Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dziać się zawsze coś dzieje ale puki co nie ma czego pokazać, wiosną powinno być jakieś "lepsze" wnętrze
-
Ospojlerowanie hofele - zmiana lamp na A5.
Dokładnie, jak masz więcej gotówki to sline/s4 i będzie to wyglądało a nie duży grill w b6 , akurat mijam co najmniej raz w tyg takie a4 z duza atrapą i łagodnie mówiąc to nie wygląda...
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
dołączę się do tematu, czy ktos ma fotke wnętrza swing i czarnych foteli s-line[b6/b7] ?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Dobrze wygląda na tym podjeździe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Bartek za ustawienie języka , oraz fajnie było poznać wszystkich. Do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tzn? Na wyświetlaczu komputera pokładowego? Tak dokładnie, mam pelny fis i troche irytują niemieckie napisy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie pyt z innej beczki, da rade zmienić język powiadomień z niemieckiego na ang ? PS. chyba też wpadne na spot
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Wajsik no no pamietam jeszcze za gofra, na glebe z dziadem i jedziemy z koksem
-
Spryskiwacze Reflektorów
tak, ale tylko przy dłuższym "pociągnięciu" manetki
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Na pewno prezentuje się lepiej na żywo, co nie znaczy że jest źle, tu na forum każdy już przyzwyczajony do modów typu zderzak od sline/S4 itp . dla mnie to koło na duży + , bo w końcu nie jest to kolejna replika fabrycznych kół czy też innych tj. blq czy lm.
-
listwy, dekory
daj czarny polysk i bedzie duzo lepiej niz ten pseudo carbon
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Dobry kolor,a jak dasz lepsze kolo i ciut niżej i będzie malina
-
Wieksze kola, wieksze tarcze?
Dokładnie jedynie z walorów estetycznych można dać większe, a tak to nie widzę sensu przy serii
-
Opony NANKANG NS20 lub AS1
jak nankang to bierz ns2 dobra jakość w stosunku do ceny, ale pamiętaj że to "plastikowe opony" , więc nie spodziewaj się ,mega trakcji
-
Nowe światla,opinie
hameryka wioska i tyle w temacie
-
Naprawa klapy bagażnika , niemoge otworzyć w żaden sposób bagażnika Pomocy
taki mały oT to sedany miały blachę za tylnymi fotelami ? bo tak czytam ,a mam sedana i niczego podobnego nie mam
-
Tłumik sportowy w Audi A4 B6 1.9TDI
Jak założysz to rzuć filmem jak to chodzi
-
Skrzypiąca kierownica podczas kręcenia
Też miałem takie skrzypienie i okazało się że to górne wahacze, dokręć śrubę od górnych wahaczy i sprawdź czy jest nadal
-
Paczkomaty, na czym to polega?
Dokładnie tak jak kolega wyżej opisał, ja dodam że paczka idzie do 24h, a czasem są szybsi od kurierów
-
B6 DIVISION
Tak podłączasz pod zasilanie i świeci
-
B6 DIVISION
przez to błąd Ci wywalają czujniki?? Bo u mnie też często ten błąd wyskakuje a właśnie mam glebe -40mm około:whistling: Tak właśnie przez glebe wywala, czujnik nie jest w swojej skali i dlatego, będę musiał go jakoś przerobić aby trzymał skalę
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Dobra jest
-
B6 DIVISION
Może ktoś miał u siebie taki problem jak opisałem tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bfb-samopoziomowanie-ksenonow-01539-headlights-not-adjusted-35-00-problem-rozwiazany-62269/#post2955891 ?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki wszystkim za miłe komentarze Listwy się pojawią jak fundusze pozwolą, a lotki na klapie nie będzie bo nie podoba mi się
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Będzie dobrze osobiście śrubki dał bym na czarno