Treść opublikowana przez martin0485
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Kto Ci to robił? Bo ja nie mogę nikogo znaleźć kto by to ogarnął. No chyba, że twoja a4 jest krajowa to pewnie był fabrycznie Polski j.
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Dzwoniłem i niestety fis nie spolszczą.
-
Potencjometr głośności MMI 3G BASIC
Ok. Brak skali mogę przeżyć. Irytuje mnie jednak to, że głośność w dużym stopniu wzrasta lub maleje po jednym "przeskoku" pokrętła. I zastanawia mnie to czy da się zrobić tak żeby pokrętło było bardziej wrażliwe?
-
Potencjometr głośności MMI 3G BASIC
Witam. Czy da się jakoś zmienić czułość potencjometru od głośności w MMI 3g Basic? I czy da się ustawić żeby na wyświetlaczu pokazywało skale głośności?
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Sam tego nie zrobisz. Btw. widziałem b8 po lifcie z polskimi komunikatami na fisie między zegarami, więc musi się jakoś dać to ogarnąć. Pytanie tylko jak?
-
Demontaż haka przy braku kluczyka
A wie ktoś ile mniej więcej sobie życzą za dorobienie takiego kluczyka?
-
Przyrosty mocy w Audi A4 B8 2.0 TDI 150KM CSUA
Witam. Piszę bo nic nie mogę namierzyć. Robił ktoś program w silniku 2.0 150 koni CSUA ? Jaką moc i moment można z niego wycisnąć samym programem?
-
Poziom AdBlue
A jak sprawdzić w sterowniku?
-
DPF ULTRA
Też jestem ciekawy jak to jest tymi silnikami Ultra?
-
A4 B8 - USB/SD/BT
A jak wgrać muzykę na kartę SD żeby odtworzyć w MMI 3g Basic? Jest fabryczne wejście na SD
-
Domykanie szyb z kluczyka nie działa
Problem rozwiązany. Rzeczywiście trzeba było tylko przyuczyć prawą szybę. Domykanie ładnie działa. Dzięki
-
Domykanie szyb z kluczyka nie działa
Ale zamkiem z kluczyka normalnie działa. Z pilota jednak nie działa. Jutro podepnę pod kompa i zobaczę czy nie ma jakichś błędów.
-
Domykanie szyb z kluczyka nie działa
Witam. Kupiłem b8 i zauważyłem, że nie działa domykanie szyb z kluczyka. Dodatkowo Prawa przednia szyba nie działa automatycznie czyli trzeba trzymać przycisk szyby aż do końca. O co może chodzić, czy potrzebne jest jakieś kodowanie? Wersja po fl Dodam, że wszystko inne działa bez problemu.
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Witam. Wymieniał już ktoś sprzęgło w silniku CSUA polift 150hp Czy jest to to samo sprzęgło co w przedliftch? I ewentualnie co mocniejszego można założyć?
-
jakie to RADIO ?
- jakie to RADIO ?
Dzięki. Poszukam jutro i napiszę jak znajdę.- jakie to RADIO ?
- jakie to RADIO ?
Właśnie kupiłem niedawno a4 b8 i nie bardzo wiem jak ogarnąć jakie mam radio? Podpowie ktoś jakie są rodzaje i i jak rozpoznać co u mnie siedzi?- Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
A jak jest w wersji po liftingu 2014?- Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Czy wiecie, że wahacze w zawieszeniu 1BE są dłuższe niż 1BA?- Bixenon Xenon od A do Z
Odgrzewając kotleta to może wie ktoś jakie silniczki są potrzebne do bixa, żeby mieć regulacje z kabiny? Wiem, że gdzieś to było wałkowane ale nie mogę znaleźć.- [B6 AVF] Po odpaleniu trzęsie budą, faluje i kopci na bialo
U mnie jest to samo. To na pewno nie pompki. Nie dawno wymieniałem uszczelniacze i parametry są bardzo dobre. Dziś przy +3 stopniach telepało mocno po odpaleniu na zimnym i jakiś metaliczny odgłos przez chwile (nie szklanki) i oczywiście siwy dym. Im chłodniej na zewnątrz tym gorzej. Może to i uszczelka pod głowicą? Ale jak ją dobrze zdiagnozować?- Pompowtryski
Dałbyś jakiś namiar.- Pompowtryski BA na AL w AWX czy trzeba korygować soft?
Jaki koszt u Ciebie?- Pompowtryski BA na AL w AWX czy trzeba korygować soft?
Witam. Chcę wymienić wtryski w moim AWX-ie z BA na wydajniejsze AL Auto jest już po wirusie i ma 165 koni. Zastanawiam się czy będę mógł jeździć bez korekty softu na pompkach AL bez jakichś konsekwencji dla silnika? - jakie to RADIO ?