Treść opublikowana przez MARIO-KASTA
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
niestety jak dla mnie za daleko.porobcie foty i zarzuccie do poogladania.enjoy
-
[ALL] Wydech Lorbi ala RS6
Niejestem ekspertem ale 3mm raczej niczego niepopsuje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spoko Mateusz bedziesz je mial tylko najpierw je musze sciagnac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ejjj noo niejest zle trochce ludu sie nazbieralo,co mnie za***iście cieszy :> Pare nowych twarzy i pare nowych furek do obllokania
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe tylko te osmolone czopy maja fury nie na nasza lige,ale miejscowy chyba uzycza:P Magic see you there;)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe od czegos trzeba zaczac moze kiedy zobaczymy wyniki PS:ciekawe jak tam z ta prosta,mam nadzieje ze jakas znajda,choc do takich predkosci obstawiam autostrade
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ty lachudro skad wiesz? twoj ziomek?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tomek84dg widze ze kolega ma ten sam silniczek Pomodzony?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to chyba tylko autostrada do takich predkosci i bedzie dobrze jak nam bana niewp...la
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Domin cos wspominales ze masz laczki do spalenia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
haha i ten powyzej stawia piwo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chlopaki szukac prostej bo cza sie shamowac skoro Eurochip taaaka propozycje wysunal,przynajmniej ja napewno sie pisze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hahha abstynencki temat zaczalem,wiec zrobmy abstynecki spot zarty,zartami ale moze sie skusze na te karty tylko do kiedy jest last minut na zapisy?tydzien przed? aha weznie ktos vaga bo musze skasowac serwis,please
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
noooo tak trzymac ale i tak niepije bo zaczolem znowu cwiczyc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to teraz juz niebedzie wymowek ze ktos niewiedzial Zyjmy nadzieja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik dales znac chlopakom z A6 Klub? Masz moze te nr telefonow ze starej listy?Mozna by je wykorzystac chocby na info smsa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mateusz 30£.Mam nadzieje ze zdaze je wymienic do tego czasu bo jak narazie przesylka jeszcze nieprzyszla a czekam juz 2msc,niby w tym tygodniu maja byc bo ida z niemcowni prosto z Koni.Cierpliwosc jest cnota...ale nie moja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W tym tygodniu spodziewam sie dlugooczekiwanej przesylki tzn nowych sprezyn (Koni),wiec stare 1BE mam na zbyciu jakby ktos reflektowal.Nalatane maja 70tys mil.Chodliwy towar na forum wiec pytam bo moge zabrac na zlot jesli znajdzie sie chetny
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
eee no to bez sensu,ominie cie najlepsze wedzony sie nim zajmnie albo lepiej...bedzie z nami pil piwo...z miski Najlepiej zadzwon do Etapu,gadaja po polsku
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik podklejilem to na AKP UK DIVISION.Od wczoraj echo
-
[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.
Niema problemu;) Tylko sie pochwal jak zamontujesz.Pozdro
-
[ALL] alufelgi z oponami lub bez
a byles kiedys u nich w sklepie?zero wyboru do audi= lipa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na tym krytym bedzie fajnie,najlepiej niewentylowany zeby byla siekiera w powietrzu Pozatym ubezpieczeniem mam koledzy wydatek tzn czasem traci mi sie ladowanie i piszczy jakby pasek sie slizgal.Jest to niezalezne od obrotow silnika ale niestety niebylo mi dane tego zobaczyc bo zanim stane to sie normuje.Bylem w Volk serwis,posprawdzali i niewykryli nic,skonczylo sie na:" poczekaj pan az sie calkiem zdupczy i wtedy przyjedz",takze czekam na agonie jak dla mnie to lozysko na alternatorze,zobaczymy,wydatek pewny tylko kiedy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to ustalone: TERMIN NASTEPNEGO ZLOTU U "WEDZONEGO" 24 PAZDZIERNIK Dominik moze zastap ta ankiete lista chetnych,bo nigdy z tym nieruszymy Swoja droga jak masz zamiar palic laczki to...bedzie sie dzialo Ja moze tez cos do tego czasu jeszcze zmoduje,ale na razie mam ubezpieczenie do placenia w pazdzierniku,7 stowek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hmm skoro operatora/montazysty ma niebyc to trza przesowac :gwizdanie: