Treść opublikowana przez shakal
-
Piłka nożna
Brawo Polska . Szkoda, że nie ma w piłce tak, że jak wygrasz z mistrzem to zostajesz mistrzem do pierwszej przegranej
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
skrętny?
-
Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_
Ładna B6 Koło na duży plus. Kierownice zmieniłbym i pomalował zaślepkę od haka Bezawaryjności
-
Piłka nożna
Parę razy reprezentacja pokazała, że z silnym przeciwnikiem grali może nie na wyrównanym poziomie, ale dużo nie odstawali, więc może i dzisiaj zaprezentują się z tej lepszej strony
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja robiłem część sufitu (ok.6x1,2m) przychodził elektryk i wiercił sobie otwory małym wiertłem i wypuszczał kabelki, później ja znowu robiłem płyty i tak do ostatniej płyty. w rogu został mały otwór 30x30 i tam podłączał te przewody do trafo. Ja to szpachlowałem i malowałem (małym wałkiem ) On miał później przyjść i podłączać diody do tych wypuszczonych kabli, ale jak to robił to nie wiem bo mnie już tam nie było. Wiem tylko że diody wkładał w małe tulejki i te tulejki z diodami dopiero w otwory.
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Kolega pyta właścicieli 1,9 BKE
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Kolego wszystko zależy od stylu jazdy. Ja jak jeżdżę po mieście (Wiedeń) to około 8L muszę liczyć. Jeśli jeździsz bardzo agresywnie po mieście to Twój wynik nie musi dziwić, ja raz jechałem 20km przez miasto do przeglądu i chciałem "przedmuchać" wydech to wynik miałem podobny do Twojego Jeśli jednak jeździsz spokojnie to coś jest nie tak.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Przecież to nic innego jak diody LED a nie maty czy naklejki. Raz robiłem coś podobnego, ale tego nie podłączałem, robił już to elektryk na jakimś trafo. Miał cały dzień zabawy bo diod było ponad 1000
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Zapytaj klubowicza RS on do pro kit na tyl zakladal jakies specjalne gumy zebybrowno siedzialo Nastukane z samsunga
-
zamiana podsufitki oraz słupki
Kolego to nie B8. W B7 to przez przednie drzwi wychodzi jeśli nie ma składanej kanapy, wystarczy siedzenia złożyć do tyłu na maxa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/99984-all-b6-wymiana-podsufitki-w-a4-b6b7-sedan-bez-szyberdachu/
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ja u siebie mam springi Eibacha Pro Kit + amortyzator S-line (na wiosnę cos innego będzie) i jeździ się komfortowo, jedynie wyższe krawężniki trzeba omijać
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/153399-FS-Eibach-Sportline-Springs-%28B6-B7-2WD%29-amp-Koni-Sport-Adj-Front-Shocks
-
felgi pod 320 mm 2.0 tfsi
Dzięki Dev
-
felgi pod 320 mm 2.0 tfsi
A jak z zaciskami 320 z A6 C6, też wejdzie na to felga z pierwszego linku? Może to ktoś potwierdzić? Do dwóch tygodni muszę kupić zimówki i nie wiem czy kupować tylko opony na takie własnie felgi czy szukać mam już 17?
-
Austria - Wiedeń
Za dwa tygodnie dopiero mam auto czyli gdzieś za 3 tygodnie najwcześniej
-
Austria - Wiedeń
Pewnie. Tylko ja chwilowo bez auta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie będę miał auta innym razem podjade
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jest kocur Jak w sobotę odbiorę auto od lakiernika to w niedziele może podjadę zobaczyć na żywo
-
Multi kiera z b7 podejdzie do b6 bez problemu?
Moduł potrzebujesz z B7. A czy poducha wystrzeli to nie wiadomo, nikt nie testował chyba Jak cos jeszcze trzeba to zaraz ktoś pewnie dopisze
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ostatnio widziałem A5 na Vossen CV3, ale czarna była i srebrne jej pasowały bardzo Moim zdaniem jeśli CV3 do białej A5 to z pewnością nie srebrne
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Oczywiście, jak ktoś chce się bawić w wyciąganie kasy to norma, w tych czasach mając takie auto trzeba jechać do ASO AUDI i oddać auto, brać zastępcze i mieć wszystko inne głęboko gdzieś Ps. Fajne wozidło Mnie na szczęście baba trafiła w Austrii i z kasą problemów nie miałem sorki za OT
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Przeżucić się da, ale potrzebujesz kosz 2DIN, Tunel 2DIN (lub przerobić istniejący) i klimatronik 2DIN (lub przerobić istniejący) co do naprawy to nie wiem. Tutaj masz krótką lekture http://a4-klub.pl/index.php?/topic/91570-all-b6-docinanie-climatronica-i-tunelu-pod-kosz-2-din/#entry1443476
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
W PL to chyba norma
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Szkoda auta i nerwów z tym związanych, przechodziłem oststanio podobną sytuacje tylko, że ja dostałem w bok Szybkiego powrotu do stanu z przed kolizji
-
Tunel 1 din na 2 din pomoc w przerobieniu
Ja wycinałem ręcznie ale jak masz szlifierke to możesz szlifierką