Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Dziać się zawsze coś dzieje ale puki co nie ma czego pokazać, wiosną powinno być jakieś "lepsze" wnętrze
  2. Dokładnie, jak masz więcej gotówki to sline/s4 i będzie to wyglądało a nie duży grill w b6 , akurat mijam co najmniej raz w tyg takie a4 z duza atrapą i łagodnie mówiąc to nie wygląda...
  3. dołączę się do tematu, czy ktos ma fotke wnętrza swing i czarnych foteli s-line[b6/b7] ?
  4. Dobrze wygląda na tym podjeździe
  5. Dzięki Bartek za ustawienie języka , oraz fajnie było poznać wszystkich. Do następnego
  6. Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego? Tak dokładnie, mam pelny fis i troche irytują niemieckie napisy
  7. Panowie pyt z innej beczki, da rade zmienić język powiadomień z niemieckiego na ang ? PS. chyba też wpadne na spot
  8. Wajsik no no pamietam jeszcze za gofra, na glebe z dziadem i jedziemy z koksem
  9. tak, ale tylko przy dłuższym "pociągnięciu" manetki
  10. Na pewno prezentuje się lepiej na żywo, co nie znaczy że jest źle, tu na forum każdy już przyzwyczajony do modów typu zderzak od sline/S4 itp . dla mnie to koło na duży + , bo w końcu nie jest to kolejna replika fabrycznych kół czy też innych tj. blq czy lm.
  11. daj czarny polysk i bedzie duzo lepiej niz ten pseudo carbon
  12. Dobry kolor,a jak dasz lepsze kolo i ciut niżej i będzie malina
  13. Dokładnie jedynie z walorów estetycznych można dać większe, a tak to nie widzę sensu przy serii
  14. jak nankang to bierz ns2 dobra jakość w stosunku do ceny, ale pamiętaj że to "plastikowe opony" , więc nie spodziewaj się ,mega trakcji
  15. hameryka wioska i tyle w temacie
  16. taki mały oT to sedany miały blachę za tylnymi fotelami ? bo tak czytam ,a mam sedana i niczego podobnego nie mam
  17. Jak założysz to rzuć filmem jak to chodzi
  18. Też miałem takie skrzypienie i okazało się że to górne wahacze, dokręć śrubę od górnych wahaczy i sprawdź czy jest nadal
  19. Dokładnie tak jak kolega wyżej opisał, ja dodam że paczka idzie do 24h, a czasem są szybsi od kurierów
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak podłączasz pod zasilanie i świeci
  21. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przez to błąd Ci wywalają czujniki?? Bo u mnie też często ten błąd wyskakuje a właśnie mam glebe -40mm około:whistling: Tak właśnie przez glebe wywala, czujnik nie jest w swojej skali i dlatego, będę musiał go jakoś przerobić aby trzymał skalę
  22. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś miał u siebie taki problem jak opisałem tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bfb-samopoziomowanie-ksenonow-01539-headlights-not-adjusted-35-00-problem-rozwiazany-62269/#post2955891 ?
  23. Dzięki wszystkim za miłe komentarze Listwy się pojawią jak fundusze pozwolą, a lotki na klapie nie będzie bo nie podoba mi się
  24. Będzie dobrze osobiście śrubki dał bym na czarno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.