Treść opublikowana przez miedzikos
-
Moje nowe autko
Jak dobrze widzieć kolejną osobę zadowoloną z ALT'a
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Czy kolesia dorwiecie i wywieziecie do lasu, czy tez pałą go złoicie to i tak nie wiele da, ba pójdzie z takim czym na pały i przesrane w druga strone Flyer z kamera i głosem to i tak nic pewnego, u mnie był przypadek że koles otworzył sklep [osiedlowy] i parę okolicznych dzieciaków i innych prostaków zaczęło wyjeby*ać mu towar i to na kozaku podchodzi do lady i jebs zgrzewka tego czy tamtego, kamera była, głos był, wszystko było tak że powinny pały przyjść i zawinąć całą "ekipe" , a nie zrobili nic. Po jakimś czasie gość nie wytrzymał i zamknął sklep bo ani policja ani ktokolwiek inny nie pomógł...
-
B6 DIVISION
SLO przy 225 bedzie minimalny naciąg a przy 215/35 [ja bym takie brał - ale to ja ] bedzie już widać rant
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ile za 2 górne wahacze lemfo. prawy-przód ? a4 b6
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
jakis czas temu pokazywali jak pies chcac odpoczac polozył sie na asfalcie i w wyniku czego wtopił się w niego, to niestety pokazuje jak wykonawcy olewają jakość i byle kasa się kręciła, za takie rzeczy powinni za jaja wieszać Dokładnie gwint gwint i jeszcze raz gwint
-
A4 b7 1.8t
Jest bardzo dobrze kolor wymiata, tylko pomyśl o tylnej rejce - chociażby na zloty
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Moim zdaniem koło jest OK, pokażcie mi drugie takie koło w takim rozmiarze z takim malowaniem Kupienie fajnego koła za ok 6k w 20-21" w pl jest to nie możliwe, sam szukam nietuzinkowej 19 w pl od początku roku, i puki co jak jest coś co przykuje oko to zaraz "ideal" ze spawanym nie raz bębnem czy inne tego typu sprawy... ,a kupowanie kolejnych X5, bentleyów czy oem nie bawi mnie. Jak już zmieniać koło to albo grube albo wcale , wracając to tematu drogich felg to pokażcie mi coś co jest na tyle godne uwagi aby było warte tak astronomicznych kwot, messer, vossen, roti itp. ? wg mnie na pewno nie. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602667_424221201025913_1705628284_n.jpg Pozdro
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Fota się nie liczy bo na AIR
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Jest dobrze, nawet bardzo , fajny czarnuch
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Radio... no co kto lubi ale za lampy to jak widzę ludzi co zakładają takie rzeczy [ bo ani to nie ma jakości, ani nie świeci jak powinno, a o wyglądzie nie wspomnę ] to zawsze się zastanawiam czy to kompleks że nie ma się B8 czy co, dla mnie jest to to samo co atrapa z B7 w B6 Grunt że tobie się podoba
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Obie są piękne swoją drogą jak ci się jeździ na darkach ?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Zgadza się przed ostatnie foto MISTRZ! fajne jest teraz w komorze ale dlaczego nie pomalowałeś dolotu tylko został taki szary ni jak pasujący do reszty
-
Grand Theft Auto V
Wandej, każde po za 4 która dla mnie była mega wtopą
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Sprzedam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-podswietlany-skora-280721/#post3678824
-
B6 DIVISION
Frostyy LED LED i jeszcze raz LED
-
B6 DIVISION
CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Super, muszę się wybrać szkoda, ze nei czarny , bo miałbym kupca Mogę przemalować ,a ile można tak +/- dostać za niego ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poradzcie ile można wołać za podłokietnik skórzany[ stan bdb+ ] podświetlany ? kolor platynowy [jasny szary]
-
B6 DIVISION
Ile można wołać za podłokietnik skórzany[ stan bdb+ ] podświetlany ? kolor platynowy [jasny szary]
-
Renowacja spartolonej roboty po lakierniku :/
Świetna robota, niestety ja po odebraniu listew oraz progów od lakiernika miałem to samo, założone na auto, umyte i w.....ny na maxa, tel. do lakiernika i dostałem w odpowiedzi "jak polerowałem to się świeciło, niech pan przywiezie to zrobie jeszcze raz i bedzie sie swiecic na nowo" po czym sie rozłączyłem, poszedłem do garazu i polerka w ruch... 50/50 poniżej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też polecam swiftkey klawiatura szybko się uczy i czy trafisz w klawisz czy nie i tak w wiekszości przypadków wybierze dobre słowo, fajne jest to że zapamiętuje frazy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin tak jechałem dzisiaj tamtędy do aso
-
Fajne koła do B7- szukam. Doradźcie
Co do crosslinów z 2-3 tyg temu miałem jechać po nie, rozmowa jedna, druga wszystko ok sa idealne bla bla bla, po czym później stwierdził że jeden bęben jest spawany. Dla mnie strata czasu na spawane felgi i kto wie co się z nimi jeszcze działo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140