Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny S-line SRZEDAM


MariuszZT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po sprzedaniu S3 przyszedł czas na kolejne autko. I można już tradycyjnie powiedzieć, że kupiłem coś zupełnie innego niż szukałem.. Tym razem miała być to benzyna o dużej pojemności a jest klekot :P Poważnie rozglądałem się za S4 b6, ale niestety w PL nie ma nic co byłoby warte ruszenia tyłka.. Kolega (tutejszy forumowicz, z reszztą) stwierdził, że może sprzedać mi swoją b7, zrobił mi bardzo atrakcyjną cenę więc grzechem było nie brać :) Ale wiem, że jeszcze trafi w moje ręce jakaś pięknie bulgocząca \8/ka ;) Rodzinne kombi to tylko stan przejściowy :)

Coś o aucie:

A4 2.0 TDi S-line.

Silnik BPW, zatem 8 zaworów.

Rocznik 29.12.2005, więc można powiedzieć ze 2006.

Przebieg 218 tyś km.

W 100% bezwypadek

Wyposarzenie:

S-line (fotele, czarna podsufitka, lekka gleba itd..)

Bixenon

RNS-E

Roleta przeciwsłoneczna za tylną kanapą

Grzane stołki przód

Zmieniara na płyty w schowku pasażera

Pakiet chrom

Tempomat

Kolorowy FIS

DRL

Ori czarne szyby

felgi ori S-line !7"

Wykończenie wnętrza amelinowe :decayed:

Co w aucie jest zrobione:

Wycięty DPF

Nowe pompowtryskiwacze

Nabita klima

Wymienione sprzęgło (sztywny zamach)

Nowy aku

Nowa hydraulika silnika

Zrobiony program

Wymieniony kompletny rozrząd.

Nowe żarniki bixenonu.

W taki stanie autko zakupiłem :) Jedyne co muszę zrobić to pomęczyć kogoś ogarniętego odnośnie lamp. Na fisie wywala kontrolka od ich stabilizacji co jest bardzo irytujące... Z poprzednim właścicielem próbowaliśmy zrobić od nowa adaptację, zgodnie z instrukcjami z forum, ale niestety się nie udało. Gdyby było ktoś tak miły i mógł pomóc w temacie byłobym bardzo dźwięczny :wink: Komunikat na fisie wk..a niesamowicie.

To co mnie drażni w autku to wewnętrzny S-line i z tyłu szyby na korbę :facepalm: Ale, że ja z tyłu nie jeżdżę to tak zostanie :) No i przydałyby się z tyłu czujniki cofania, miałem w S3 i tutaj tego brakuje, więc będzie- kwestia czasu. Tak samo Multi w kierze.

Kilka fotek:

ImageShack™ slideshow

Jedyne co zdąrzyłem zmienić to z tyłu tablica bez ramki i śrub i gustowna vlepka na tylną szybę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do full pakieciku S-Line jej jeszcze troszkę brakuje z zewnątrz ale wszystko jest do zrobienia. :wink4: Jakieś plany? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padł mi starter w żarniku i mam dyskotekę w prawej lampie :facepalm: Wie ktoś gdzie mogę dzisaj lub jutro w przyzwoitej cenie kupić żarnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też problem z kontrolką na fisie od poziomowania xenonów,ale okazało się że mechanik przy wymianie sprężyn odwrotnie przykręcił czujnik poziomowania który normalnie pracował i wizualnie nic nie podpadało:facepalm:, także możesz też to sprawdzić jakby co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padł mi starter w żarniku i mam dyskotekę w prawej lampie :facepalm: Wie ktoś gdzie mogę dzisaj lub jutro w przyzwoitej cenie kupić żarnik?

Kolego spróbuj znaleźć na allegro sprzedawcę z Twojej okolicy, zadzwoń i zapytaj czy jest możliwość odebrania towaru w dniu dzisiejszym. I na Twoim miejscu wymieniłbym oba żarniki bo za chwilę będziesz miał dyskotekę w lewej lampie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, żarniki już namierzone..

Jutro auto umówione jest w R-Performance do Witka :)

A tu dwie fotki.. ;)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Przeprawówka :D

Co do stabilizacji to dalej nie uporałem się z tym, nie mam kompletnie na to pomysłu, a kontrolka na fisie wk***ia niesamowicie.. Nie sądze by czujnik można było wpiąć odwrotnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, żarniki już namierzone..

Jutro auto umówione jest w R-Performance do Witka :)

A tu dwie fotki.. ;)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Przeprawówka :D

Co do stabilizacji to dalej nie uporałem się z tym, nie mam kompletnie na to pomysłu, a kontrolka na fisie wk***ia niesamowicie.. Nie sądze by czujnik można było wpiąć odwrotnie..

Miałem niestety odwrotnie przykręcony przedni czujnik przez mechanika,po odwrotnym przykręceniu go wszystko wróciło do normy a fis nie wywalał błędu....

ale to akurat było w moim przypadku ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarników wybór padł na Philips X-treme Vision +50%

imag0573yf.jpg

Powiem szczerze, że cena za nie jest jakąś abstrakcją ale.. własnie, w życiu nie nie spodziewałbym się, że będzie taka różnica! Dają do 50% światła więcej. Droga jest doświetlona ******scie, a o poboczu nie wspominając- bajka. ;) Warto zainwestować, gorąco polecam.

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 21:47 ----------

Chcę dołożyć PDC tył. Co jest mi potrzebne i czy dam radę sam to zrobić? Na jakie koszta muszę się przygotować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarników wybór padł na Philips X-treme Vision +50%

http://img21.imageshack.us/img21/4306/imag0573yf.jpg

Powiem szczerze, że cena za nie jest jakąś abstrakcją ale.. własnie, w życiu nie nie spodziewałbym się, że będzie taka różnica! Dają do 50% światła więcej. Droga jest doświetlona ******scie, a o poboczu nie wspominając- bajka. ;) Warto zainwestować, gorąco polecam.

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 21:47 ----------

Chcę dołożyć PDC tył. Co jest mi potrzebne i czy dam radę sam to zrobić? Na jakie koszta muszę się przygotować?

dasz radę.koszta 500-700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z wcześniejszego auta.. Za bardzo brakuje Quattro, no i diesel w uszy trochę kuje :P

Jak się sprzeda to dobrze, a jak nie to też dobrze, bo to na prawdę dobre autko.. Ale nie dla mnie jeszcze.. :decayed: Na Avanta przyjdzie czas, mam 23 lata, więc chyba mogę sobie jeszcze dać czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz jestem zdecydowany sprzedać Audi, czas na jakieś szybkie Quattro :) W zeszłym miesiącu wymieniłem sprzęgło i dwumas, oferta uczciwa, warto :)

Audi A4 31700.00 PLN. Sulejówek - otoMoto.pl

Przyznam się, że nawet nie wiem czy dobrze wyceniłem samochód, ceny są tak zróżnicowane w b7 ze szok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...