Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. My na style będziemy popołudniu, także zapraszam
  2. google nic nie mowi na baterii jak i samym zasilaczu jest ten sam objaw, czasami uda sie ze mignie bios i ... sie wylacza aby sie wlaczyc i tak w kolo
  3. Heja! Podpowie ktoś co może być z lapkiem, wlacza sie i po sekundzie wylacza i tak w kółko. Ewentalnie jakiś godny serwis laptopów co nie zje z kasa ?
  4. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z/page-171#entry4130819
  5. Ale czym może być to spowodowane ? widzi 5 satelit
  6. Panowie co może być przyczyną nie pokrywania się strzałki na mapie z aktualną drogą, mianowicie jest on przesunięty pare metrów od drogi którą aktualnie jadę.
  7. Do miesiaca wyplacaja, mi po 3 tyg wplynela kasa z ubezpieczenia
  8. Dzięki za spota Panowie
  9. To jak stadion? Będziemy ok 17
  10. To może faktycznie na stadion podlecimy ? no i kwestia o ktorej ? Maciek jak możesz to napisz mi ile to by wyniosło + filtr oleju mann/kneht i filtr paliwa [2.0 alt], z góry dzięki
  11. i ja sie pojawie - na która godzine ? może jak tesco tylu osobą nie pasuje to może m1 badz cos blizej Ma ktoś zniżki na oleje potrzebuje 5l mobil1 5w50 i motula engine clean
  12. Też się pisze na spocisza, moze jakas lista by sie uzbierala?
  13. Marcin bodajże na przybysza
  14. Marcin dziś widziałem Twojego furacza brat prowadzil pewnie
  15. Coś się dzieje w niedziele?
  16. I w końcu jest na s-line Tego tutaj najbardziej brakowalo
  17. Puki co czas na cieszenie się jazdą
  18. Tak juz BBSy sa na aucie a brabus w garazu
  19. Coś w niedziele ?
  20. Bry, to jak dzisiaj spot ? franowo ? jakas lista czy coś ?
  21. To jak Panowie ? kiedy spocimy?
  22. Vario w week mam robote, a na vaga jest lipa z noclegiem, co prawda moge wbic sie do pokoju z kumplami z pracy bo idziemy na event, ale to nie to samo. Za to lece na 2getaira i inne
  23. Ja niestety odpuszczam raceism i event
  24. Jak by ktoś chciał moją czerwonkę w kalendarzu to głosować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.