Treść opublikowana przez TomiFox
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
witam chcialbym zamontowac turbine lub kompresor do B6 3,0 ... czy ktos juz sie w to bawił? jakie turbo polecacie ? K03- K04 ? czy kompresor? jak wytrzymuje przy tym skrzynia... uklad napęowy? z gory dziekuje za odpowiedz
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam klubowiczów na ile km wytrzymuje zawieszenie w modelu B6 3.0 oraz jakie elementy są najbardziej narażone na zużycie ... wiem ze wpływ ma na to wiele innych czynników ale ogólnie... z góry dziekuje za odpowiedz
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
z tego co jest mi wiadome , nie ma tam toru , ale jest niedaleko stary pas wojskowy (niestety zrobiony na drogę gminną , ale budzik idzie tam pokręcić ) kurcze taka impreza i to niedaleko od bdg , a mnie ominie co do pasa to jedyny remont jaki tam był to zwężenie tego pasa i postawienie barierek na zakolach teraz parkingach... i to bylo jakies 2-3 lata temu jesli sie scigac to jeszcze sie da... ale krotko... podobno obszar monitorowany przynajmniej tak informuja znaki... a jesli jest jakis rozgłos to panowie "misiaki" czasami na bocznej leśnej ścieżce lubia postać moze lepiej i sie nie scigac... chyba ze zaraz p po przyjezdzie... bo pozniej chyba wiekszosc by musiala wołać zapasowych kierowców:)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze ze to problem wam to stwarza...mi doslownie zadnego:) zacząć jakos trzeba a przez takie ... polemizowanie... przynajmniej mnie zapamietaja:) poza tym Audi kupie jak MI sie zachce a nie jak mi ktos powie czy mam kupic czy tez nie...a BMW...hmm.. tez niemiec... i tez solidne wykonanie, oczywiscie nie po jakims dresie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest jest... nie pamietałem tylko koloru ... jest to B6... widac silniczek chyba 3,0 dwa wydechy na tyle... CB na klapie... stoi zaraz obok B7 ... czym dalej od tego... wyczynu... tym bardziej przestaje miec to znaczenie... ale co tam przynajmniej jakis temat ... spokojnego dnia zycze klubowiczom
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu hehe tak cieńko jechaliście... z łatwością doganiałem was astra 1,4 kolega co jezdzi czarnym B6... nastepnym razem nie ustąpie i sie wpakuje jak dalej bedzie na trzeciego wyprzedzał hmmm... a kolega już na spocie był?? bo nie kojarze... a forum opla to gdzie indziej... kto ma od nas czarne b6?..... te 1,4 w łoplu to Rafi ta swoja b7 (bo pewnie o niego chodzilo) to by nosem wciagnal..... damian nie leciales dzisiaj chrobrego tak ok 13-14 apteka? tyle to sie jeszcze znam... B6 pierwszy co za srebrnym mesiem gonił... a pozniej cala reszta ... nosem.. mistrzowie prostej... moze tak jakios tor gdzie sie umiejętności liczą co? ... i nie kozaczy ... ja zawsze skromny :gwizdanie: mozliwe ze nie ze spotu... mercedes tez jakos dawal ze 200km/h... a kolega juz byl na spocie... nie raz... z zielonym A4... makaveli i wlasnie za jego namowa chcialbym B6 tylko jeszcze nie ma takiego jak bym chcial... jak znajde to kupie :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu hehe tak cieńko jechaliście... z łatwością doganiałem was astra 1,4 kolega co jezdzi czarnym B6... nastepnym razem nie ustąpie i sie wpakuje jak dalej bedzie na trzeciego wyprzedzał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie nigdy nie grałem... warto spróbować dopiszesz mnie? witam klubowiczów co do paintball'a to szczerze polecam... zabawa naprawde cool
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
jak by co kolega pojawi sie z guru -makaveli- a z kupnem nie nalezy sie spieszyc ... emocje zostawiamy gdzie indziej
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
kolega Tomek dopiero szuka za namową innego kolegi na tym forum... -makaveli- i nie ma byc starsze jak 99r ale ok... poprawimy
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
witam klubowiczów A4 Kujawsko - Pomorskiego Bydgoszcz Fordon
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich...