Treść opublikowana przez miedzikos
-
Podłączenie fabrycznego wzmacniacza pod nie fabryczne radio
Witam, mam cały komplet audio z b6, i teraz mam do Was pytanie co potrzebuje aby podłączyć wszystkie głośniki pod nie fabryczne radio? tak aby wszystko zagrało w INNYM aucie chce całość zaadoptować - czyli na pewno będzie nowa wiązka. Rozumiem przód jest bezpośrednio podłączony pod radio a tyl i sub pod wzmak, ma ktoś schemat kostki zwyklego wmacniacza? i gdzie podpiąć przedni centralny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo do regenaracji pewnie, zresztą sprzedaje to koleś co kupił odemnie audi i nie wie co tam ma Qba mam nadzieje że wszyscy wyszliści bez opresji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś chce kupić gwint? za ... 150pln mam do opchnięcia FK Konigsport [wymienne tłoczyska] bez regulacji twardości, Inox do FWD Ogólnie pewnie do regeneracji, co wg mnie lepsze od kupna gwintu za 1000, a bedzie się miało coś dobrego. Jak ktoś by chciał to znajomek ma do opchnięcia, także info na pw.
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Powtórze się ale naprawde strzał w 10! kolor malina teraz tylko cieszyć się nowym nabytkiem i pakować jakies 19/20
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja prawdopodobnie też i ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ile moge wołać za przedni seryjny zderzak od B6 z kratkami ?
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Niby są jakieś tulejki pod sonde ale jak to w praktyce działa to nie wiem
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Jak wywalisz kata to sonda lambda bedzie wariowała i check na desce
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
szkoda że zawiodłeś się, no ale tu jest idealny przykład na okazje... 13k za b6
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
A ferrari nie fajne ? taki z tego dapper jak ferrari
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
Fajna bezawaryjności życzę i weż odklej tego DAPPERa bo zenada lekka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto by mi ogarnął uszczelnienie pompy wtryskowej w 1.9tdi afn ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć czołem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebuje podmienić dosłownie na chwile zawór n75 bo nie wiem czy padł u mnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesteś w Poznaniu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy jest ktoś u nas z silnikiem 1.9 tdi Afn?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak/czym sprawdzic nie podlaczone turbo ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestandardowy logowałem 011 i turbawka mega slabo daje do 1,1 Właśnie próbuje wytargać turbo z auta i rozkrece i wyczyszcze, wtedy zobaczymy czy cos dało. Przypadkiem nie ma ktoś jakiś kontaktów albo sam na pożyczenie turbawki na afn'a ? jak zadziała i bedzie si to chętnie odkupię- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem mamy tutaj jakiegoś speca co by rozgryzł mojego AFN'a ? coś go boli i nie wiem co [ zamula i cieżko wstaje turbo]- B6 DIVISION
Wyprz Miedzikowa Brabusy http://allegro.pl/felgi-brabus-monoblock-vi-18x8-5-skrecane-oryginal-i5434294293.html Opony 215/40/18 http://allegro.pl/opony-falken-452-215-40-18-i5434313887.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wyprz Miedzikowa Brabusy http://allegro.pl/felgi-brabus-monoblock-vi-18x8-5-skrecane-oryginal-i5434294293.html Opony 215/40/18 http://allegro.pl/opony-falken-452-215-40-18-i5434313887.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciej teraz wleci cos do pomykania, jakies mk3 w tdi ,a pozniej b7 badz c6 i planujemy miec 80cabrio 2.8 typowo do zabawy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00