Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Siema jest tu u nas ktoś z Gołańczy niedaleko Wągrowca? Miał bym prośbę o sprawdzenie auta
  2. miedzikos odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Witam, jest tu ktoś miejscowości Kłobuczyno ? bądź mógłby podlecieć sprawdzić auto
  3. No no Jaguś śliczna jest, chodzi mi taka po głowie w sedanie tylko przedlift, ale to na przyszły rok. PS. kiedy fotele wpadają? bo pewnie wpadną jakieś
  4. slo zadzwon to Ci powie http://www.alusownia.pl/ ja placilem ~400 bo dobieralem sobie kolor, ale jak chcesz "typowy" to bedzie taniej
  5. slo na glogowskiej na przeciw luk oilu jest wulkanizacja i tam ja malowalem
  6. Poszla tak jak stoi i niestety nie do forumowicza, a i prawdopodobnie bedzie przemalowana na czarny :fail:
  7. only cash Temat można już zamknąć , auto sprzdane.
  8. Cena bez kół na zimówkach to 22k bbs'y za dopłatą 4k. Auto można podnieść - zawieszenie gwintowane, ale również mam 1BA [oryginalne komfortowe] Pozdrawiam
  9. Jako ze autko jeszcze w moim posiadaniu to trzeba bylo lato założyć i pare fotek pstryknąć : D
  10. Coś się w tą niedziele szykuje ?
  11. butelkowe b5 w sedanie na ostatniej dzisiaj, kto to ?
  12. Drut właśnie z tą skrzynią mnie interesuje, co jest z nią nie tak ?
  13. mial ktoś z was doczynienia z Lupo 3L ,ale pytam czy ktoś miał kontakt/użytkował a nie przeczytał w necie czy cos
  14. Tak więc nadszedł ten moment SPRZEDAM! http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
  15. Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
  16. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś chętny na moje Brabusy ? info na PW
  17. No to moi mili miedzikowa A4 na sprzedaż http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted Brać by wpadła w dobre ręce
  18. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak więc nadszedł ten moment kiedy trzeba się rozstać z moja niunią http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-2-0-CID5-ID8waSn.html#def5664e06;promoted
  19. Za wystawienie zabiaram się jak wiesz... ogłoszenie dam dopiero w styczniu
  20. Jędrku dystanse kupowałem w eibachu i na tyle mam 25mm , natomiast na przodzie 20mm oczywiście na koło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.