Treść opublikowana przez miedzikos
-
Czy tarcze ATE są z plasteliny?
Ja mam u siebie ATE powerdisc + ferrodo premier i jest bajka, hamuje świetnie i nie ma pisków czy tez bicia
-
B6 DIVISION
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szczerze mówiąc nie wiem o którym mówisz bo tam jest sklep obok sklepu no chyba że chodzi Ci o aso ,a tak poważnie to w dobrych cenach można kupić w takim małym sklepiku na rynkowej bodajże w biało czerwone paski [okolica dromadera o ile się nie mylę] - naprawdę czasem umie zaskoczyć ceną, a jak tam czegoś nie dostanę to kawałek dalej jest aktyw ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/ miedzikos widze ze jestes na imprezie 2GetAIR Tak, dostałem zaproszenie Dzięki Bartku i wszystkim za głosy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/- B6 DIVISION
SIXu, i tego mi tutaj dziś brakowało- B6 DIVISION
Havok, czy w razem z rnsd to szczerze wątpie ale jeśli mówimy o zmierniarce to była na 6 płyt- USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Jest dobrze ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki Pozdr- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Będzie świeżo- [B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Jest dobrze, podoba mi się co do kół to mnie zawsze razi emblemat bbs na fejkach, a co do repliki to one nie sa replikami rs'a tylko super rs- Niewidzialna wycieraczka - czy to naprawdę działa?
RainX na prawde daje rade, nie jest może mega wytrzymały ale stosunek cena/jakość bdb.- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie w welniaku jest mniejsze ryzyko "smarowania" zebranym brudem po lakierze, co nie oznacza że będzie mega bezpieczne. Podstawa to 2 wiadra i najlepiej prewash- renowacja felg
W poznaniu jest mega sprawdzone na junikowskiej, felgi-naprawa czy jakoś tak- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jest dobra opona i zawias to nie będzie problemu, prawda jest taka że czy 18 czy 19 uważać zawsze trzeba, a komfort ? jaki komfort Dzięki Wandej- USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Mówisz masz, pstryknięte na szybko- USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał, bo to jest Polska tu każdy każdemu doradza,a sam u siebie tego nie zrobi- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobrze wygląda, ale sportec'i by lepiej wygladały Idzie takie dostać w pl ?- [B6 AVJ] Moja GRANAT-owa 1.8 T
Fajna baza do modów tylko ten zderzak - tak wiem ze to votex tak czy inaczej powodzenia w realizowaniu planów- USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
podoba mi sie- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Grubsze mody widze, koniecznie muszę obadać przy okazji jak będziesz miał już zrobione- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Musiało za boleć, na co się tak wkur...eś że aż tak pociskałeś- B6 DIVISION
Pozdrowienia z Poznania- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Dobre foty ! a co to za nowe/nowy mod ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ambitnie chciałbym widzieć minę kierowcy rs'a- A4 B5 na Borbetach
To i to jest mega, koło naprawde ponadczasowe, miałem takie w mk3 i polecam koniecznie maluj w srebrny ori, wg mnie tak najlepiej to koło wygląda - oczywiście rant poler albo szczotkowanie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00