Treść opublikowana przez miedzikos
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wandej, jeździsz na nim ? jakas poprawa?
-
B6 DIVISION
Panowie ta blenda z 38sekundy jest to OEM ?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
sprawdzales falken 452?
-
Porada w sprawie doboru silnika na SWAP Golf Mk1 ;)
szukaj 1.8 16v KR, ABFa też ale montowanego poprzecznie[!], 1.8T, bądź G60 wybór to już zostawiam tobie, osobiście wrzucił bym Kr'a albo G60
-
B6 DIVISION
igła !! http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=173375
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
chyba nie sądzisz że ktoś Ci zrobi dobrze polerke a4 za -+500pln
-
B6 DIVISION
ceni się :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Fajne auto, dobry kolor, dobra baza do rezania
-
B6 DIVISION
MARCIN607 dzieki
-
B6 DIVISION
wie ktoś czy dokładka sline na tyl pasuje od avanta do sedana ? sama dokładka oczywiście
-
B6 DIVISION
Mam pytanie czy idzie jakoś dojść do kodu radia horus2 jezeli jest odblokowane ? [nie mam kodu a nie chce mieć zonka po odłączonym aku]
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Smutny ale w pewnym sensie obrazuje zmianę rzeczywistości po 11.09 http://www.filmweb.pl/film/Daleko+jeszcze-2005-142400 Polecam
-
B6 DIVISION
Młody_Drog dzięki
-
B6 DIVISION
Jest gdzies a forum DIY przeróbki el. szyb z 2x na 4x ? bo niemoge znaleźć
-
B6 DIVISION
Panowie szukam obnizonej b6 na 18x8,5 i oponą 215/35 kto kolwiek widzial kto kolwiek wie ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Właśnie! tak jak piszesz w "c" chce zrobić [glosniki przod tyl na 4 kanałach, sub na mono bądź 2kanalowym] mam system 10 głośników więc napewno nie skorzystam z głośnika w w przednim podszybiu i "subie" w półce. Tylko pytanie jak to podłączyć aby miało ręce i nogi ? chodzi mi o piny w rnse
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok, a ma ktoś pomysł jak podpiąć 2 zestawy odseperowane [4glosniki] + sub ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, czy ktoś wymieniał u siebie głośniki w b6 ? bo potrzebna mi jakaś informacja jak podłączyć 2 wzmacniacze pod rnse [dla glośników przod tył- 4 kanały, i monoblock na woofer w bagażniku]. na allegro szukalem i są kostki z 4 rca, ale brakuje w tym przypadku podłącznia monoblocka na woofer. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Jest jakaś ciekawa metalowa osłona pod silnik dla B6 ?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
ten dźwięk !! od razu banan na pysku , gratulacje auta
-
[ALL] Jaka polerka?
Dokładnie Flexi albo 3M
-
[ALL] Jaka polerka?
ja uzywam http://www.maszynowy.eu/polerka-pm-1200-178mm-1200w-sparky.html , nie jedno auto zrobiła i jest naprawde godna polecenia. Oczywiście musisz dokupic do niej bp i jakies pady.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Z tymi białymi recaro to jest teraz miazga
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Poszło
-
B6 DIVISION
MARCIN607 raczej wątpie aby pasowała. W ogóle jakoś zraziłem się do tego kolesia co sprzedaje, bo raz pisze tak, a raz tak...