Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
fajnie leży ja tak w zimie przelatałem i niestety poległa osłona silnika od zbierania śniegu
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
Naturalnie, powinno się ustawiać zbieżność przy zmianie zawieszenia.
-
B6 DIVISION
U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm?? Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok
-
A4 B6 Quattro dobór szerokości felg RH
jak by bylo faktycznie 59 to nie ma problemu, ba nawet dystans pewnie będzie potrzebny
-
A4 B6 Quattro dobór szerokości felg RH
9,5 powinno wejść tylko pytanie jakie et będzie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak auto dopiero do po korekcie to, lite, a jak jest inaczej to ścierny
-
Opinia o felgach 3SDM
Najlepsze że teraz 3SDM i Rotiform będą mieć bliźniaczy model [ nowe koło pojawi się za jakiś czas ]
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ładnie się wpasowały, kolor robi robote
- B6 DIVISION
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Świetna jest ;D
-
Problem z oponami na 19`9j
niemasz Q więc żaden układ nie będzie wariował, nie napisałeś nic o et więc nie wiadomo jak są osadzone
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś fotki srodkowego tunelu w skórze lub alcantarze ? PS. wiadomo czerwone najlepsze
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
To kiera nadal aktualna ? jaki +/- koszt wysyłki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie wracając do tematu wnętrz, ma ktoś może fotke obszytego tunelu w b6/b7 skórą lub alcantara ?
-
co to za fela?
rotiform blq
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
ja listwy maskujące zdejmowałem, i udało się nie połamać więc jak ktoś to weźmie na sposób a nie na siłe to da rade
-
Lakier
Oczywiście że to amulet mam taki sam krwista czerwień SVD, koła to rota grid
-
Jakiego użyć preparatu?
Polecam gliptone, poniżej masz moją 50/50
-
[B8 CAGA] czarny kot
Kapitalne koło, zawsze mi się podobało ja bym rotor pomalował na złoty
-
Windows 8 - z czym to sie je?
Wykupował ktoś już to uaktualnienie z promocji ? Ciekawy jestem czy da rade to nagrac na pena i postawić od nowa zamiast xp na pc, czy tylko można wgrac na 7 objętą promocja ?
-
Krótka ankieta potrzebna do zaliczenia na uczelni.
Poszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zalajkowane mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ? Dzięki za lajki kumpel otwiera biznes i pomagam mu co nieco ogarnąć, jak co to piszcie na [email protected] bądź dzwoncie 663 599 889 , powiedzcie że jesteście ode mnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, kto ma to niech lajkuje z góry dzięki https://www.facebook.com/pages/Honest-Serwis-Aparat%C3%B3w-Cyfrowych-i-Kamer-Video/118847331621775
-
B6 DIVISION
Panowie, kto ma to niech lajkuje z góry dzięki https://www.facebook.com/pages/Honest-Serwis-Aparat%C3%B3w-Cyfrowych-i-Kamer-Video/118847331621775
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
Dałem do serwisu klimatyzacji, bo na vagu czujnik się nie odzywał, a mógł być to czujnik, czynnik, bądź nie wiadomo co, a niebyłem pewny czy się nie rozszczelniła klima i wolałem oddać auto, bo jak nie masz czynnika chłodzącego to nie ma smarowania agregatu i jak strzeli to kwoty robią sie poważne... Co do czujnika to w serwisie zamówili w aso i okazało się że nie pasował, dopiero chyba 3ci był ok.