Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taśma bedzie trzymać Wysłane z iPhone
  2. Ja miałem w poprzedniej identyczny środek z dekorami Piano http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212679-%5BBKE%5D-Moja-Czarnulka-1%2E9 Przedostatnia strona Wysłane z iPhone
  3. Dokładnie, mało spotykane żeby 1,9 miało taki wypas z fabryki Pakuj dekory Piano Bezawaryjności
  4. Dzięki Bogu nie mam 1BA Wysłane z iPhone
  5. Trochę zmian będzie, nie ukrywam ale powoli. A co do 19" to po modzie z zawiasem bo kozy w domu nie chcę mieć
  6. Dzięki chłopaki Na srebrnym tak syfu nie widać jak na czarnym Fotki wnętrza dorzucę niebawem Wysłane z iPhone Doprowadzanie silnika do stanu używalności ciąg dalszy Rozrzad wymieniony, wszystkie filtry + olej. Dzisiaj auto wróciło z regeneracji pompy, imbus był juz w stanie krytycznym Za długo by juz chyba nie wytrzymał Dodatkowo synchronizacja rozrządu bo był przestawiony i czyszczenie wtryskow. Juz niedługo jakieś pierwsze mody Wysłane z iPhone Sobota była wolna więc został wymieniony tunel środkowy na taki bez uchwytu na telefon W końcu to jakoś wygląda Przy okazji fotki środka (zdjęcia z telefonu ) Pozdrawiam
  7. Przymiarka może być na taśmie dwustronnej klej z taśmy usunąć bardzo łatwo. A jak się spodoba to wtedy na stałe nity lub wkręty
  8. Ledy ładnie świecą , chyba będę musiał dokupić resztę oświetlenia do siebie bo jak na razie mam tylko w drzwiach. PS. żona mi już dzwoniła co to znowu za naklejki kupuje i ile kosztowały
  9. Zawsze możesz później ściągnąć jeśli nie będzie Ci pasować i sprzedać Ja bym znów chciał taką dokładkę ale wiem że z przeglądem miałbym problem w Austrii.
  10. Za Brnem i przed Olomoucem. Jak w miarę wcześnie wyjadę i będę jechał sam to dam znać
  11. Kurde podjechałbym zobaczyć w czwartek, ale będę wyjeżdżał koło 19.00 najwcześniej z Wiednia tak że u Ciebie byłbym koło 22.00 myśle bo w Czechach remontów tyle, że nie przejedziesz szybciej
  12. A cóż to za świński ryj? Jak zawsze prezentuje się wyśmienicie
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok Dzięki
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie bede sie brał za wymiane tunelu środkowego i szybkie pytanie mam bo jak wiadomo trzeba rns i klimatronik wyciągnąć, rozpinac do tego akumulator czy jak nie będzie kluczyka w stacyjce to wystarczy??
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak masz u siebie chrom w szybach i na grillu to bym zostawił w kolorze nadwozia, chyba że planujesz zrobić black/blue jak na zdjęciu to może by cos z tego wyszło
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wujek google ma
  17. Jaki masz pomysł na ten zderzak? Tak czy siak będzie ładnie
  18. Z tego co wiem to wszyscy zakładają z Q5 Co do autka to fanie że masz s-line przy tym silniku bo rzadko się trafiały i FIS masz nie kolorowy, przynajmniej na zdjęciach, chyba że zmieniłeś to sorki
  19. jeszcze dzisiaj bede wszystko sprawdzał bo wczoraj silnik nie miał kiedy zejść poniżej 90 stopni Wysłane z iPhone
  20. Ja wlasnie jestem po regeneracji napędu pompy oleju. U mnie imbus przy 192.000 wyglądał tak: Jak widać brakowało juz nie duzo i napęd szlag by trafił. Regeneracja zrobiona przez Pawelkiwi Polecam Wysłane z iPhone
  21. Też taki zestaw chodził mi po głowie, 19" speedline + eibach jeszcze do wcześniejszej A4, teraz też mam srebrną więc czekam jak to u Ciebie siądzie i może się na następny sezon jednak skuszę chyba że coś innego wpadnie w oko
  22. U mnie siedzi przednia szyba akustyczna i przy 200km/h nie czuć tej prędkości i dużo mniej szumi niż w poprzedniej A4 bez takiej własnie szyby
  23. Jak będziesz miał więcej fotek w tym wnętrza to wrzuć Popatrzymy co tam masz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.