Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wgabor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wgabor

  1. mialem takie same objawy [subaru +sekwencja] ,wymienialem różne czujniki pomoglo czyszczenie wtryskiwaczy dodatkiem do paliwa liqui molly ,ale pewnie motul czy valvolain też da rade A sonda dziala dopiero jak sie zagrzeje i dopiero wtedy koryguje mieszanke
  2. pioter_73 ,20w60 na zime to chyba jakas pomylka biedny silnik
  3. toć już ktoś tu pisał na ten temat,że założył zwykły i nie widział różnicy [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________i to na 1-szej stronie a ja wyjąlem kabelek z napinacza na caly dzien i furka gorzej chodzila a napinacz bardziej halasowal ,tak bylo w moim BFB
  4. d Kolego widziałes konstrukcje tego napinacza ? widzialem i cisnienie oleju jest w nim bardzo warzne ,to olej napina lancuszek
  5. Tydzien temu wymienilem napinacz uzywka z allegro, nic to niedalo łancuszek nadal tarł o pokrywe zaworow .Dzis wymienilem łancuszek [100pln nowy] i wkoncu jest OK cisza z tylu silnika .Niejestem mechanikiem zajelo mi to 2,5 godziny
  6. devastation jak to cisnienie oleju niema nic do pracy napinacza,i co po takim czasie mają do tego niewycisniete szklanki
  7. witam koledzy powiedzcie mi jaka póloska bedzie mi pasowac do B6 multitronic ,moja ma numery 8f0407271t K1T, moze cos z passata pasuje zagladam na allegro .A wymieniam bo przegub wewnetrzny sie wyrobil
  8. zdjolem tylko pokrywe zaworów zeby zobaczyc jak to wyglada. nie jestem mechanikiem zadzwonie do wlasciciela i spytam czy wymienic mu ten lancuch bo do warszawy [350km]niedojedzie takim autem. jak bedzie zgoda chetnie kupie ten lancuszek za 100pln ale on musi zagwarantowac mi zwrot kasy juz dawno mial zabrac to auto, wkoncu je przerejestruje na siebie i wtedy zrobie wszystko niedzialają ,wycieraczki przód ,tyl ulamany ,klapa bagarznika sie nieotwiera swiecą rużne kontrolki,cos bije na zakretach w przednim lewym kole i niejest to przegób
  9. wygladala normalnie i niebyla wyslizgana
  10. oj niewiem czy oryginalna dziwna sprawa chyba rozbiore jeszcze raz i zrobie zdjecia
  11. no tak ale napinacz chyba jest ok bo tak mocno podnosi lancuch ze wyciera obudowe,wydaje sie ze lancuch jest zadlugi.wczoraj to rozebralem moglem porobic zdjecia
  12. noto jesli lancuch nie jest naciagniety to oco tu chodzi , dlaczego wytarl dziure ,czy takie cos sie juz komus zdarzylo
  13. jaki jest koszt wymiany tego lancuszka i dlaczego on sie tak naciągną
  14. witam koledzy klient z braku kasy zostawil mi na nieokreslony czas a4 1,8t ,w dowodzie ma 120kw 2004r .pojezdzilem troszke tym autem i zaczol wyrzucac olej, okazalo sie ze lancuszek rozrzadu wytarl dziury w pokrywie zaworów a ten as zakleil to klejem .lancuszek dalej ociera na wysokosci napinacza czyli na srodku .napiszcie oco tu chodzi. dodam ze przebieg na liczniku to 88000km mysle ze prawdziwy bo pamietam jak kupili to auto w salonie tylko olej jest czarny jak smola tak zajechanego auta nie widzialem [z tego rocznika] ,na poczatek wymienie mu olej bo
  15. witam wszystkich i ide do dzialu technicznego bo potrzebuje pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.