Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Co on taki matowy
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Ahh te czerwone dobra jest skubana
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Super wyszło, jakie masz kąty z tyłu ? dystans 20mm ?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Jak założysz to napisz jakie odczucia
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki wszystkim za opinie Co do listw na pewno wpadną [sa cały czas w planie] s-line. teraz oczekuje za dostawą węgla i robimy dalej wnętrze PS. Jak by ktoś miał namiary na białe skóry to wiecie gdzie uderzyć
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Jeśli masz miekką glinkę to nawet na ludwiku da rade, ale jak masz twardą to nie rezygnował bym z QD
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
haha widzisz... to właśnie dlatego że mnie nie było pogoda fajna więc coś trzeba by zrobić
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Wiadomo kiera wymiata "ze skóry bobra" w końcu rejka zdjęta niestety tylko do zdjęć, za dużo latam autem aby sobie na taki komfort [także psychiczny jakkolwiek to zabrzmi hehe] pozwolić. Bart-s, jakoś nie mogę się wybrać na spot zawsze coś wypadnie, ale postaram się wpaść
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
nie wiedziałem że takie rzeczy ogarniają
-
B6 DIVISION
za słabe auto mam
-
B6 DIVISION
Pochwalę się Reszta w temacie
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki, siedzi na fk highsport, przód można dać jeszcze niżej [zostało sporo gwintu], ale z tyłu skończyła mi się regulacja, jak wyrzucę kontrę to uda się zejść jeszcze lepiej i w tedy przód siądzie odpowiednio Planuje dać tył 0,5-1cm ,a przód 0,5cm Link do całej galerii [ pare fot których niechciało mi się wrzucać na forum ] IMG 2578 A4 B6 Miedzik - 2k13 Photo album by Miedzikos Pozdr
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Widzę że mój lakier przypadł do gustu
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
To odświeżmy trochę temacik Na początek pochwalę się że wleciało w końcu RNS-e - odrazu lepiej wygląda we wnętrzu, kiera założona, nowa gałka i podłączone podświetlenie kratek, kubka i wizytownika. Z zewnątrz wleciała dokładka od cupry i ledy podświetlenia tablicy Trochę fotek: Aktualne wnętrze: I trochę fotek z zewnątrz: I mam dylemat czy dawać bixy [dla ciemnego środka] czy zostawić te. W tym problem że z bixem będzie wg mnie za ciemno z przodu, a tak xenon jakoś się odróżnia od czarnych detali Plany na lato: -ogarnąć carbon w środku - wyciągnąć regulacje gwintu z tyłu aby urwać jeszcze z pół centa - i nadal szukam foteli w białej skórze ... Coś na pewno jeszcze wpadnie ale co to sam nie wiem.
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
O nie wiedziałem że też tu jesteś, fura jak zawsze KOX! 20" robią szał no i STATIC !
-
NOWY LAKIER . czym pielęgnować ?
Może ktoś woli woreczek i mazianie co jakiś czas Dokładnie najlepiej się zastanowić czy chcesz się "bawić" z lakierem czy zabezpieczyć kwarcem - ja np. wolę naturalnym woskiem zabezpieczyć Co do polerowania, czy masz malowane u Stasia, czy w profesjonalnej lakierni taki lakier powinien się utwardzić bo co jak co ale jak polecisz polerka po malowaniu to możesz mieć przykre rezultaty na krawędziach.
-
jak dobrze zrobić lustro?
Ręcznie się da ale będzie mega męczące, jak to jest teraz gołe alu i przepolerowane to wystarczy odświeżyć, kup bawełne na trzpieniu [na wiertarke] + autosol i jazda
-
B6 DIVISION
Może ktoś potrzebuje http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/poduszka-airbag-kierownicy-czarna-soul-274111/#post3562103
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Żałoba po meczu ...
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
Jak byś chciał sprzedać tą białą skórę to jestem pierwszy auto bardzo fajne
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
jakie będziesz miał ostatecznie et ? bo u mnie jest z tyłu 20 a przód 27 i wygląda to przyjemnie chociaż wiadomo mogło być szerzej hehe
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajnie wygląda
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Cena jak i opona jest bardzo dobra
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
S4 powiadasz Zakładasz jakieś dystanse na przód ? czy to już ostatecznie tak zostanie ?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Gril w pytke co do opon to też ubolewam że niema 205/35/19