Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Super wygląda, asa siadło idealnie do tej fury
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
dzięki za opinie Tymczasem, jako że coś tam było słońca w sobotę udało się umyć auto, przelecieć cleanerem i nałożyć wosk, efekt mnie zadowolił i chwilę później zaczęło padać Sprawca zamieszania - jak najbardziej polecam, zapach chemicznej truskawki, łatwość polerowania i można nakładać rekoma [jak ktoś lubi] lub aplikatorem, w moim odczuciu stawiam go obok zymol carbon'a Efekt : D W niedługim czasie będe miał sesyjkę to się pochwalę i dam up, doszedł ponoć najlepszy mod do wnętrza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wpadnę, mam kawałek
-
B6 DIVISION
sama tarcza, nic nie trzeba wybijać
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Forge wheels maja w swojej ofercie- felgi na zamówienie, a ceny pewnie takie jak vossen itp.
-
B6 DIVISION
Taka ciekawostka
-
co to za firma produkująca felgi
Jak Ci odpowiada wzór, to spokojnie można brać Borbet to dobra marka
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
ja sprzedałem dpd - [furgonetka.pl] koszt do30pln
-
skóra i jej pielegnacja
Psikasz na fotel, wcierasz delikatną szczoteczka, i wycierasz do sucha fibrą.
-
Felgi od BMW X5 do B6
Myśle że drążenie jest już bez sensu. Ty nigdy nie jechałeś na porządnym gwincie, i nie wiesz jak to ma się do rzeczywistości, Tak w roli wyjaśnienia, oryginalna 19 czy18 nie rozleci się na 1 lepszej dziurze - jak by tak bylo to moje brabusy nie dożyły by pewnie proste do końca sezonu, i tak samo najtańsze opony kosztujące 3k za komplet... , a dobry zawias to nie pinpong że wjedziesz na chopke i lecisz w powietrzu [za duzo filmów w stylu F&F ]. Tyle ode mnie. Koniec OT.
-
C o to za fela????
Na felgach miałeś ich marke "ASA" są to felgi na licencji bbs
-
Felgi od BMW X5 do B6
Sory ale nie widzę sensu abyś się dalej udzielał w takim wątku, nie rozumiesz tego klimatu to zachowaj to dla siebie, a nawiązując do "szybkiego śmigania" to właśnie takie typy sieją spustoszenie na drogach niż obniżone auta na 19"
-
co to za firma produkująca felgi
Jeżeli jest w oryginalnym lakierze to dlaczego ma odpadać farba, felga jest oem, a nie zadna włoska bądź chińska replika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakiś czas temu pytałem Ciebie o pranie tapicerki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario pracujesz w sobote ? czy weekendujesz
-
Felgi od BMW X5 do B6
Co prawda nie mam adapterów, ale byłem jakoś 2tyg temu na przeglądzie i ledwo wjechałem na rolki - dosłownie mm ;D koleś tylko zapytał po co komu tak niskie auto [hahahha padłem], obejrzał całe na około , sprawdził hamulce, i czas na luzy, a tu zonk podnośnik nie wchodzi, więc zdębiał i podstemplował bez zająknięcia, a na lekko wystające z tyłu kola nawet nie spojrzał, więc powiedz mi kto będzie patrzył na jakieś adaptery jak tu ma taka zagwozdkę serwis w aso vw
-
Felgi od BMW X5 do B6
Takie jak to nazwałeś wynalazki stosują także koncerny, jako dystanse poszerzające oś [nie przelotowe], a wykonane przez firmy zajmujące się takimi sprawami są solidne, a nie wykonane u pana stasia w szopie.
-
felgi 3sdm-a i brak logo firmy szukam pomocnych info
Wiesz, z tym może być różnie, jak z rotiform, na oryginale jest napis "rotiforn" ,a na fejkach jest "rotiform"
-
felgi 3sdm-a i brak logo firmy szukam pomocnych info
Jest bardzo dużo felg z tym wzorem, więc nie był bym do końca przekonany że kupiłeś 3sdm
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
super taborety
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Dobre te foty
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ta gałka tez taka chce, sprzedasz co nie ? w końcu będzie kratka do kompletu
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
A na koniec neony pod auto Pochwal się co tam szykujesz
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dobry strzał Wajsik A tu z wyjazdu na Rothenburg 2013