Treść opublikowana przez miedzikos
-
Zderzak przedni s-line opłaca się???
Dokładnie tak, wszystko do wyrwania na allegro, ja swój z kratkami wyrwałem za 900 więc można, kłopot zaczyna się ze spryskami hehe
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wandej, dzięki za jakiś miesiąc wymieniam to zaleje nim, zobaczymy jak się ma do mobila.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Również polecam Petexy. Dobre no i cena przyjemna
-
Jak wypolerować końcówki wydechu v6?
lecisz P1500 jak masz jakies przebarwienia pozniej 2000 i krazek filcowy bądź bawełniany na wiertarkę i autosol.
-
B6 DIVISION
A jak to rozpoznać ?
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Matko jedyna! dlaczego taką drogę obrałeś
-
B6 DIVISION
siwy łap bo dobra cena http://allegro.pl/audi-a4-2001-do-2004-spojler-hokej-sline-i2205857578.html
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Na pewno zależy, ważne ile śruba wystaje z ostadzenia felgi.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wandej na jakim bo już się pogubiłem
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Panowie od czego jest to spoiler ? sline to chyba nie jest co ?
-
B6 DIVISION
Ok dzięki, a jeszcze jedno pytanie czy jest jakaś różnica w zastosowaniu do oski i quattro ?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No oczywiście mody na + ,ale na glebe z nim
-
B6 DIVISION
Czy gwint z avanta pasuje do sedana ?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Dobre te fanty
-
moja a4 b6 2.0 alt
Ja bym o motor się nie martwił, jak reszta jest ok to będziesz zadowolony
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
Ja bym został przy fabrycznym, ewentualnie prysnął w mat
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś przypadkiem namiarów na spryski reflektorów na rozsądnej cenie ?
-
moja a4 b6 2.0 alt
Fajny kolor, jakieś plany ?
-
[ALL B6] NiEbIeSkAa... A4 AVF, fele rs6 nowe!!!!
Fajna jest ;D tylko na glebę z nią! Wnętrze to swing prawda ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
coś za krótki ten filmik ;D
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
A nie myślałeś o ukrytych wentylach ? http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zawory-do-felg-aluminiowych-alufelg-i2164502924.html wg . mnie najlepsza opcja.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Chyba nie, ja mam mobil 1 5w50 i nie mam tak dobrze... ale na wiosne wymieniam olej, to valvoline spróbuję, także zobaczymy.
-
[ALL B6] Spryskiwacz reflektora
Witam, jak w temacie potrzebuję nr. spryskiwaczów do reflektorów w zderzak s-line.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Champion 2 http://youtu.be/LRZdn8Rq-ZM
-
[ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
jedyna słuszna opcja to s4 i sline