Treść opublikowana przez shakal
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jasna ku*wa i sto milicjantów [emoji50] Uważać musisz teraz na jadących za Tobą bo przy ostrym hamowaniu zderzak co chwile bedzie do wymiany Wysłane z iPhone
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ładnie sie tu dzieje widzę Mówię tu o aucie i gwincie oczywiście a nie o tych waszych centymetrach Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Alcantare goliłeś jednorazówka czy może papier ścierny? Chyba ze tylko czyszczona? Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ładowarka USB fajna rzecz [emoji1360] Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Dokładka W którym miejscu w tunelu planujesz zamontować te gniazda? Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wysłane z iPhone
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pamiętasz może ile płaciłeś za hamulec schowka? U mnie zaczyna cieżko już chodzić i pasuje wymienić zanim zawias pęknie [emoji6] Mody na plus Wysłane z iPhone
-
2 DIN
Kolego popielniczkę musisz zmienić na 2DIN bo pewnie tego nie zrobiłeś i masz zaokrąglona klapkę od popielniczki [emoji6] Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Fajny mod z tymi klamkami pasażerowie nie muszą szukać po omacku gdzie ta klamka
-
Srebrna BRD by shakal
Tak myślałem, ze rozebrać trzeba będzie całe drzwi... Obkleje karbonem z Allegro Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Muszę się za to zabrać tylko z czasem cieżko ostatnio, znowu jak czas się znajdzie to nie ma gdzie i tak w kółko. Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Dzisiaj rano jak pakowałem auto do wyjazdu moim oczom ukazał się taki oto widok: W ogóle ten trójkąt z lewej strony mam jakiś taki matowy przy krawędziach a z prawej pięknie się świeci. Co mogę z tym zrobić? Wymiana? Malowanie? PS. Czym doczyścić na chromach ten osad? Po zimie jakby tego więcej [emoji19] Wysłane z iPhone
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Każdy ma swój gust i robi pod siebie [emoji6] trochę się z tym pewnie namęczyłeś, więc gratuluje wytrwałości bo ja po pierwszej listwie bym zrezygnował Ja wolałbym prysnąć w PIANO niż oklejać [emoji6] Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Srebrna BRD by shakal
Szczerze? Nie zauważyłem różnicy a z folią w słoneczny dzień nie bede miał problemu przynajmniej zobaczyć cos na wyswietlaczu [emoji6] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Jak kupowałem auto to juz tak wyglądał [emoji6] niektórzy takie rzeczy ręcznikami papierowymi wycierają widziałem na własne oczy Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Gwint kupiony w DE. Jak napisałem do dealera w PL to nie znał ceny ani terminu kiedy bedzie dostępny W DE zamówiony po 4 dniach był u mnie, 7€ przesyłka do Wiednia [emoji6] Może uda sie w następnym tygodniu założyć ale to tak na 80% bo jak bede miał długi tydzień to dopiero w sobotę bede w PL i nie chce nic na szybkiego robić bo zawsze może cos wypaść i zostanę bez auta. Wysłane z iPhone
-
wymiary ramki skrzyni biegow sline i zwyklej
Kolego, jeśli przekładasz z A4 B6/B7 do B6/B7 to ramka jak i cała reszta pasuje. Gorzej jak z automatu do manuala chociaż nie jest to niemożliwe
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Pięknie się d*pa teraz prezentuje
-
Srebrna BRD by shakal
Strasznie Coś ostatnio mam opóźnione podejścia do modów Wysłane z iPhone
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Będzie ładnie
-
Srebrna BRD by shakal
Oczywiście trzeba zdemontować ramkę [emoji6] Widziałem ze niektórzy demontują cały wyświetlacz, ale moim zdaniem nie ma potrzeby, w aucie można to spokojnie wykonać. Nic sie przy tym nie brudzi [emoji4] Wysłane z iPhone