Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Ja mam u siebie ATE powerdisc + ferrodo premier i jest bajka, hamuje świetnie i nie ma pisków czy tez bicia
  2. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. szczerze mówiąc nie wiem o którym mówisz bo tam jest sklep obok sklepu no chyba że chodzi Ci o aso ,a tak poważnie to w dobrych cenach można kupić w takim małym sklepiku na rynkowej bodajże w biało czerwone paski [okolica dromadera o ile się nie mylę] - naprawdę czasem umie zaskoczyć ceną, a jak tam czegoś nie dostanę to kawałek dalej jest aktyw ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/ miedzikos widze ze jestes na imprezie 2GetAIR Tak, dostałem zaproszenie Dzięki Bartku i wszystkim za głosy
  4. ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/
  5. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    SIXu, i tego mi tutaj dziś brakowało
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Havok, czy w razem z rnsd to szczerze wątpie ale jeśli mówimy o zmierniarce to była na 6 płyt
  7. Jest dobrze ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki Pozdr
  8. Jest dobrze, podoba mi się co do kół to mnie zawsze razi emblemat bbs na fejkach, a co do repliki to one nie sa replikami rs'a tylko super rs
  9. RainX na prawde daje rade, nie jest może mega wytrzymały ale stosunek cena/jakość bdb.
  10. Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie w welniaku jest mniejsze ryzyko "smarowania" zebranym brudem po lakierze, co nie oznacza że będzie mega bezpieczne. Podstawa to 2 wiadra i najlepiej prewash
  11. W poznaniu jest mega sprawdzone na junikowskiej, felgi-naprawa czy jakoś tak
  12. Jest dobra opona i zawias to nie będzie problemu, prawda jest taka że czy 18 czy 19 uważać zawsze trzeba, a komfort ? jaki komfort Dzięki Wandej
  13. Mówisz masz, pstryknięte na szybko
  14. Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem
  15. Michał, bo to jest Polska tu każdy każdemu doradza,a sam u siebie tego nie zrobi
  16. Dobrze wygląda, ale sportec'i by lepiej wygladały Idzie takie dostać w pl ?
  17. Fajna baza do modów tylko ten zderzak - tak wiem ze to votex tak czy inaczej powodzenia w realizowaniu planów
  18. Grubsze mody widze, koniecznie muszę obadać przy okazji jak będziesz miał już zrobione
  19. Musiało za boleć, na co się tak wkur...eś że aż tak pociskałeś
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozdrowienia z Poznania
  21. Dobre foty ! a co to za nowe/nowy mod ?
  22. Ambitnie chciałbym widzieć minę kierowcy rs'a
  23. To i to jest mega, koło naprawde ponadczasowe, miałem takie w mk3 i polecam koniecznie maluj w srebrny ori, wg mnie tak najlepiej to koło wygląda - oczywiście rant poler albo szczotkowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.