Treść opublikowana przez shakal
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
PodejdzieWysłane z iPhone
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ori siedemnastka dojazdowa wchodzi na 345 bez marudzenia. Wiem, że taka dojazdówka wejdzie, ale chce mieć pełnowymiarowe koło bo jak złapie kapcia w nocy w połowie trasy to chce szybko zmienić i jechać dalej normalnie a nie wlec się max 80km/h przez paręset kilometrów [emoji6] a że zimowy setup mam 18" to zapas chce właśnie w takim rozmiarze [emoji6] Felga juz jest, zostało kupić oponę [emoji16] Wysłane z iPhone Podlece napewno Nawet jutro Wszystko da sie upchac. Ja tez sie zastanawiam jaki dojazd wrzucic zeby wszedl pod zacisk 320mm :/Nie wiem czy slyszales na zywo ta tube ale uwierz, ze warto ja miec ~150zl ale robi konkretna robote. A jak chcesz pełnowymiarowy dojazd to 16" na 320 wchodzi [emoji6] Subwoofer z Q5 słyszałem [emoji6] Ja mam teraz Bose u siebie i tylko trochę lepiej grało to z Q5. Duży plus to że nie "pierdzą" tak plastiki jak przy Bose z A4 [emoji6] Wysłane z iPhone
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Piękny Avant Środek widzę będziesz miał taki sam jak w mojej poprzedniej A4 (Alcantara + Piano Black) tego właśnie teraz mi brakuje w obecnej. Widzę, że dorwałeś foteliki w dobrym stanie Dobrze też wygląda koło przy tym kolorze i z dodatkami w chromie Pozdrawiam i życzę bezawaryjności
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12] Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Ostatnio zauważyłem że szarpanie miedzy 1800-2000obr ucichło. Kryzy nie zdążyłem zamontować gdy byłem w Polsce z braku czasu. Czyżby czyszczenie EGRa pomogło, czy ma na to wpływ niższa temperatura powietrza na zewnątrz? Wysłane z iPhone
-
Strefa Śmiechu
Mnie rozbawiło [emoji12] https://vimeo.com/194007520 Wysłane z iPhone
-
Muzyka w naszych autkach
- Gdzie trzecia zatyczka pasow
Zatyczka na 100% jest pod kanapą Ja swoją też schowałem bo przy składaniu oparcia, odbijała sie później na skórze- Mocowanie listw i lotki s-line do zwykłej b7
Lotkę s-line naklejasz na zwykłą lotkę (zwykła jest zintegrowana z klapą i jej się nie demontuje) wcześniej obcinając bolce w lotce s-line i usuwając stary klej np. zmywaczem silikonowym. Następnie nakładasz klej ( http://allegro.pl/wurth-klej-do-spojlerow-szyb-samochodowych-310ml-i5868209072.html) w miejsce starego, który wcześniej wyczyścisz i naklejasz na zwykłą lotkę. Co do listew to już kolega wyżej dokładnie napisał co i jak- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W kwocie 500zl sie zmieścisz [emoji6] poszukaj na forum, jest o tym dużo. dakine0007 sorki za OT [emoji6] Wysłane z iPhone- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Modułu Bluetooth, mikrofonu i wiązki [emoji6] Wysłane z iPhone- Srebrna BRD by shakal
Dzięki Wysłane z iPhone- Srebrna BRD by shakal
18 Wysłane z iPhone- Srebrna BRD by shakal
Setup zimowy na aucie [emoji6] zima nie zaskoczy Wysłane z iPhone- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Pasuje p&p. Kupujesz 3 elementy w ASO lub calosc uzywana na allegro i tylko przekladasz. Ale ciezko jest wyjac stara No i wyglad na duzy plus U mnie wycieraczka zeszła bardzo łatwo [emoji6]A w ASO wystarczy powiedzieć ze potrzebujesz kompletną tylną wycieraczkę do Q5 [emoji6] Wysłane z iPhone- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Pasuje P&P [emoji6]A wyciera o niebo lepiej [emoji1360] Wysłane z iPhone- Atrapa chłodnicy
Kolego wrzuć jakieś foto grilla który aktualnie posiadasz, podałeś za mało informacji czy chodzi o zwykły czy grill S-line, jaki kolor grilla, jaki kolor ramki itp. Wysłane z iPhone- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Fajne zakupy Co do plastiku to pewnie ten od strony filtra powietrza. Wiem ze na forum ktoś go przycinał [emoji6] Wysłane z iPhone- B7 Crew
- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Po założeniu kiery auto od razu młodziej będzie wyglądać Szkoda, że przycisk od navi nie będzie działał, ale przeszkadzać to chyba nie będzie- Uszczelka podszybia + oslona akumulatora !
Wymiana przekaźnika powinna pomóc O ile dobrze wyczytałem to steruje on pompą paliwa. Nr przekaźnika 614 to 8E0951253, musisz dopytac bo prawdopodobnie został on wycofany ze sprzedaży i został zastąpiony przekaźnikiem 644 o numerze 4H0951253 Najlepiej zadzwoń do ASO i podaj numer VIN, a oni Ci juz powiedzą który przekaźnik będzie pasował. - Gdzie trzecia zatyczka pasow