Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Dokładnie tak, wszystko do wyrwania na allegro, ja swój z kratkami wyrwałem za 900 więc można, kłopot zaczyna się ze spryskami hehe
  2. Wandej, dzięki za jakiś miesiąc wymieniam to zaleje nim, zobaczymy jak się ma do mobila.
  3. Również polecam Petexy. Dobre no i cena przyjemna
  4. lecisz P1500 jak masz jakies przebarwienia pozniej 2000 i krazek filcowy bądź bawełniany na wiertarkę i autosol.
  5. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak to rozpoznać ?
  6. Matko jedyna! dlaczego taką drogę obrałeś
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siwy łap bo dobra cena http://allegro.pl/audi-a4-2001-do-2004-spojler-hokej-sline-i2205857578.html
  8. Na pewno zależy, ważne ile śruba wystaje z ostadzenia felgi.
  9. Wandej na jakim bo już się pogubiłem
  10. Panowie od czego jest to spoiler ? sline to chyba nie jest co ?
  11. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzięki, a jeszcze jedno pytanie czy jest jakaś różnica w zastosowaniu do oski i quattro ?
  12. No oczywiście mody na + ,ale na glebe z nim
  13. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy gwint z avanta pasuje do sedana ?
  14. Ja bym o motor się nie martwił, jak reszta jest ok to będziesz zadowolony
  15. Ja bym został przy fabrycznym, ewentualnie prysnął w mat
  16. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś przypadkiem namiarów na spryski reflektorów na rozsądnej cenie ?
  17. Fajny kolor, jakieś plany ?
  18. Fajna jest ;D tylko na glebę z nią! Wnętrze to swing prawda ?
  19. A nie myślałeś o ukrytych wentylach ? http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zawory-do-felg-aluminiowych-alufelg-i2164502924.html wg . mnie najlepsza opcja.
  20. Chyba nie, ja mam mobil 1 5w50 i nie mam tak dobrze... ale na wiosne wymieniam olej, to valvoline spróbuję, także zobaczymy.
  21. Witam, jak w temacie potrzebuję nr. spryskiwaczów do reflektorów w zderzak s-line.
  22. Champion 2 http://youtu.be/LRZdn8Rq-ZM
  23. jedyna słuszna opcja to s4 i sline

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.