Treść opublikowana przez miedzikos
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
Tydzien temu miałem to samo, na szczęście to tylko był czujnik.
-
jaki kolor ma ta tapicerka foteli
Z tego co pamiętam to są 2 kolory szarego, ciemny i jasny
-
jaki kolor ma ta tapicerka foteli
na pewno swing, mam taki sam kolor u siebie
-
Klejące sie guziki od napoju
Ja bym spróbował jakimś APC
-
zamiana fabryczne audio, na co?
ALPINE CDE-9880R GWARANCJA PL Auto HI-FI W-Wa (2878574663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie radio mialem w moim mk3, co prawda na głośnikach focala i wszystko podłączone pod wzmak a nie radio, ale jak przeszedłem z sony na to radio to dopiero była różnica PS. nie zapomnij o wygłuszeniu
-
B6 DIVISION
Panowie mam mały problem ^^ 2 Faults Found: 00819 - High Pressure Sensor (G65) 30-00 - Open or Short to B+ 00819 - High Pressure Sensor (G65) 29-00 - Short to Ground czy to oznacza ze czujnik padł czy cisnienie jest za małe ? [jak można sprawdzić czy jest odpowiednie ? ]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdrowych spokojnych
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sinister oglądał ktoś ?
-
Szukam opinii o Audi TT
Auto generalnie fajne, awaryjność jak każde inne a co do praktyczności... czy takie auto kupuje się aby było praktyczne ? Osobiście wolałbym S3 - wystroić na 280km i używać na "niedziele" , niestety sam z autopsji wiem ze eske cieżko znaleźć więc tak czy inaczej życze powodzenia
-
A4 b7 1.8t
Dobrze jest ;D zimowe foty maja klimat
-
skrzypi na mrozie
Może ktoś wymieniał górne wahacze i po prostu gumy są za bardzo napięte, zimą mogło się to uwydatnić
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
adamo ja zawsze przy wymianie dolewam motul engine clean, nie ma żadnych negatywnych efektów stosowania
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
2 tyg temu wymieniałem uszczelkę pokrywy, czytając wcześniejsze posty byłem nastawiony że będzie uwalona od nagaru itp... o dziwo czyściutka, także jak widać może nie wszędzie nagar tak się zbiera, a czy bierze - jasne ale nie tak jak u kolegów wyżej alt to alt, zależnie jak skatowany jeden weźmie mniej, drugi więcej. Pozdr.
-
B6 DIVISION
Podepne vaga i zobaczymy, ale z tego co teraz znalazlem to chyba faktycznie czujnik stopu, są jakies trudności z jego wymiana ?
-
B6 DIVISION
Panowie zapaliła mi sie kontrolka esp bez przyczyny - idzie ją wyłaczyć ale chwile znowu się świeci - co może być grane ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Szacun za ogarnianie tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najlepiej niech zaopatrzy się w IPA jak pisze Pepin, bo denaturat czy pochodne spirytusy mogą narobić problemu
-
B6 DIVISION
Mam pytanie czy cewki BERU ZSE 043 podejdą do 2.0 alt ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma ktoś zniżkę w IC albo może załatwić w dobrej kasie cewki beru do 2.0 alt ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale dramat niespełna 30min i 0-3 w plecy
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
wzorem włókna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Roy , w końcu ktoś napisał coś sensownego do tego tematu, a nie ciągłe narzekania ile to bierz itp... ,silnik jest mało awaryjny i jedynie olej mu doskwiera, a wielki problem robią ludzie otoczka jaki ten silnik jest do d*py itp. Proste, lać i nie przejmować się
-
Felgi na zimę
Najlepiej na zime kup cos firmowego [oem'owe albo coś pokrewnego] a nie noname produkowane w niemczech czy gdzies tam wtedy bez obaw ze 1 lepsza dziura zimą i po feldze..
-
Konserwacja zawieszenia gwintowanego.
Przed zimą biore smaruje smarem miedziowym i po zimie czyszczenie czystym apc i wszystko gra