Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ja miałem w poprzedniej identyczny środek z dekorami Piano http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212679-%5BBKE%5D-Moja-Czarnulka-1%2E9 Przedostatnia strona Wysłane z iPhone
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dokładnie, mało spotykane żeby 1,9 miało taki wypas z fabryki Pakuj dekory Piano Bezawaryjności
-
Srebrna BRD by shakal
Dzięki Bogu nie mam 1BA Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Trochę zmian będzie, nie ukrywam ale powoli. A co do 19" to po modzie z zawiasem bo kozy w domu nie chcę mieć
-
Srebrna BRD by shakal
Dzięki chłopaki Na srebrnym tak syfu nie widać jak na czarnym Fotki wnętrza dorzucę niebawem Wysłane z iPhone Doprowadzanie silnika do stanu używalności ciąg dalszy Rozrzad wymieniony, wszystkie filtry + olej. Dzisiaj auto wróciło z regeneracji pompy, imbus był juz w stanie krytycznym Za długo by juz chyba nie wytrzymał Dodatkowo synchronizacja rozrządu bo był przestawiony i czyszczenie wtryskow. Juz niedługo jakieś pierwsze mody Wysłane z iPhone Sobota była wolna więc został wymieniony tunel środkowy na taki bez uchwytu na telefon W końcu to jakoś wygląda Przy okazji fotki środka (zdjęcia z telefonu ) Pozdrawiam
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W sumie racja
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Przymiarka może być na taśmie dwustronnej klej z taśmy usunąć bardzo łatwo. A jak się spodoba to wtedy na stałe nity lub wkręty
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ledy ładnie świecą , chyba będę musiał dokupić resztę oświetlenia do siebie bo jak na razie mam tylko w drzwiach. PS. żona mi już dzwoniła co to znowu za naklejki kupuje i ile kosztowały
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zawsze możesz później ściągnąć jeśli nie będzie Ci pasować i sprzedać Ja bym znów chciał taką dokładkę ale wiem że z przeglądem miałbym problem w Austrii.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Za Brnem i przed Olomoucem. Jak w miarę wcześnie wyjadę i będę jechał sam to dam znać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kurde podjechałbym zobaczyć w czwartek, ale będę wyjeżdżał koło 19.00 najwcześniej z Wiednia tak że u Ciebie byłbym koło 22.00 myśle bo w Czechach remontów tyle, że nie przejedziesz szybciej
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A cóż to za świński ryj? Jak zawsze prezentuje się wyśmienicie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z alcantarą też wisi aukcja Oczywiście na Ebayu
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Jaki masz pomysł na ten zderzak? Tak czy siak będzie ładnie
-
srebrny avant 1.9 TDI by szkodnik
Z tego co wiem to wszyscy zakładają z Q5 Co do autka to fanie że masz s-line przy tym silniku bo rzadko się trafiały i FIS masz nie kolorowy, przynajmniej na zdjęciach, chyba że zmieniłeś to sorki
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
jeszcze dzisiaj bede wszystko sprawdzał bo wczoraj silnik nie miał kiedy zejść poniżej 90 stopni Wysłane z iPhone
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Ja wlasnie jestem po regeneracji napędu pompy oleju. U mnie imbus przy 192.000 wyglądał tak: Jak widać brakowało juz nie duzo i napęd szlag by trafił. Regeneracja zrobiona przez Pawelkiwi Polecam Wysłane z iPhone
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Też taki zestaw chodził mi po głowie, 19" speedline + eibach jeszcze do wcześniejszej A4, teraz też mam srebrną więc czekam jak to u Ciebie siądzie i może się na następny sezon jednak skuszę chyba że coś innego wpadnie w oko
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
U mnie siedzi przednia szyba akustyczna i przy 200km/h nie czuć tej prędkości i dużo mniej szumi niż w poprzedniej A4 bez takiej własnie szyby
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
Jak będziesz miał więcej fotek w tym wnętrza to wrzuć Popatrzymy co tam masz