Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Super wygląda, asa siadło idealnie do tej fury
  2. dzięki za opinie Tymczasem, jako że coś tam było słońca w sobotę udało się umyć auto, przelecieć cleanerem i nałożyć wosk, efekt mnie zadowolił i chwilę później zaczęło padać Sprawca zamieszania - jak najbardziej polecam, zapach chemicznej truskawki, łatwość polerowania i można nakładać rekoma [jak ktoś lubi] lub aplikatorem, w moim odczuciu stawiam go obok zymol carbon'a Efekt : D W niedługim czasie będe miał sesyjkę to się pochwalę i dam up, doszedł ponoć najlepszy mod do wnętrza
  3. Ja wpadnę, mam kawałek
  4. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sama tarcza, nic nie trzeba wybijać
  5. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam coś jeszcze
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Forge wheels maja w swojej ofercie- felgi na zamówienie, a ceny pewnie takie jak vossen itp.
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka ciekawostka
  8. Jak Ci odpowiada wzór, to spokojnie można brać Borbet to dobra marka
  9. ja sprzedałem dpd - [furgonetka.pl] koszt do30pln
  10. Psikasz na fotel, wcierasz delikatną szczoteczka, i wycierasz do sucha fibrą.
  11. Myśle że drążenie jest już bez sensu. Ty nigdy nie jechałeś na porządnym gwincie, i nie wiesz jak to ma się do rzeczywistości, Tak w roli wyjaśnienia, oryginalna 19 czy18 nie rozleci się na 1 lepszej dziurze - jak by tak bylo to moje brabusy nie dożyły by pewnie proste do końca sezonu, i tak samo najtańsze opony kosztujące 3k za komplet... , a dobry zawias to nie pinpong że wjedziesz na chopke i lecisz w powietrzu [za duzo filmów w stylu F&F ]. Tyle ode mnie. Koniec OT.
  12. Na felgach miałeś ich marke "ASA" są to felgi na licencji bbs
  13. Sory ale nie widzę sensu abyś się dalej udzielał w takim wątku, nie rozumiesz tego klimatu to zachowaj to dla siebie, a nawiązując do "szybkiego śmigania" to właśnie takie typy sieją spustoszenie na drogach niż obniżone auta na 19"
  14. Jeżeli jest w oryginalnym lakierze to dlaczego ma odpadać farba, felga jest oem, a nie zadna włoska bądź chińska replika
  15. Jakiś czas temu pytałem Ciebie o pranie tapicerki
  16. Vario pracujesz w sobote ? czy weekendujesz
  17. Co prawda nie mam adapterów, ale byłem jakoś 2tyg temu na przeglądzie i ledwo wjechałem na rolki - dosłownie mm ;D koleś tylko zapytał po co komu tak niskie auto [hahahha padłem], obejrzał całe na około , sprawdził hamulce, i czas na luzy, a tu zonk podnośnik nie wchodzi, więc zdębiał i podstemplował bez zająknięcia, a na lekko wystające z tyłu kola nawet nie spojrzał, więc powiedz mi kto będzie patrzył na jakieś adaptery jak tu ma taka zagwozdkę serwis w aso vw
  18. Takie jak to nazwałeś wynalazki stosują także koncerny, jako dystanse poszerzające oś [nie przelotowe], a wykonane przez firmy zajmujące się takimi sprawami są solidne, a nie wykonane u pana stasia w szopie.
  19. Wiesz, z tym może być różnie, jak z rotiform, na oryginale jest napis "rotiforn" ,a na fejkach jest "rotiform"
  20. Jest bardzo dużo felg z tym wzorem, więc nie był bym do końca przekonany że kupiłeś 3sdm
  21. Ta gałka tez taka chce, sprzedasz co nie ? w końcu będzie kratka do kompletu
  22. A na koniec neony pod auto Pochwal się co tam szykujesz
  23. Dobry strzał Wajsik A tu z wyjazdu na Rothenburg 2013

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.