Treść opublikowana przez shakal
-
Wibracje na kierownicy, trzepanie na alternatorze i piszczenie wspomagania [B6, AVF]
Jak ja miałem takie objawy to rolka na alternatorze była do wymiany bo się przestała kręcić i pasek się ślizgał po rolce. Sprawdź srubokretem na wyłączonym silniku czy uda ci się ruszyć wiatrak w alternatorze (powinien się w jedna stronę kręcić), jak się nie będzie kręcił to rolka do wymiany.
-
Srebrzynka B7
Mechanizm jest na tyle zmęczony ze silniczek nie daje rady pociągnąć ich do pozycji wyjściowej i się wyłącza. Nie męcz więcej silniczka bo go spalisz i dojdą dodatkowe koszty. Jak masz czas to rozbierz mechanizm i doprowadz go do stanu jak z fabryki
-
Wybór wódki na wesele
U mnie był Smirnoff i goście również byli zadowoleni z wódki. Ja miałem tyle dobrze że placilem za połówkę 12 zł nie pytajcie skąd miałem za taką cenę bo to było juz 7 lat temu i nie pamiętam
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie wiem,nie byłem tam wieczorem,ale byłby kozak Byłby, byłby
-
[B5 1Z] A4 TDi
W tej alejce koło pałacu w nocy świecą się lampy? Ciekawy efekt by był z dłuższym naświetlaniem Kiedyś już myślałem nad jakąś sesją w tym miejscu ale zawsze jak jestem w PL to brak czasu
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ultery zamówione Jeszcze parę brakujących elementów (śruby do haków i nakrętki do osłon termicznych) i czekać do końca grudnia na montaż A no jeszcze dokładka na dwa kominy, ale to chyba w ASO zamówię bo wszystko używane tak czy tak pewnie bym lakierował, więc na jedno wyjdzie
-
B6 DIVISION
Jakby mnie nie dzieliło 540km od garażu to bym pewnie zmierzył a pisałeś że "bodajże" 55mm wolałbym wiedzieć na 100% niż później kombinować Już Ci pisałem że 55mm, poza tym co za problem suwmiarką zmierzyć Jak wydech z 2.5 to średnica montażowa 60mm. Ostatnio kupowalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk O taką odpowiedź właśnie mi chodziło. Dzięki cwiara
-
B6 DIVISION
Panowie z B-szóstek mam do któregoś z Was prośbę Kupiłem podwójny wydech z B6 i chciałem dospawać ozdobne końcówki Ultera, ale potrzebuje wiedzieć jaka szeroka jest rura na końcu wydechu żeby wszedł kielich montażowy na nią. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi?! Pomoże ktoś?
-
Srebrzynka B7
Fajny avancik To że wyposażenie auta Ci teraz wystarcza to nie znaczy że za tydzień też tak będzie Jak zapisywałem się na forum to też myślałem że znajdę tutaj "jak wymienić żarówkę" lub "czym wyczyścić tapicerkę" Ale po przeforsowaniu tematów innych użytkowników zaczęło sie... Tak, że powodzenia w rezaniu i bezawaryjności A co do lampek to tak jak pisze akjam, na 99% są to tylko odblaski.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To nie sprawdziłeś czy jest żarówka?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
A ja jakie pokazałem? inne? Lepiej napiszcie jaka musi być średnica kielicha montażowego
-
Piłka nożna
Roma będzie musiała robić wszystko żeby odgryźć się za mecz u siebie, będzie ciekawy mecz PS. W PL na jakim kanale będzie leciał? Edit: mam już Canal + Sport
- B7 Crew
-
Piłka nożna
Panowie jak dzisiaj obstawiacie Bayern z Romą? Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
To są te ultery? http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm?PHPSESSID=935bc1655b4d43c77a83269064109c22
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
To są 90 czy większe?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
takie auto odebrałem od lakiernika. W środku wszystko odkurzone i wyczyszczone auto wypolerowane i opony wyczernioneWysłane z iPhone Po paru latach zdecydowałem się jednak założyć klubowe ramki miałem z nimi trochę kłopotów bo tablica w Austrii jest 1cm szersza od polskiej blachy, ale trochę siły i wszystko weszło [/url] I w garażu w Polsce czeka na mnie coś takiego Teraz pytanie odnośnie końcówek, dospawać Ori z B7 te co idą w dół czy może coś na prosto?
-
B7 Crew
Jak Ty coś wymyślisz kup podobny w sklepie z farbami lub w sklepie modelarskie i pomaluj. Jak z babą . W sumie dobry pomysł z tym sklepem modelarskim, tylko listwy teraz w PL a ja w Austrii No nic poczekają, jeść im nie trzeba dawać
- B7 Crew
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75513-all-b7-obudowa-na-podszybie-i-jeszcze-2-oslony-w-komorze-silnikowej/
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Właśnie też szukałem tego tematu, ale turzol mnie uprzedził
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Potrzebujesz kolego 4x haczyk, 4x podkładka, 4x wkręt Jak znajdę numery to Ci napisze.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Piano robi robotę ogólnie furka z zewnątrz jak i wewnątrz wygląda rewelacyjnie, każdy mod na duży +
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Kto od Was (RRS ....) lata do Wiednia? Czarny avant B7 w S-line widziany koło 10:40 na sechsauserstrasse koło Zielpunkta na klubowych ramkach. Wysłane z iPhone