Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Witam, mam cały komplet audio z b6, i teraz mam do Was pytanie co potrzebuje aby podłączyć wszystkie głośniki pod nie fabryczne radio? tak aby wszystko zagrało w INNYM aucie chce całość zaadoptować - czyli na pewno będzie nowa wiązka. Rozumiem przód jest bezpośrednio podłączony pod radio a tyl i sub pod wzmak, ma ktoś schemat kostki zwyklego wmacniacza? i gdzie podpiąć przedni centralny
  2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku )
  3. Bo do regenaracji pewnie, zresztą sprzedaje to koleś co kupił odemnie audi i nie wie co tam ma Qba mam nadzieje że wszyscy wyszliści bez opresji
  4. Ktoś chce kupić gwint? za ... 150pln mam do opchnięcia FK Konigsport [wymienne tłoczyska] bez regulacji twardości, Inox do FWD Ogólnie pewnie do regeneracji, co wg mnie lepsze od kupna gwintu za 1000, a bedzie się miało coś dobrego. Jak ktoś by chciał to znajomek ma do opchnięcia, także info na pw.
  5. Powtórze się ale naprawde strzał w 10! kolor malina teraz tylko cieszyć się nowym nabytkiem i pakować jakies 19/20
  6. Ja prawdopodobnie też i ja
  7. Ile moge wołać za przedni seryjny zderzak od B6 z kratkami ?
  8. Niby są jakieś tulejki pod sonde ale jak to w praktyce działa to nie wiem
  9. Jak wywalisz kata to sonda lambda bedzie wariowała i check na desce
  10. szkoda że zawiodłeś się, no ale tu jest idealny przykład na okazje... 13k za b6
  11. A ferrari nie fajne ? taki z tego dapper jak ferrari
  12. Fajna bezawaryjności życzę i weż odklej tego DAPPERa bo zenada lekka
  13. Kto by mi ogarnął uszczelnienie pompy wtryskowej w 1.9tdi afn ?
  14. Cześć czołem
  15. Potrzebuje podmienić dosłownie na chwile zawór n75 bo nie wiem czy padł u mnie
  16. jesteś w Poznaniu?
  17. czy jest ktoś u nas z silnikiem 1.9 tdi Afn?
  18. jak/czym sprawdzic nie podlaczone turbo ?
  19. Niestandardowy logowałem 011 i turbawka mega slabo daje do 1,1 Właśnie próbuje wytargać turbo z auta i rozkrece i wyczyszcze, wtedy zobaczymy czy cos dało. Przypadkiem nie ma ktoś jakiś kontaktów albo sam na pożyczenie turbawki na afn'a ? jak zadziała i bedzie si to chętnie odkupię
  20. Czołem mamy tutaj jakiegoś speca co by rozgryzł mojego AFN'a ? coś go boli i nie wiem co [ zamula i cieżko wstaje turbo]
  21. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyprz Miedzikowa Brabusy http://allegro.pl/felgi-brabus-monoblock-vi-18x8-5-skrecane-oryginal-i5434294293.html Opony 215/40/18 http://allegro.pl/opony-falken-452-215-40-18-i5434313887.html
  22. Wyprz Miedzikowa Brabusy http://allegro.pl/felgi-brabus-monoblock-vi-18x8-5-skrecane-oryginal-i5434294293.html Opony 215/40/18 http://allegro.pl/opony-falken-452-215-40-18-i5434313887.html
  23. Maciej teraz wleci cos do pomykania, jakies mk3 w tdi ,a pozniej b7 badz c6 i planujemy miec 80cabrio 2.8 typowo do zabawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.