Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Furka znana i lubiana, ah te dzidziusiowe koła
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
bez tunera tv nie uruchomisz filmu na RNSe, ale wyrwac komplet za taka kase to gratuluje , co do oklejania folia to odpuścił bym te wszystkie pseudo carbony które wg mnie szpecą wnętrze pomyśl folii imitującej szczotkowane alu bądź czarny połysk i będzie o niebo lepiej PS. klimatronik prosi sie o porządne czyszczenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
RS zawsze jest w pytke tylko ta cena i dostępność- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz jeszcze ta z myjki? na pamiątkę- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Ja bym nie brał bym nic z wymienionych bmw słabe, dare bym odpuścił i inne fejki także, prosiaki fajnie ale w a4 ten wzór nie robi roboty:wink: napisz budżet i coś się znajdzie ciekawego- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
trzeba bylo brać 9" a co do ceny to brałeś vat0 ? bo u niego można kupowałem opony od niego i wyszlo ok600 taniej za komplet- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Polecam Gtechniq Kto ma namiary na sprawdzoną firme gdzie zregeneruja mi magiel ?- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mega przewidywalne sceny, z czego miałem bekę przez cały seans Porachunki - Polecam- [B6 AVF] Avant LZ5L
zmiana n na pewno, teraz tylko dać resztę ramek w połysk- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
No to fajnie daj pozniej foto jak sie prezentuje w swietle dziennym wnetrze- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jak całość jest pomalowana tak jak popielniczka to dla mnie do poprawy bo na prawde slabo to wyszlo... jak lakier bezbarwny 2skladnikowy to wez papierki wyrównaj i wypoleruj na lustro, bo wtedy dopiero widać efekt jaki daje piano black- [ALL B7] Fotele Avant - Sedan
boczki są takie same [oczywiscie sa wersje material skora, poducha i bez], co do pytania powyzej to bedzie pasowac ale nie bedzie w oparciu kanapy zaczepu do rolety:wink:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w adobe odpowiednikiem corela jest illustrator - zawarty na stronie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polówka, bądź A2 kal wcześniej chłopaki sugerowali- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Info dla tych co używają ps'a illustratora itp. całkowicie darmowy pakiet CS2 do pobrania prosto od adobe https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?pid=4485850&e=cs2_downloads- Koniec wsparcia Windows XP
Karol jak lubisz sie bawic w kompilacje programów to wez linuxa mialem pare razy, ale na dłuższy dystans na kompie służącym do czegoś wiecej niż netu odradzam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyłączam się do życzeń Zdrowych Wesołych Jak można zj%$^$ć RS5- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przeglądałem co się działo w 2 edycji zywego rapu i wpadło w ucho- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Świetnie wyszło- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
W końcu i jest Niestandardowe wozidło dobra czarnula- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo, make my day- AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Gratulacje A5 [również planuje ], czekałem na ten wątek tutaj, znając gust to będzie grubo rozumiem że będzie static ?- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Już są - [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana