Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wgabor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wgabor

  1. a co ma do tego plukanie .Plukanke leje do BFB dostal juz dwa razy i zmieniam oliwe co 7000km bo silnik w srodku byl caly uwalony,subaru forester dostal 3 razy na liczniku 200kkm,hyundai h200 dostal dwa razy na liczniku 300kkm pewnie plus 200kkm,subaru impreza tesciowej 180kkm jeden raz , po plukance apetyt tego auta na oliwke zmalal
  2. Popieram moje zdanie własnymi doświadczeniami. Zmiana z Castrola na Motula(z pewnego źródła) w dwóch silnikach VP i PD stanowczo poprawiła kulturę pracy i dźwięk silnika. Ponadto, przy pałowaniu olej w znacznie lepszy sposób oddaje ciepło. A jeśli nie masz do napisania treściwej wypowiedzi, która wniosłaby cokolwiek do tej dyskusji, to zamilcz i nabijaj posty gdzie indziej. No bo lałeś podróbe castrola a zalałeś oryginalnego motula to wiadomo ze sie kultura pracy poprawiła itp. jak byś zalał castrola z pewnego źródła też byś odczuł zmiane pracy silnika po przejsciu z jakiejs podróby kolego co ty za glupoty piszesz skąd wiesz ze lal podróbe
  3. tak wiem ale niepowiem:facepalm:
  4. Polecil bym jeszcze millersa [ najwyższa pulka]od niedawna mamy dystrybutora w polsce i fuchsa
  5. ralal-l ale ze co castrol jest ok , bo nierozumiem skad wiesz ze sie nieznam
  6. BP też malo znany jest, a w srodku jest castrol .Stwierdzenie ze jak cos jest malo znane to jest lepsze ,jest smieszne
  7. a im mniej cos znane tym lepsze;)
  8. Dzieki za namiary jak bede mial troszke czasu to podjade. Mam drugie auto na gazie [subaru] i tam nic domnie nie mruga niewazne ile stopni mamy na minusie,przelanczania na gas nie czuc poprostu za***rdala
  9. Bylem obrucili butle ,jest -6st i pewnie dlatego wszystko bylo ok .Wężyki mają inne dlugosci .Niemam sily walczyc z nimi o dlugosc węży,temperature reduktora przy -15st i te sruby w kolektorze. Wiecie co najdziwniesze jest to ze, sam bym pewnie ten gaz lepiej zamontowal i wielu z was pewnie też ,a gazownicy nawet ci polecani zawsze cos zje...ą.Dzieki wszystkim za pomoc
  10. instalacja kosztowala 2500zl ,magicy są z brzegu.Jutro jestem z nimi umowiony na obrucenie butli,chcieli zebym zostawil auto :gwizdanie:a ja chce widziec co robią
  11. z drugiej strony jest taka sama sruba
  12. Najlepsze wpięcie z możliwych. Fajnie ze jest ok z tym wpięciem.Bylem dzis unich i umówilismy sie na przelożenie butli zaworem do tylu cos marudzili ze to nic nie da ,jesli tak to musze im zasugerowac wyjecie tej instalacji.Najgorsze jest to ze to polecany zaklad ,za taką samą instalacje tam gdzie gazowalem poprzednie auto[bylem zadowolony] chcieli 300zl mniej ,a ci magicy powiedzieli ze to vw zero klopotu.A i jeszcze jedno wtryskiwacze są zamocowane na kolektorze ssącym na takiej blaszce przykreconej do kolektora srubami na klucz 10ke [czyli nawiercili kolektor i wkręcili w niego dwie 10ki] ciekawe czy dlugie te sruby
  13. Jak zbiornik ma byc skierowany zaworem do tylu samochodu to tak ma byc , nieważne czy sie przelancza na benzyne jak ma pul zbiornika pelny czy pusty .Reduktor mam wpiety na dwóch trujnikach czyli na wejsciu do nagrzewnicy i wyjsciu czy tak jest prawidlowo
  14. zawór jest skierowany w strone przodu auta ,jak popelnili taki bląd to wpiecie w instalacje wody też pewnie zj***li
  15. dzięki troszke mnie uspokoiles ,ostatnio jak bylem u nich to mnie sciemnial ze jest zamalo gazu [bylo na jakies 150km] dzis pojade z pelnym zbiornikiem pozdro
  16. Witam miesiac temu zagazowalem bfb ,jak mu depne to temperatura gazu spada ponizej 20 stopni i przelancza na benzyne .Gazownik cos sciemnial ale jak dzis zobaczylem ze AC r01[parownik]jest do 150koni to sie zagotowalem jutro bedzie go wymienial :disgust:jaki reduktor tam ma byc. pozdrawiam
  17. dzwonilem do dlugoleki w sprawie wymiany oleju ,wedlug nich temperatura oleju w skrzyni nie jest wazna i oni kompa niepodpinają,podziekowalem im za taką usluge[450pln]
  18. wgabor odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    wyjasnilismy sprawe bart-s poprostu sie pomylil bfb ma dwumase
  19. wgabor odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    rafal masz cytowane pw
  20. wgabor odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    hahaha kolego to ze bfb niema dwumasa napisal mi bart+s na PW te bylem w szoku
  21. wgabor odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    jak dwumas 1,8t podobno niema dwumasy
  22. niestety masz racje dlatego wachalem sie czy gazowac ,od tygodnia jest furka zagazowana
  23. podnosi tylko na ON, lpg narazie zostawią w spokoju
  24. oddalem dzis moje BFB do gazownkow bedzie STAG za 2400
  25. kolega MACIEJJJ to chyba swojego dyszelka chce sprzedac ze takie glupoty wypisuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.