Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barantk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barantk

  1. Doman13 musiałeś czekać dwa tygodnie bo mechanicy mieli dużo roboty,teraz trzeba czekać okolo 1 tydzień,ale warto.Mam tam praktyki i mówie wam że lepiej jechać tam zaplacić troche wiecej ale macie zrobione profesionalnie.Mechanicy są wporządku i zawsze można się z nimi dogadać.
  2. Ja też polecam ASO Autocenyrum WV i Audi.Mają tam wszystko,tata serwisuje tam 3 samochody i jeszcze ani razu nie nażekal.POLECAM
  3. rumcajs20 ja w swojej a4 miałem to samo,przy bujaniu samochodem lub przy skrecaniu kołami też piszczało,spróbuj rozbierac kazdy po kolei nasmarować ten strożek i klin i złożyć spowrotem , u mnie tak pomogło (Rozebrałem mocowanie stabilizatora, ale nadal piszczałi wec rozebrałem dolny wahacz(ten na klinie który bardzo cieżko wybić i co gorsze jeszcze gorzej włożyć spowrotem) połowa tego klina była we rdzy przeczyściłem delikatnie papierkiem nasmarowałem i złożyłem.Po tym zabiegu piski ustały)
  4. ja jestem chetny na spocik,ale nie moge przyjechac bo narazie nie mam prawka,jak odbiore to dopiero mozemy się spotkac
  5. Ja miałem podobny problem i inne rozwiązanie.Przy skrecaniu kołami lub przejechaniu przez jakis doek za kazdym razem piszczao mi w lewym przednim kole.Myślałem że to guma amorka wiec ja psikałem róznymi substancjami ale to nie pomagało.Więc weszłem do kanału i zaczołem rozbierać wszystkie wahacze dlatego że gdy piszczało drgania pochodziły z okolic wahaczy ale tylko tych które mocują piastę z tarczą.Rozebrałem mocowanie stabilizatora, ale nadal piszczałi wec rozebrałem dolny wahacz(ten na klinie który bardzo cieżko wybić i co gorsze jeszcze gorzej włożyć spowrotem) połowa tego klina była we rdzy przeczyściłem delikatnie papierkiem nasmarowałem i złożyłem.Po tym zabiegu piski ustały.Może komuś tym postem pomogłem.POZDRAWIAM
  6. Serdecznie witam wszystkich klubowiczów .Mam nadzieje że to forum pomoże mi przy jakiś drobiazgach związanych z :a4fan:POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.