Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. To czekamy na spasowanie jakie masz opony ?
  2. Dobra jest skubana i fela leży idealnie
  3. Powiedzcie mi dlaczego rnse nie pokazuje się na fisie, zrobilem tak jak na 1 stronie ale nie mam nic z navi, jedynie co to pokazuje stacje radiowe i cd
  4. Ciekawy temat, bo nawet na wyższych modelach gwintów do B6 [!] jest napisane że do Q i do ośki
  5. Dokładnie jak przedmówca pisze scansol na rant tylko uwazaj na lakier na rotorze, i zejdzie bez problemu, później papierki konczysz na 2500. Następnie pasta na filc aby wydobyć połysk, później na krążek bawełniany aby pozbyć się śladów po filcu, a na koniec jakaś pasta wykańczająca na miekka fibre i jedziesz ręka Pasty jakie używam do filcu i bawełny autosol a recznie megsem Co do rantów z takimi skazami udał bym się do jakiegoś kolesia co prostuje felgi, aby zjechał to tokarką, będzie równo i nikt nie dojrzy że było coś robione.
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macieju, czy tapani to na stanowisku OOOO się prężyła?? Na stoisku ferrari takie widoki można było spotkać taka laseczka:slina: to ciekawe czego to targi:wink: Motor Show Poznań
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozdrowienia z targów
  8. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na filmach widać jak ledy mrugają, ale na żywo to jest czestotliwość mrugania nie zauważalna dla oka
  9. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcesz to Ci sprzedam komplet za 40zł DZięki ale spróbuje ogarnąć sam temat, zawsze to coś i jest później banan na twarzy
  10. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Artur właśnie tego szukałem
  11. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedyś na forum było opisane jak zrobić podświetlenie kubka i wizytownika, ma ktoś może jakiś link do tego bo szukam i nie moge tego znaleźć
  12. Artur, odezwij się do MG-motorsport kto jak kto ale oni znają sie na tym
  13. miedzikos odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Układ Jezdny
    A więc o nią chodziło, tzw. helper. Betonu jako takiego nie ma i jakiś tam komfort jest bo ja składałem zawias bez nich Jak najbardziej polecam ten zawias.
  14. miedzikos odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Układ Jezdny
    Łukasz, highsport ma regulacje twardości ? chyba o czymś nie wiem bo 1 raz to słysze a sam go mam
  15. ja mam 215/40 w 18x8,5 i jest dobrze, wiadomo naciąg mógł by byc lepszy ;D wiec zakładaj 215 bo w 225 nie ma sie co pchac ,a co do teorii że opona zleci to w tym przypadku nie ma opcji chyba ze ujowy wulkanizator zakłada..
  16. Mariusz, wiesz zależy czy chcesz mieć regulacje wysokości czy nie jak nie jest Ci potrzebna to bierz springi
  17. Niema, nie ta półka.
  18. bierz od razu 19 - tylko ciężko u nas z ciekawymi felami w tym rozmiarze
  19. Nakładać maszynowo możesz niebieskim padem 3m [przykład] tylko i wyłącznie wosk w płynie ale co prawda nic nie zastąpi wosku "twardego" Natomiast jeden i drugi polerujesz recznie fibrą, a nie żadnymi wełniakami na maszynie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.