Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema jest tu u nas ktoś z Gołańczy niedaleko Wągrowca? Miał bym prośbę o sprawdzenie auta
-
Spoty Kościerzyna
Witam, jest tu ktoś miejscowości Kłobuczyno ? bądź mógłby podlecieć sprawdzić auto
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
No no Jaguś śliczna jest, chodzi mi taka po głowie w sedanie tylko przedlift, ale to na przyszły rok. PS. kiedy fotele wpadają? bo pewnie wpadną jakieś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo zadzwon to Ci powie http://www.alusownia.pl/ ja placilem ~400 bo dobieralem sobie kolor, ale jak chcesz "typowy" to bedzie taniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo na glogowskiej na przeciw luk oilu jest wulkanizacja i tam ja malowalem
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Poszla tak jak stoi i niestety nie do forumowicza, a i prawdopodobnie bedzie przemalowana na czarny :fail:
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
only cash Temat można już zamknąć , auto sprzdane.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Cena bez kół na zimówkach to 22k bbs'y za dopłatą 4k. Auto można podnieść - zawieszenie gwintowane, ale również mam 1BA [oryginalne komfortowe] Pozdrawiam
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Zacniy hebel milordzie
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jako ze autko jeszcze w moim posiadaniu to trzeba bylo lato założyć i pare fotek pstryknąć : D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś się w tą niedziele szykuje ?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
butelkowe b5 w sedanie na ostatniej dzisiaj, kto to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drut właśnie z tą skrzynią mnie interesuje, co jest z nią nie tak ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mial ktoś z was doczynienia z Lupo 3L ,ale pytam czy ktoś miał kontakt/użytkował a nie przeczytał w necie czy cos
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Puki co wielka wyprz kupiłem dom
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Tak więc nadszedł ten moment SPRZEDAM! http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to moi mili miedzikowa A4 na sprzedaż http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted Brać by wpadła w dobre ręce
-
B6 DIVISION
Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Ahh ten czerwony fajna jest
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Za wystawienie zabiaram się jak wiesz... ogłoszenie dam dopiero w styczniu
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jędrku dystanse kupowałem w eibachu i na tyle mam 25mm , natomiast na przodzie 20mm oczywiście na koło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00