Treść opublikowana przez shakal
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Ładna A4 Fajnie bo Bix z białym kierunkiem. Powodzenia w modyfikacjach i bezawaryjności Ze zwykłego do s-line nie pasuje.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kolejna "eSa" na forum Fajnie się teraz d*pa prezentuje ale tak jak inni, jestem za naklejeniem znaczka z powrotem
-
A4 B7 s-line s-tronic 7-biegowa skrzynia duzo pali
Nie ten dział!
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To jak jedziesz do DE to bierz ten adapter z kufatec.de
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8P A masz pełny FIS?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Gumowe dywaniki na zimę jak znalazł też mam u siebie i sobie chwalę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Gałeczka teraz do kompletu by się skórzane stołki przydały Masz coś do ledów żeby błędami nie waliło?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Austria, Wiedeń - BP Diesel Ultimate - 1,369 euro
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Na placu pod "Monna" widziałem wózek widłowy stoi
-
Jaki wozek wybrac
Ja też mogę polecić Teutonia Cosmo. Nie jest może najtańszy, ale tak jak piszą koledzy wyżej wjedziesz nim wszędzie, pod wózkiem pojemny "kosz" na różne rzeczy. Co do rozpinania wózka żeby wszedł do auta to ja robiłem to tylko jak była gondola (kazdy wózek z twardą gondolą nie wejdzie do audi a4), jeśli jest wpięta spacerówka to wchodzi bez problemu. Tutaj odpinałem koła żeby z boku mogła wejść torba
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
Wybić szybe w aucie i ze dwa wiadra gnojówki
-
Regeneracja kierownicy
Wątpię żeby do B6 kolega chciał kierownicę z B5 Pisz do klubowicza Reggi, kierownice robi profi
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Wyglada jak zwykła tylko obszyta pikowana skóra Wysłane z iPhone
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dobrze wypasiona Pozostaje życzyć bezawaryjnej eksploatacji
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Uii.. Stołki :kox: . Widać, Magda wymagająca
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
za***iście co nie? Tylko coś teraz jakby gorzej hamuje
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam, może zadzwoń do gościa to by Ci odsprzedał jeszcze coś takiego :naughty: Moim zdaniem pasowały by idealnie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Będzie ładnie , widziałem już takie połączenie kolorów tylko w B6 i było Jeszcze jak na wiosne wpadną 0.01 to będzie kosa
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie jaki numer ma dokładka tylnego zderzaka na 2 rury (s-line)? Wiem że na forum jest temat o tym, ale nie pasuje mi w tym temacie to: 8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc 8E0 807 110 B dokłdka przód i nie wiem czy tak do końca ten spis części pasuje do naszych B-siódemek, bo tego u nas nie ma.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Myślałem ze o nią chodziło Wysłane z iPhone
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
link 2 posty wyżej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jak ktoś chce to moge wrzucić całą walke na neta Adamek - Szpilka Wideo: 720x400 Czas trwania: 51 minut http://przeklej.org/file/zLgyhP/Walka.AVI.avi
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dla mnie walka wieczoru to Kostecki - Sołdra
-
Wibracje na kierownicy, trzepanie na alternatorze i piszczenie wspomagania [B6, AVF]
A to sprzęgiełko nie znajduje się czasem w rolce? Jeśli tak to właśnie tak jak napisałem wyżej, można sprawdzić jego sprawność