Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. To jutro ja Cię Bartku nawiedze
  2. I że ja Cie nie widziałem
  3. Poprawie na Brabusach byłeś na meczu ?
  4. Fajna baza, teraz tylko wymyśl co i jak chcesz i realizuj hehe
  5. Pieknie sam myślałem o takich do mnie
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co może być przyczyną że raz mi działa parktronic a raz nie ? jak dziala to jedna badz 2 sensory nie reaguja na przeszkode, idzie to jakoś sprawdzić vagiem bądź jakoś inaczej ? bo nie chciał bym kupić nowych sensorów a problem pozostanie. Pozdrawiam
  7. Panowie co może być przyczyną że raz mi działa parktronic a raz nie ? jak dziala to jedna badz 2 sensory nie reaguja na przeszkode, idzie to jakoś sprawdzić vagiem bądź jakoś inaczej ? bo nie chciał bym kupić nowych sensorów a problem pozostanie. Pozdrawiam
  8. Fajnie siedzi Klipsy odboje do zawieszenia gwintowanego - Clipsy komplet przd SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! tu masz takie klipsy[odboje] wrzucisz tak aby nie doszło do uszkodzenia blotnika i bedzie ok
  9. no na tyl jakies 20mm na koło by się przydało
  10. koło na bank siądzie dobrze jakie parametry ? btw. z wheelguarda bedziesz zadowolony
  11. Slo ładnie ciśniesz z tematem
  12. Ładnie sie dzieje, cały czas do przodu
  13. Dzięki dzieki zostaje zrobić większy serwis auta i można składać, myślę że jakoś w polowie kwietnia skończe
  14. I to mi sie podoba ja jeszcze z 1,5 miecha... skomplikowały się plany - znaczy doszło
  15. Arku jak poskładasz to wpadnij do mnie, zrobimy test, jak na moim "dojeździe" pojedziesz prosto i nie będzie trzeć to znaczy że nadal koza
  16. Koleje części układanki już są bądź się robią Dzięki Vario za ogarnięcie
  17. Oj tam wszystko z umiarem ale ciekawi mnie czy ten limit mozna wylaczyc bez ingerencji kompa ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- btw. przypomnij mi w razie czego o wejściówce abym zabrał, bo wiesz jak to czasami jest haha
  18. Dobry klient
  19. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi również tutaj te artec'i słaco pasuja koło fajne ale do hothatcha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.