Treść opublikowana przez miedzikos
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
To czekamy na spasowanie jakie masz opony ?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dobra jest skubana i fela leży idealnie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
O dzięki zadziałało
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Powiedzcie mi dlaczego rnse nie pokazuje się na fisie, zrobilem tak jak na 1 stronie ale nie mam nic z navi, jedynie co to pokazuje stacje radiowe i cd
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
Ciekawy temat, bo nawet na wyższych modelach gwintów do B6 [!] jest napisane że do Q i do ośki
-
Renowacja felg alu. z szerokim rantem > polerka
Dokładnie jak przedmówca pisze scansol na rant tylko uwazaj na lakier na rotorze, i zejdzie bez problemu, później papierki konczysz na 2500. Następnie pasta na filc aby wydobyć połysk, później na krążek bawełniany aby pozbyć się śladów po filcu, a na koniec jakaś pasta wykańczająca na miekka fibre i jedziesz ręka Pasty jakie używam do filcu i bawełny autosol a recznie megsem Co do rantów z takimi skazami udał bym się do jakiegoś kolesia co prostuje felgi, aby zjechał to tokarką, będzie równo i nikt nie dojrzy że było coś robione.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Dobrze jest
-
B6 DIVISION
Macieju, czy tapani to na stanowisku OOOO się prężyła?? Na stoisku ferrari takie widoki można było spotkać taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink: Motor Show Poznań
-
B6 DIVISION
Pozdrowienia z targów
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dobrze jest, ale mogło by być ciut niżej
-
B6 DIVISION
Na filmach widać jak ledy mrugają, ale na żywo to jest czestotliwość mrugania nie zauważalna dla oka
-
B6 DIVISION
Chcesz to Ci sprzedam komplet za 40zł DZięki ale spróbuje ogarnąć sam temat, zawsze to coś i jest później banan na twarzy
-
B6 DIVISION
Dzięki Artur właśnie tego szukałem
-
B6 DIVISION
Kiedyś na forum było opisane jak zrobić podświetlenie kubka i wizytownika, ma ktoś może jakiś link do tego bo szukam i nie moge tego znaleźć
-
Kompletny wydech z kwasówki do A4 B6 3.0 ASN quattro
Artur, odezwij się do MG-motorsport kto jak kto ale oni znają sie na tym
-
gwint AP
A więc o nią chodziło, tzw. helper. Betonu jako takiego nie ma i jakiś tam komfort jest bo ja składałem zawias bez nich Jak najbardziej polecam ten zawias.
-
gwint AP
Łukasz, highsport ma regulacje twardości ? chyba o czymś nie wiem bo 1 raz to słysze a sam go mam
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Super się prezentuje
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ja mam 215/40 w 18x8,5 i jest dobrze, wiadomo naciąg mógł by byc lepszy ;D wiec zakładaj 215 bo w 225 nie ma sie co pchac ,a co do teorii że opona zleci to w tym przypadku nie ma opcji chyba ze ujowy wulkanizator zakłada..
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Dobry mod
-
Gwint FK AK Street - opinie
Mariusz, wiesz zależy czy chcesz mieć regulacje wysokości czy nie jak nie jest Ci potrzebna to bierz springi
-
Gwint FK AK Street - opinie
Niema, nie ta półka.
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
bierz od razu 19 - tylko ciężko u nas z ciekawymi felami w tym rozmiarze
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Dobre takie boczki
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Nakładać maszynowo możesz niebieskim padem 3m [przykład] tylko i wyłącznie wosk w płynie ale co prawda nic nie zastąpi wosku "twardego" Natomiast jeden i drugi polerujesz recznie fibrą, a nie żadnymi wełniakami na maszynie.