Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Polerowanie końcowe "wełniakiem" nic dobrego nie zrobi... na koniec bierzesz dobra fibre i polerujesz. Co do piany to valetpro, ale to Ci tylko zmiękczy brud a nie umyje samochodu, po pianie myjesz normalnie auto i dopiero masz powierzchnie pod glinke.
  2. Dzięki za dobre słowa Bartek, no niestety to kołpaki, bo stal w opłakanym stanie a nie było czasu pomalować, ale ori haha miałby byc jakies alu na zime ale fundusze nie pozwoliły. Koła faktycznie "wpadły" do srodka bo duze Et jest.
  3. może nie letni ale znów pada i jest nadal zima
  4. Ma ktoś czarne fotele w szarym wnętrzu ?
  5. Proszę bardzo 1. Mycie pianą 2. porządne spłukanie 3. Mycie zasadnicze 4. Dekontaminacja lakieru [glinka] 5. Inspekcja lakieru 6. Dobór past i padów na jednym elemencie 7. Polerowanie 8. Przetarcie karoserii płynem do inspekcji bądź IPA 9. Inspekcja pod silnym źródłem światła [ często się zdarza że halogen to za mało ] 10. Mycie auta, w szczególności zakamarków gdzie mógł dostać się pył. 11. Cleaner 12. Wosk 13. Banan na twarzy właściciela auta
  6. To może mi si e trafił jakiś denny egzemplarz, ale co nie zmienia faktu że mogła by być bardziej puszysta
  7. Jak rekawica to tylko włochacz carpro, nie jest tania ale warta ceny, megs wg mnie jest beznadziejny słabe włókna i nie jest "gęsta" , mam jeszcze od chemicalguys i jest ok
  8. miedzikos odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Fajnie jest, brawo
  9. Hehe właśnie, bo to wersja exclusive Czarnych szyb tu nie będzie ,a xenon jest ori jak i cała instalacja, nie idziemy w półśrodki
  10. Identycznie jest u mnie - ale szukam czegoś w skórze / alcantarze itp
  11. TA satyna jak najbardziej ok daj foto jak wpasujesz
  12. Wymiatacz ;D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qfQng2kjpxI#!
  13. 14 kwietnia , VW anotoninek
  14. Dobry czarnuch! będziesz na rozpoczęciu sezonu w pń ?
  15. Dzięki dzięki Też mi się podoba
  16. Hehe coś właśnie tak myślałem że atheo, sam poważnie myśle o tym alu, Wojtek tak rozstaw jest 5x130 ale tam jest et60 więc idealnie pod dystans
  17. Tylko nie mów że z touarega
  18. Na pewno kiedyś wpadnę na spota, ale musisz przyznać ze na zimowym setupie to nie robota ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 08:57 ---------- Taki mały smaczek Z zewnątrz wleci dokładka od cupry [już jest] ,chce zobaczyć jak będzie to wyglądało więc może wleci i wyleci... zobaczymy no i lepsze spasowanie tyłu. Do rothen myślę że wleci RNS-e i od razu kiere się zamontuje, niestety grubsze zmiany we wnętrzu będą w sezonie ale do czerwca powinno być poskładane, cielak + "sztuczna szmata" zamówiona, węgiel w garażu więc myślę że powinno być ciekawie. Jak by ktoś tu miał ciekawe foty szarych wnętrz to niech wrzuca, bo jeszcze nie wiem czy fotele będą szare czy jakieś jasne dać... :$
  19. Witam, potrzebował bym jakiś fotek wnętrz o szarym odcieniu w naszych a4, głównie interesują mnie fotele jak by wyglądały jasne w takim wnętrzu, jak również szare oraz ciemniejsze. Pozdrawiam
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie żarówki do halogenów polecacie ? może jakieś sprawdzone ledy ?
  21. Panowie jakiej firmy polecacie przegub zewnętrzny ? Lobro będzie ok ?
  22. to na fachowców trzeba było trafić, ja jak ustawiałem to nawet przy wjeździe pomagali aby nie zahaczyć glebą
  23. Nikt nie mówił że będzie łatwo ;D , robisz tak. Ściągasz starą farbę z powierzchni alu, lecisz to papierem na mokro [dobrze papier zostawić w wodzie na 10 min.] 240 jak są ostre wżery/rysy , pozenij 400 500 800 1200 2000 2500 i jest lalka
  24. A gdzie jakiś 1200 ? za duży przeskok z 500 na 2000, mimo wszystko nawet jak ostro szlifowałeś to mogły zostać ślady po 500 które uwidoczniły się dopiero przy polerowaniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.