Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no chłopaki 400 za seryjne to przegięcie
  2. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak chodzi mi o serie [dolne] od strony kierowcy. Za ile puścisz dwie na lewa strone ?
  3. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś na sprzedaż lewych listew drzwiowych do B6 ?
  4. Dokładnie filc na wiertarke + autosol i jedziesz
  5. daniels mega dobrze to wygląda powiedz mi jak świecą kierunki i mijania[jakaś różnica?]?
  6. No no bryczki fajne, a eleanor macałem dziś na mtp
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki, może faktycznie
  8. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie od czego jest ta kostka ? bo tam mam jeden kabelek przerwany i nie wiem do czego ona jest [znajduje się przy reflektorze od strony chłodnicy
  9. Polerka to min. 2 dni i prawdopodobnie beda chcieli widzieć z czym przyjdzie im pracować.
  10. Syto wygląda, jeszcze z 2 cm niżej i bedzie ok , jakie Et masz z tyłu ?
  11. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam fot a4 z alu 18x8.5 et35 z dystansem 15-20mm ma ktoś ? chodzi mi o tylne koła
  12. generalnie oba silniki coś tam biorą
  13. Smacznego jajca
  14. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzn? a żadnych problemów typu błędów na fisie nie będzie ?
  15. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy trzeba coś rezać przy zakładaniu bixenonow jak się mialo xenon ? czy podejdzie P&P ?
  16. Każda opona uszkodzenia na bocznej ściance jest NIE do naprawy to co pokazałeś to poprostu uszkodzenie dyskwalifikujące opona do dalszego użytkowania.
  17. Sprawdzał ktoś czy spryski od b7[bądź innego modelu] podejdą do b6 ?
  18. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to i ja mam pytanie odnośnie ksenonow, czy jak kupie lampy bixenonowe to pasuje wszystko p&p czy trzeba coś przerabiać ?
  19. Na pewno coli 915 bedzie lepszy od sonax'a a praktycznie ta sama kwota.
  20. China i jeszcze raz china - sam osobiście się spotkałem jak takie super dobre repliki nie odróżniające się od oryginału popękały...
  21. jak chcesz odświerzyć lakier to kup megsowe uc i wypracuj go na tricolorze [german] póżniej fajnie było by dać cleaner - może dodo lime prime, i na to wosk
  22. Najlepiej wjedz na jakiś kanał i sprawdź czy z innego miejsca nie leci, bo jak w zbiorniczku od wspomy nie ubywa to raczej jest tu ok.
  23. Oczywiście chodzi o zrobienie tego w dobrym guście jak to b6 avant z fotki gdzie jest poszerzony i body hofele stanowi dopełnienie
  24. Ten RS4 w b6 wygląda obłędnie
  25. Sorry ale to jest tragiczne, stylistycznie absolutnie nie pasuje do tego auta...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.