Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Ładna A4 Fajnie bo Bix z białym kierunkiem. Powodzenia w modyfikacjach i bezawaryjności Ze zwykłego do s-line nie pasuje.
  2. Kolejna "eSa" na forum Fajnie się teraz d*pa prezentuje ale tak jak inni, jestem za naklejeniem znaczka z powrotem
  3. http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8P A masz pełny FIS?
  4. Gumowe dywaniki na zimę jak znalazł też mam u siebie i sobie chwalę
  5. Gałeczka teraz do kompletu by się skórzane stołki przydały Masz coś do ledów żeby błędami nie waliło?
  6. Austria, Wiedeń - BP Diesel Ultimate - 1,369 euro
  7. Na placu pod "Monna" widziałem wózek widłowy stoi
  8. Ja też mogę polecić Teutonia Cosmo. Nie jest może najtańszy, ale tak jak piszą koledzy wyżej wjedziesz nim wszędzie, pod wózkiem pojemny "kosz" na różne rzeczy. Co do rozpinania wózka żeby wszedł do auta to ja robiłem to tylko jak była gondola (kazdy wózek z twardą gondolą nie wejdzie do audi a4), jeśli jest wpięta spacerówka to wchodzi bez problemu. Tutaj odpinałem koła żeby z boku mogła wejść torba
  9. Wybić szybe w aucie i ze dwa wiadra gnojówki
  10. Wątpię żeby do B6 kolega chciał kierownicę z B5 Pisz do klubowicza Reggi, kierownice robi profi
  11. Wyglada jak zwykła tylko obszyta pikowana skóra Wysłane z iPhone
  12. Dobrze wypasiona Pozostaje życzyć bezawaryjnej eksploatacji
  13. Uii.. Stołki :kox: . Widać, Magda wymagająca
  14. akjam, może zadzwoń do gościa to by Ci odsprzedał jeszcze coś takiego :naughty: Moim zdaniem pasowały by idealnie
  15. Będzie ładnie , widziałem już takie połączenie kolorów tylko w B6 i było Jeszcze jak na wiosne wpadną 0.01 to będzie kosa
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E0 807 521 H Co znów Ci nie pasuje? pierwszy nr to zderzak s-line B7 a drugi to dokładka s-line zderzaka z B6 Skoro do B6 to co robi w dziale B7? Trochę to myli bo do końca nie wiadomo do czego co jest. PS. Dzięki za numer
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jaki numer ma dokładka tylnego zderzaka na 2 rury (s-line)? Wiem że na forum jest temat o tym, ale nie pasuje mi w tym temacie to: 8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc 8E0 807 110 B dokłdka przód i nie wiem czy tak do końca ten spis części pasuje do naszych B-siódemek, bo tego u nas nie ma.
  18. Myślałem ze o nią chodziło Wysłane z iPhone
  19. link 2 posty wyżej
  20. Jak ktoś chce to moge wrzucić całą walke na neta Adamek - Szpilka Wideo: 720x400 Czas trwania: 51 minut http://przeklej.org/file/zLgyhP/Walka.AVI.avi
  21. Dla mnie walka wieczoru to Kostecki - Sołdra
  22. A to sprzęgiełko nie znajduje się czasem w rolce? Jeśli tak to właśnie tak jak napisałem wyżej, można sprawdzić jego sprawność

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.