Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
Piękna jest dach daje rade
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czy taki kabel jak poniżej pasuje do ori zmieniarki [8e0 035 111] i radia chorus 2 ? http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-mini-iso-12pin-5m-p170.html
-
B6 DIVISION
Mam pytanie czy tylna dokładka sline pasuje do zwyklego zderzaka ? czy sa jakies różnice ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
A takie drobne pytanie, czy była ori gałka s-line do a4 na 5 biegów ? czy tylko 6 ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie takie małe OT jakie świece dajecie do altów ? - albo jakie musza być ich parametry ?
-
B6 DIVISION
Bart-S, dzieki jeszcze takie pytanko, jakie swieczki polecacie do ALT'a ? [jakies parametry czy cos]
-
B6 DIVISION
Mam takie drobne pytanie, czy zna ktoś nr kostki do wpięcia w kostke [8D0 972 643] od podswietlenia nawiewów ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
kup w jakims sklepie detailingowym tar&glue remover, powinno zadziałać kiedyś w moim golfie mk3 poprzednia właścicielka lubiła "dodatki" i jakaś tam pierdółka była właśnie na klej do szyb, po polaniu tar removerem pusciło - co prawda nie odrazu ale za którymś razem. Polej zostaw na pare minut po czym znowu polej i zostaw.
-
B6 DIVISION
O 90 wyglada ciekawie, bede u siebie dlubał customowe z inoxu i chyba zdecyduje sie na 85mm. Dzieki za fotki
-
B6 DIVISION
Ma ktoś foto poglądowe końcówek wydechu fi 80 / 90 ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ok po rozmowie wyszło że auto na nowych pierscieniach przez 2 miechy niebrało grama oleju, dalej jak to niewiem bo auto sie jeszcze na przeglad nie pojawilo, cena ok 3000 zl ...
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dzisiaj rozmawiałem z mechanikiem w serwisie vw, co naprawiali alt'a , mówił że dali zrobić pierścienie na zamówienie i silnik przestał żreć olej, więc może to jest rozwiązaniem ,popytam o koszta i może u siebie zrobie taki manewr i zobaczymy...
-
B6 DIVISION
to customowa klapa czy wychodzilo to w jakiejs wersji ? http://farm7.static.flickr.com/6183/6126237568_1abbcf093d_b.jpg
-
B6 DIVISION
Jaka jest srednica opaski oslony przegubu ?[ta wieksza]
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Graty auta, kolor jak u mnie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
A mocno się schowały czy były na równi z błotnikiem ?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś może u siebie 18/8,5 ET35 ?
-
[ALL B6] Guma łacząca drzwi z przednim słupkiem
Witam, potrzebuje nr. kat. gumy do kabli znajdującą sie pomiedzy przednim słupkiem i przednimi drzwiami. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów