Treść opublikowana przez miedzikos
-
B6 DIVISION
Mega dobre to a4 no i moje ulubione roti
-
co myslicie o takim fotelu??
Jak chcesz takie czego nikt niema to wsadź z RS4
-
9jx19 et 60 jaki dystans
hehe na wiosne akurat taki setup do mnie wpada tylko opona wezsza bo 215 wiec jak co to daj foty jak zalozysz ;D , ale na moje na tyl to 30-35 powinno być
-
Ati By gregor :)
masakra, no ale powodzenia w naprawie
-
Która felga lepsza...?
3 najlepsza bo pierwsze 2 felgi sa dobre ale jak masz co najmniej 19"
-
B6 DIVISION
I jak jest taka duża różnica względem 10 głośników seryjnych ?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
na pewno podstawą jest czyste pomieszczenie i odtłuszczona powierzchnia, jak zostawisz jakiś syfek to zawsze wyjdzie później, ale ogólnie samemu dosyć prosto nałożyć - jak ktoś ma zdolności manualne
-
Co to za dokładka?
kiedyś widziałem fotke z dokładką chyba od imprezy czy evo, ale biednie to wyglądało:facepalm:, natomiast ta z 1 postu jest nawet nawet, z perspektywy fotki oczywiscie
-
Na jaki kolor zimówki?
na zimę jedynie czarny mat/połysk
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Czy połysk czy mat czyści się tak samo - trzeba umyć Co do oklejania elementów folią to sam oklejalem znaczek i grile i jakieś detale, z doświadczenia narazie najlepiej pracowało mi się na foliach 3m
-
Jak zdemontować końcówkę tłumika w Audi A4 B5?
Końcówka trzyma się na dwóch spawach, więc zostaje Ci cięcie.
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie nie ma co robić z eSy inwalidy przesadzoną glebą, to auto ma dawać frajdę z prowadzenia a nie z toczenia się, sam jestem na etapie szukania 215/35/19 i niestety puki co lipa na rynku:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
Na tym kole jest lepiej niż na CH, lekki naciąg odnowić koła i będzie syto
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Po planach zwłaszcza tych "nowych" może być ciekawie sam prawie kupiłem a4 w tym tym albo troche jaśniejszym kolorze, więc jestem ciekaw co tam wyskrobiesz z niej. Powodzenia
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dobra fota równie dobrego auta
-
Za niska zawiecha
Jeżeli masz auto obniżone sprężynami to podnieść możesz jedynie przez wymiane sprezyn, na fotce nie powiedział bym że jest nisko, ale to może taka perspektywa.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Moim zdaniem każdy silnik ma swoje mankamenty więc sam musisz zdecydować, w alt'ach dolewasz olej i tyle w temacie Sam mam i nie narzekam nic nie zawodzi.
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Debiut na forum :)
Fajny sedan, koło jest to i zawias by się przydał
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Witam, bardzo prawdopodobnie to ja , fajnie że auto się podoba, następnym razem daj znać to będę widział forumowego kolege Pozdr
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
fabrycznych chowanych sprysków tak nie założysz do b6, musisz wymienić górę zderzaka, albo rezać jakieś dorabiane spryski.
-
[ALL] Zawieszenie pneumatyczne jak się sprawuje
to już lepiej zainwestować w dobry airride niż kupować i próbować dopasować do swojego auta:wink:
-
A4 b7 1.8t
Robi robote ta czwórka ! no i sedan - to się chwali
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
Dobra sztuka Ci się trafiła
-
Audi a4 b6 1.9 tdi 2002 r by Kuba
Dobra baza do dalszych modów, co do koła to tak jak Jedrek pisze - gleba musi być Powodzenia
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
za ile pogonisz kiere ? i ewentualnie w pakiecie z gałką i grilem s4, może być na pw