Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. miedzikos odpowiedział(a) na rybus85 temat w Audi A4/S4 B6
    Jak dobrze widzieć kolejną osobę zadowoloną z ALT'a
  2. Czy kolesia dorwiecie i wywieziecie do lasu, czy tez pałą go złoicie to i tak nie wiele da, ba pójdzie z takim czym na pały i przesrane w druga strone Flyer z kamera i głosem to i tak nic pewnego, u mnie był przypadek że koles otworzył sklep [osiedlowy] i parę okolicznych dzieciaków i innych prostaków zaczęło wyjeby*ać mu towar i to na kozaku podchodzi do lady i jebs zgrzewka tego czy tamtego, kamera była, głos był, wszystko było tak że powinny pały przyjść i zawinąć całą "ekipe" , a nie zrobili nic. Po jakimś czasie gość nie wytrzymał i zamknął sklep bo ani policja ani ktokolwiek inny nie pomógł...
  3. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    SLO przy 225 bedzie minimalny naciąg a przy 215/35 [ja bym takie brał - ale to ja ] bedzie już widać rant
  4. Ile za 2 górne wahacze lemfo. prawy-przód ? a4 b6
  5. jakis czas temu pokazywali jak pies chcac odpoczac polozył sie na asfalcie i w wyniku czego wtopił się w niego, to niestety pokazuje jak wykonawcy olewają jakość i byle kasa się kręciła, za takie rzeczy powinni za jaja wieszać Dokładnie gwint gwint i jeszcze raz gwint
  6. miedzikos odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Jest bardzo dobrze kolor wymiata, tylko pomyśl o tylnej rejce - chociażby na zloty
  7. Moim zdaniem koło jest OK, pokażcie mi drugie takie koło w takim rozmiarze z takim malowaniem Kupienie fajnego koła za ok 6k w 20-21" w pl jest to nie możliwe, sam szukam nietuzinkowej 19 w pl od początku roku, i puki co jak jest coś co przykuje oko to zaraz "ideal" ze spawanym nie raz bębnem czy inne tego typu sprawy... ,a kupowanie kolejnych X5, bentleyów czy oem nie bawi mnie. Jak już zmieniać koło to albo grube albo wcale , wracając to tematu drogich felg to pokażcie mi coś co jest na tyle godne uwagi aby było warte tak astronomicznych kwot, messer, vossen, roti itp. ? wg mnie na pewno nie. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602667_424221201025913_1705628284_n.jpg Pozdro
  8. Fota się nie liczy bo na AIR
  9. Jest dobrze, nawet bardzo , fajny czarnuch
  10. Radio... no co kto lubi ale za lampy to jak widzę ludzi co zakładają takie rzeczy [ bo ani to nie ma jakości, ani nie świeci jak powinno, a o wyglądzie nie wspomnę ] to zawsze się zastanawiam czy to kompleks że nie ma się B8 czy co, dla mnie jest to to samo co atrapa z B7 w B6 Grunt że tobie się podoba
  11. Obie są piękne swoją drogą jak ci się jeździ na darkach ?
  12. Zgadza się przed ostatnie foto MISTRZ! fajne jest teraz w komorze ale dlaczego nie pomalowałeś dolotu tylko został taki szary ni jak pasujący do reszty
  13. miedzikos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wandej, każde po za 4 która dla mnie była mega wtopą
  14. miedzikos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie potrzebuje ktoś ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-podswietlany-skora-280721/#post3678824
  15. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzedam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-podswietlany-skora-280721/#post3678824
  16. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Frostyy LED LED i jeszcze raz LED
  17. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
  18. Super, muszę się wybrać szkoda, ze nei czarny , bo miałbym kupca Mogę przemalować ,a ile można tak +/- dostać za niego ?
  19. Poradzcie ile można wołać za podłokietnik skórzany[ stan bdb+ ] podświetlany ? kolor platynowy [jasny szary]
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile można wołać za podłokietnik skórzany[ stan bdb+ ] podświetlany ? kolor platynowy [jasny szary]
  21. Świetna robota, niestety ja po odebraniu listew oraz progów od lakiernika miałem to samo, założone na auto, umyte i w.....ny na maxa, tel. do lakiernika i dostałem w odpowiedzi "jak polerowałem to się świeciło, niech pan przywiezie to zrobie jeszcze raz i bedzie sie swiecic na nowo" po czym sie rozłączyłem, poszedłem do garazu i polerka w ruch... 50/50 poniżej...
  22. Też polecam swiftkey klawiatura szybko się uczy i czy trafisz w klawisz czy nie i tak w wiekszości przypadków wybierze dobre słowo, fajne jest to że zapamiętuje frazy
  23. Pepin tak jechałem dzisiaj tamtędy do aso
  24. Co do crosslinów z 2-3 tyg temu miałem jechać po nie, rozmowa jedna, druga wszystko ok sa idealne bla bla bla, po czym później stwierdził że jeden bęben jest spawany. Dla mnie strata czasu na spawane felgi i kto wie co się z nimi jeszcze działo
  25. Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.