Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My na style będziemy popołudniu, także zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
google nic nie mowi na baterii jak i samym zasilaczu jest ten sam objaw, czasami uda sie ze mignie bios i ... sie wylacza aby sie wlaczyc i tak w kolo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heja! Podpowie ktoś co może być z lapkiem, wlacza sie i po sekundzie wylacza i tak w kółko. Ewentalnie jakiś godny serwis laptopów co nie zje z kasa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z/page-171#entry4130819
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale czym może być to spowodowane ? widzi 5 satelit
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie co może być przyczyną nie pokrywania się strzałki na mapie z aktualną drogą, mianowicie jest on przesunięty pare metrów od drogi którą aktualnie jadę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do miesiaca wyplacaja, mi po 3 tyg wplynela kasa z ubezpieczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak stadion? Będziemy ok 17
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może faktycznie na stadion podlecimy ? no i kwestia o ktorej ? Maciek jak możesz to napisz mi ile to by wyniosło + filtr oleju mann/kneht i filtr paliwa [2.0 alt], z góry dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja sie pojawie - na która godzine ? może jak tesco tylu osobą nie pasuje to może m1 badz cos blizej Ma ktoś zniżki na oleje potrzebuje 5l mobil1 5w50 i motula engine clean
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też się pisze na spocisza, moze jakas lista by sie uzbierala?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin bodajże na przybysza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin dziś widziałem Twojego furacza brat prowadzil pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś się dzieje w niedziele?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
I w końcu jest na s-line Tego tutaj najbardziej brakowalo
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Puki co czas na cieszenie się jazdą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak juz BBSy sa na aucie a brabus w garazu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś w niedziele ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry, to jak dzisiaj spot ? franowo ? jakas lista czy coś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak Panowie ? kiedy spocimy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario w week mam robote, a na vaga jest lipa z noclegiem, co prawda moge wbic sie do pokoju z kumplami z pracy bo idziemy na event, ale to nie to samo. Za to lece na 2getaira i inne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja niestety odpuszczam raceism i event
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak by ktoś chciał moją czerwonkę w kalendarzu to głosować