Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wgabor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wgabor

  1. Mam taki sam motorek zalalem motul x lite 0w30 i jest pieknie napinacz z rana juz nie dzwoni,wymieniam co 10tys km i teraz zaleje cos z millersa z nanotechnologią
  2. wgabor odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    Gaz jest mniej kaloryczny ,dlatego gazu spala więcej od benzyny, ma wiekszą liczbe oktanową os kolo 100 OKTAN
  3. Możesz zejść na 5W40. I chyba bardziej jest wskazane 5W40 niż 5W30, jak się mylę to popraw mnie dev Jesli jeżdzi krótkie odcinki to w30, a jak lata autostradami 150km/h po pare godzin to w40
  4. najpierw sprawd czy lacuszek jest naciągniety ,u mnie byl dosc mocno naciagniety, po wymianie jest cisza lancuszek to koszt 100zl
  5. a mi sie kolega podoba, idzie najszybszą drogą w strone remotu silnika:naughty:
  6. wgabor odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    W avancie kolo zbiornika paliwa zaplacilem119zl:facepalm: , umnie byl taki z czterema wyjsciami musialem wymieniac w sklepie bo dali mi z trzema
  7. Ciemnota w narodzie jest tak wielka ze szok i masakra.Czytalem ulotke millersa z nowymi olejami z nonotechnologią i zastanawialem sie czy zalac 5w30 EE[obecnie x-lite 0w30] zobaczyl to szwagier [policjant] i mowi ze wedlug jego wiedzy samochód najmniej spala na mineralu bo on doskonale uszczelnia silnik:facepalm::facepalm:
  8. dlaczego szybciej sie grzeje ,tarcie wieksze czy wiecej paliwa idzie na danym odcinku drogi
  9. Prawdopodobnie tak
  10. wgabor odpowiedział(a) na darekmielcz temat w Układ Jezdny
    Najpierw czujnik stopu ,potem zobaczysz co dalej
  11. Po wymianie wtryskiwaczy koniecznie jedz na regulacje .Zmienilem valteki na polskie barakudy[w subaru 125ps] spalanie spadlo i wzrosla dynamika w dolnym zakresie obrotów ,a valteki mialem jeszcze dobre
  12. Mialem wlane 10w40 castrola silnik byl fest uwalony szlamem,plukanka i motul xcess 5w40,nastepna wymiana plukanka i x lite 0w30 napinacz przestal stukac [z rana] silnik sie pocil i dalej sie poci.Teraz z rana jak troszke depne na zimnym to mnie serce tak nie boli bo wiem ze oliwka jest ok
  13. Tylko jesli plukanka rozpuscila syf w filtrze, to dlaczego miala by nie rozpuszczac syfow na sciankach silnika
  14. Wymien najpierw olej, to że warsztaty kasują odrazu za naprawe jest normalne w tym kraju:thumbdown:
  15. Chyba masz multitronic ,mialem dokladnie te same objawy pomogla wymiana oleju w skrzyni
  16. Jedni piszą o awaryjnosci a inni o kolizynosci tlowow z zaworami ,koledze basik9634 chodzilo o kolizyjnosc tego silniczka
  17. Jest skomplikowana ,nie jestem mechanikiem wymienilem lancuszek i napinacz sam przejechalem już 20tys i jeżdzi aleeee:kox: jak se przypomne co ja musialem tam rozbierac .Oddaj lepiej mechanikowi
  18. Koszt napinacza to okolo 1500zl lancuszka 100 lepiej wymienic komplet ,umnie lancuszek byl mocno naciągniety
  19. 1,8t autostrada dystans 1000km, predkosc 140km/h ,10,5 l lpg klima non stop temp zewnetrzna38stopni
  20. a benzyny też niewiem bo tankuje za 50zl:grin:
  21. i ma go dopiero rok
  22. 1,6 sek do setki to przepasc na korzysc audi .Jak ktos jezdzic nieumie to i MV6 nic nie da .Autor tematu dwa razy napisal ze auto nie jedzie i że wie co mówi, a dla ciebie będzie sprawdzal auto ile ma do setki
  23. nadmiar cisnienia w glowicy ma sie uwalniac przez odme, a nie uszczelniacze zaworowe
  24. bzdura! niektore oleje (np mobil 5W-50) zaczynaja miec najlepsze wlasciwosci smarujace po przejechaniu 10 kkm. kompletnym bezsensem jest wymieniac olej tak szybko. co do spalania oleju w 1.8T, kazdy doladowany silnik troche oleju bierze, jak bedzie mocno deptal to nawet 0,3-0,5L /1000km ja jebie jaka nowa teoria dokladnie tysz mnie sie bardzo podoba:banan:
  25. bzdura! niektore oleje (np mobil 5W-50) zaczynaja miec najlepsze wlasciwosci smarujace po przejechaniu 10 kkm. kompletnym bezsensem jest wymieniac olej tak szybko. co do spalania oleju w 1.8T, kazdy doladowany silnik troche oleju bierze, jak bedzie mocno deptal to nawet 0,3-0,5L /1000km to może ja ci sprzedam muj olej po przelocie 8000km dokrecisz 2000km i bedziesz mial super oliwke:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.