Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak otworzyć auto Rozkodowany kluczyk zamek zepsuty


malyszdj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!
Ostatnio wymieniałem centralny zamek w drzwiach i musiałem coś źle poskładać. Jak otwierałem szybę to coś zatrzeszczało prawdopodobni osłona i pewnie wyskoczyła linka od przekręcania kluczyka. Na dodatek wyciągałem akumulator i rozkodowały mi się kluczyki. Teraz nie mogę dostać się do auta. Nie mam też zamka w klapie bagażnika. Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam jeszcze że jak ostatnio zamykałem auto to zamknął mi się na jeden raz tak jakby bez zaryglowanie drzwi.
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz lekko odchylić drzwi w samym rogu do uzyskania niewielkiej szpary abyś mógł zahaczyć jakimś drutem klamkę po przeciwnej stronie o ile drzwi nie są zaryglowane. Jeśli są zaryglowane to chyba pozostaje wybić szybę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować jakimś wysięgnikiem włoży kluczyk do stacyjki i przekręcić nas zapłon.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zadzwonić po fachowca który otworzy auto w 30 sek i kosztuje mniej niż szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz z tylu szyby na korbę to spokojnie otworzysz samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zadzwonić po fachowca który otworzy auto w 30 sek i kosztuje mniej niż szyba.

Uwierz mi że jak fachowiec Cię "dobrze" policzy to i dwie szyby za to kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas firma specjalizujaca sie w tym za usługe biorze 100zł.

Jest patent w awancie tj w b5 i jezeli masz pompke od centr w schowku tak jak w b5 to najtaniej jest rozbić lampe i dostac sie do pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbicie szyby nic mnie nie kosztowało bo pokryła to ubezpieczalnia przy okazji wymiany przedniej szyby czołowej tez darmo. (Dużo odprysków i wycieraczki szybko się psuły a pod słońce nie dało się patrzeć) A tak apropo rozbicia szyby nie było to proste młotkiem. Dopiero poszła w ruch porcelana od świec zapłonowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem gdzies sie jeszcze poniewierają;) w sumie ja bym nigdy sobie szyby w aucie nie wybil ale to każdego sprawa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...