Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Na pewno jakiś parch do przelatania w trakcie urządzania mieszkania. Później się zobaczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może mc'd przy makro ? wpadł bym po drodze
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Wandej puki co budżet nie przewiduje takich wydatków a po za tym auto nie długo idzie na sprzedaż
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Maciek, musisz kupic kosz 2din i klimatronik 2 din Makaba, dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś może podpowiedzieć co to może być ? wczoraj wieczorem wywaliło mi check na blacie i takie błędy 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Poszło- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Kierownica customowa robiona na zamówienie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo dobrze widziałem na leszczyńskiej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo jakas sesyjka w jesiennychklimatach?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na malte jakis +X poziom nie wjade hahaha- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Kogo granatowe b5 w sedanie stoi na os Lecha?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dołączam do pytania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ja odpadam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czwartkowo stadionowo 18:00 1. Arek 2. Skubi 3. Miedzik ok19- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My rownież będziemy w czwartek na klasykach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma zadnych zaproszeń selekcja jest na klasykach aby szrotu nie wpuszczać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3r4 tak to s4- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
No to w zimę bajka Graty- Dziwny problem z lakierem
Dokładnie jak wyżej irchy się nie tyka, bo tylko pogorszysz stan lakieru, używaj reczników z fibry do tego przeznaczonych. Najlepiej przepoleruj delikatnie/ bądź zrób korekte lakieru wtedy będzie Ci o niebo lepiej dbało się o stan auta, lakier będzie miał lepszą głębię i śliskość no i jakiś dobry wosk wysuszy prawie całe auto za Ciebie, więc nie będziesz musiał walczyć z taflą wody na aucie- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Super- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fotki ze Style'D http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197280-b6-alt-sedan-czerwony-amulet-bbs-on-board/page-13?p=4150930- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Inne fotki Pozdro- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Mały aktual. Fotki ze Style'D- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie wyjeżdżam i będę na lotnisku - [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.