipolu dwuskladnikowego. Moim zdaniem lepiej jest sklejać zawias po jego wyciagnieciu. Z pewnością szlifowanie jak i malowanie jest łatwiejsze Wysłane z iPhone
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Albo grubo albo wcale d*pa nabiera wyglądu Wysłane z iPhone
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dobry Avant i jak widać doinwestowany Powodzenia w dalszym modzeniu (a jak widać troche tego jeszcze będzie ) i bezawaryjnej eksploatacji
-
Srebrna BRD by shakal
Spróbuje poprawić linki Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej Wysłane z iPhone To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ? To ja mam tak teraz jak się przesiadam do auta ojca całe 86PS Lustra będą składane z pilota a czy dużo roboty? Już raz to robiłem w poprzednim aucie (dokładałem fotochrom) i teraz będzie praktyczne tyle samo roboty + dołożenie modułów składania z pilota . Boczki w dół, słupki A i trzeba poluzować z przodu podsufitkę żeby pociągnąć kable od wewnętrznego fotochromu do luster bocznych. Wymienić lusterka na składane i wszystko
-
Siemianowy Golfik Gti
Taki trochę nie Twój styl Wysłane z iPhone
-
2.0TFSI Quattro <3
20T wygląda jak doklejane przez kogoś komu nie chciało się nawet zobaczyć w internet Powinno być 2.0 T i Quattro bardziej z prawej
-
Srebrna BRD by shakal
Spróbuje poprawić linki Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej Wysłane z iPhone