Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mega dobre to a4 no i moje ulubione roti
  2. Jak chcesz takie czego nikt niema to wsadź z RS4
  3. hehe na wiosne akurat taki setup do mnie wpada tylko opona wezsza bo 215 wiec jak co to daj foty jak zalozysz ;D , ale na moje na tyl to 30-35 powinno być
  4. masakra, no ale powodzenia w naprawie
  5. 3 najlepsza bo pierwsze 2 felgi sa dobre ale jak masz co najmniej 19"
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I jak jest taka duża różnica względem 10 głośników seryjnych ?
  7. na pewno podstawą jest czyste pomieszczenie i odtłuszczona powierzchnia, jak zostawisz jakiś syfek to zawsze wyjdzie później, ale ogólnie samemu dosyć prosto nałożyć - jak ktoś ma zdolności manualne
  8. miedzikos odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    kiedyś widziałem fotke z dokładką chyba od imprezy czy evo, ale biednie to wyglądało:facepalm:, natomiast ta z 1 postu jest nawet nawet, z perspektywy fotki oczywiscie
  9. na zimę jedynie czarny mat/połysk
  10. Czy połysk czy mat czyści się tak samo - trzeba umyć Co do oklejania elementów folią to sam oklejalem znaczek i grile i jakieś detale, z doświadczenia narazie najlepiej pracowało mi się na foliach 3m
  11. Końcówka trzyma się na dwóch spawach, więc zostaje Ci cięcie.
  12. Dokładnie nie ma co robić z eSy inwalidy przesadzoną glebą, to auto ma dawać frajdę z prowadzenia a nie z toczenia się, sam jestem na etapie szukania 215/35/19 i niestety puki co lipa na rynku:facepalm:
  13. Na tym kole jest lepiej niż na CH, lekki naciąg odnowić koła i będzie syto
  14. Po planach zwłaszcza tych "nowych" może być ciekawie sam prawie kupiłem a4 w tym tym albo troche jaśniejszym kolorze, więc jestem ciekaw co tam wyskrobiesz z niej. Powodzenia
  15. miedzikos odpowiedział(a) na Pasta temat w Układ Jezdny
    Jeżeli masz auto obniżone sprężynami to podnieść możesz jedynie przez wymiane sprezyn, na fotce nie powiedział bym że jest nisko, ale to może taka perspektywa.
  16. Moim zdaniem każdy silnik ma swoje mankamenty więc sam musisz zdecydować, w alt'ach dolewasz olej i tyle w temacie Sam mam i nie narzekam nic nie zawodzi.
  17. Fajny sedan, koło jest to i zawias by się przydał
  18. Witam, bardzo prawdopodobnie to ja , fajnie że auto się podoba, następnym razem daj znać to będę widział forumowego kolege Pozdr
  19. fabrycznych chowanych sprysków tak nie założysz do b6, musisz wymienić górę zderzaka, albo rezać jakieś dorabiane spryski.
  20. to już lepiej zainwestować w dobry airride niż kupować i próbować dopasować do swojego auta:wink:
  21. miedzikos odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Robi robote ta czwórka ! no i sedan - to się chwali
  22. Dobra sztuka Ci się trafiła
  23. Dobra baza do dalszych modów, co do koła to tak jak Jedrek pisze - gleba musi być Powodzenia
  24. za ile pogonisz kiere ? i ewentualnie w pakiecie z gałką i grilem s4, może być na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.