Treść opublikowana przez wgabor
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a co ma do tego plukanie .Plukanke leje do BFB dostal juz dwa razy i zmieniam oliwe co 7000km bo silnik w srodku byl caly uwalony,subaru forester dostal 3 razy na liczniku 200kkm,hyundai h200 dostal dwa razy na liczniku 300kkm pewnie plus 200kkm,subaru impreza tesciowej 180kkm jeden raz , po plukance apetyt tego auta na oliwke zmalal
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Popieram moje zdanie własnymi doświadczeniami. Zmiana z Castrola na Motula(z pewnego źródła) w dwóch silnikach VP i PD stanowczo poprawiła kulturę pracy i dźwięk silnika. Ponadto, przy pałowaniu olej w znacznie lepszy sposób oddaje ciepło. A jeśli nie masz do napisania treściwej wypowiedzi, która wniosłaby cokolwiek do tej dyskusji, to zamilcz i nabijaj posty gdzie indziej. No bo lałeś podróbe castrola a zalałeś oryginalnego motula to wiadomo ze sie kultura pracy poprawiła itp. jak byś zalał castrola z pewnego źródła też byś odczuł zmiane pracy silnika po przejsciu z jakiejs podróby kolego co ty za glupoty piszesz skąd wiesz ze lal podróbe
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
tak wiem ale niepowiem:facepalm:
-
[ALL B6/B7] Olej Agip
Polecil bym jeszcze millersa [ najwyższa pulka]od niedawna mamy dystrybutora w polsce i fuchsa
-
[ALL B6/B7] Olej Agip
ralal-l ale ze co castrol jest ok , bo nierozumiem skad wiesz ze sie nieznam
-
[ALL B6/B7] Olej Agip
BP też malo znany jest, a w srodku jest castrol .Stwierdzenie ze jak cos jest malo znane to jest lepsze ,jest smieszne
-
[ALL B6/B7] Olej Agip
a im mniej cos znane tym lepsze;)
-
[B6 BFB] AC r01
Dzieki za namiary jak bede mial troszke czasu to podjade. Mam drugie auto na gazie [subaru] i tam nic domnie nie mruga niewazne ile stopni mamy na minusie,przelanczania na gas nie czuc poprostu za***rdala
-
[B6 BFB] AC r01
Bylem obrucili butle ,jest -6st i pewnie dlatego wszystko bylo ok .Wężyki mają inne dlugosci .Niemam sily walczyc z nimi o dlugosc węży,temperature reduktora przy -15st i te sruby w kolektorze. Wiecie co najdziwniesze jest to ze, sam bym pewnie ten gaz lepiej zamontowal i wielu z was pewnie też ,a gazownicy nawet ci polecani zawsze cos zje...ą.Dzieki wszystkim za pomoc
-
[B6 BFB] AC r01
instalacja kosztowala 2500zl ,magicy są z brzegu.Jutro jestem z nimi umowiony na obrucenie butli,chcieli zebym zostawil auto :gwizdanie:a ja chce widziec co robią
-
[B6 BFB] AC r01
z drugiej strony jest taka sama sruba
-
[B6 BFB] AC r01
Najlepsze wpięcie z możliwych. Fajnie ze jest ok z tym wpięciem.Bylem dzis unich i umówilismy sie na przelożenie butli zaworem do tylu cos marudzili ze to nic nie da ,jesli tak to musze im zasugerowac wyjecie tej instalacji.Najgorsze jest to ze to polecany zaklad ,za taką samą instalacje tam gdzie gazowalem poprzednie auto[bylem zadowolony] chcieli 300zl mniej ,a ci magicy powiedzieli ze to vw zero klopotu.A i jeszcze jedno wtryskiwacze są zamocowane na kolektorze ssącym na takiej blaszce przykreconej do kolektora srubami na klucz 10ke [czyli nawiercili kolektor i wkręcili w niego dwie 10ki] ciekawe czy dlugie te sruby
-
[B6 BFB] AC r01
Jak zbiornik ma byc skierowany zaworem do tylu samochodu to tak ma byc , nieważne czy sie przelancza na benzyne jak ma pul zbiornika pelny czy pusty .Reduktor mam wpiety na dwóch trujnikach czyli na wejsciu do nagrzewnicy i wyjsciu czy tak jest prawidlowo
-
[B6 BFB] AC r01
zawór jest skierowany w strone przodu auta ,jak popelnili taki bląd to wpiecie w instalacje wody też pewnie zj***li
-
[B6 BFB] AC r01
dzięki troszke mnie uspokoiles ,ostatnio jak bylem u nich to mnie sciemnial ze jest zamalo gazu [bylo na jakies 150km] dzis pojade z pelnym zbiornikiem pozdro
-
[B6 BFB] AC r01
Witam miesiac temu zagazowalem bfb ,jak mu depne to temperatura gazu spada ponizej 20 stopni i przelancza na benzyne .Gazownik cos sciemnial ale jak dzis zobaczylem ze AC r01[parownik]jest do 150koni to sie zagotowalem jutro bedzie go wymienial :disgust:jaki reduktor tam ma byc. pozdrawiam
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
dzwonilem do dlugoleki w sprawie wymiany oleju ,wedlug nich temperatura oleju w skrzyni nie jest wazna i oni kompa niepodpinają,podziekowalem im za taką usluge[450pln]
-
[B6 BFB] Wycie
wyjasnilismy sprawe bart-s poprostu sie pomylil bfb ma dwumase
-
[B6 BFB] Wycie
rafal masz cytowane pw
-
[B6 BFB] Wycie
hahaha kolego to ze bfb niema dwumasa napisal mi bart+s na PW te bylem w szoku
-
[B6 BFB] Wycie
jak dwumas 1,8t podobno niema dwumasy
-
Diesel na LPG
niestety masz racje dlatego wachalem sie czy gazowac ,od tygodnia jest furka zagazowana
-
Diesel na LPG
podnosi tylko na ON, lpg narazie zostawią w spokoju
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
oddalem dzis moje BFB do gazownkow bedzie STAG za 2400
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
kolega MACIEJJJ to chyba swojego dyszelka chce sprzedac ze takie glupoty wypisuje