Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Tak wiem, slo szukał 15mm na kolo więc 30 na oś, ale dobrze że napisałeś bo może ktoś nie doczyta i zle dobierze
  2. Dobre mody, nie ma to jak klamki z rs'a niby detal a cieszy
  3. Ładny czarnuch, wykończenie detali i będzie pieknie
  4. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś pewny że jest ? z przodu powinna być na górze tłoczka amora, a z tyłu przekręca się stopkę amora
  5. jak się wahasz to zrób sobie podkładki 10mm pod powiedzmy 2-3 sruby przykręć i sprawdź czy będzie oki
  6. SLO widziałem że zacząłeś szukać dystansów, ja kupiłem eibacha i polecam, tu masz nawet tańszą wersje bo pod parę rozstawów DYSTANSE 30mm EIBACH 57.1 100/4 100/5 108/4 112/5 (3274713433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , cena dobra więc lepiej dołożyć do nich i mieć pewność że nie będzie biło
  7. no miło miło było :wink:ale kolor miazga hehe dzięki dzięki fajnie że się podoba - do następnego
  8. Dzięki za spota, fajnie było poznać
  9. Borbet A w 18 to mega rarytas, więc nie czekał bym na foty tylko jak masz możliwość to kupuj i zakładaj
  10. Ja jestem za powietrzem
  11. Ja brał bym avusy - dosyć mało tego na drogach a slinów jest już troche
  12. Rozumiem że od spodu półki, bo mam w nim małe mauzoleum i trzeba w końcu wyczyścić
  13. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj ], pod nią masz właśnie śrubki do progu. Edit.: Najlepszego Wladi
  14. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko
  15. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem przy pełnym skrecie w prawo takie trześniecie [ coś jak by przeskoczyło] okazało się że przy obniżonym aucie drążek kierowniczy zahacza o kawałek nadkola i ono przeskakuje dając ten dzwięk,
  16. A tak z innej beczki da rade wyciągnąć 3ci stop bez ruszania półki ?
  17. 1. Arkadiush 2. Miedzik
  18. Hehe u was odstaje, a u mnie jest urwany po zimie, tak samo jak musiałem wymienić osłone silnika i skrzyni bo nie przetrwała zimy
  19. Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler ] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.
  20. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zna ktoś numery cześci przedniego chlapacza tego z przodu przykrecanego do nadkola - potrzebuje nr chlapacza po prawej stronie i tych części do jego montażu
  21. To ma tylko napis swiss i nic po za tym chcesz fajnego szwajcara w przystepnej cenie to bierz certine
  22. Jest mega i w dobrą strone mody pod maska - korek r8
  23. Mam pytanie czy też macie w navi i radiu [tytuły i adresy] że ucina dłuższe? tzn jak jest długa nazwa to nie przewija jej tylko jest ucięta. Np. boh. westerplatte, na navi utnie boh. werte...
  24. U mnie tak też tak jest i na początku się zdziwiłem czy ona chodzi nonstop ,zmieniarka wyłącza się razem z rns-e - trwa to chwilę po zamknięciu auta
  25. Co jak co ale na VAGu jest na czym oko zawiesić, a jeśli mówimy o serii z glebą i naciągiem, to wiesz... każdy robi swoje, ale są oprócz tego detale których na 1 rzut oka nie widać, ba zauważą je pewnie tylko te osoby znają się na danym modelu/marce . Tyle ode mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.