Treść opublikowana przez miedzikos
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ja bym zamontował znaczek
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Oba są obłędne jaki zawias tam jest ?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Pierwsza strona poprawiona nowe fotki są I tak w ramach kontrastu Było: Jest
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Bartku weitec jest bardziej miekki od highsporta więc odpada i z tego co się zdążyłem dowiedzieć tu mam najniższą sprężynę z porównywalnych gwintów na rynku, więc szkoda mi na razie zmieniać gwint. Najważniejsze że jest jakiś tam pomysł jak go jeszcze posadzić niżej, więc wiosną będziemy "walczyć" Z nudów 2gie vt i szczerze powiem jak kiedyś nie mogłem się przekonać to teraz podoba mi się jak nigdy i nawet nie zamierzam zmieniać na coś 3tlg Widzę że będzie trzeba porządek w temacie zrobić, i na nowo wrzucić foty, ale to niebawem
-
[B6 AVF]Czarny Avant Quattro
Fajna baza do dalszego rezania , 4 szybki nie łatwo znaleźć, więc gratulacje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe jakie mocny był strzał w przód w tej piątce
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Ciężko kupić jakieś dobre koło w kwocie powiedzmy do 4-5k, bo albo spawana albo zajechane na różne sposoby, ktoś zaraz zaproponował by rotiformy ale to nie dla mnie - są za toporne i brak im tego czegoś, także będzie speedline,rial daytona 9/10j albo jakieś inne co by tutaj ciekawie leżało, pomysły są ale kupić w kraju koło to masakra, jak już pisałem dzisiaj miały być igły a przyszedł szrot . Wracając do bbs speedline to "rant" w lustro rotor w lekki złoty i kapselek w kolor budy, powinno być fajnie i w miare stonowanie bez zbędnej cyganerii najważniejsze jest spasowanie z budą, a reszta sama się dogra.. Jak by ktoś chciał obadać na żywo to za tydzień zapraszam do wilczych lasków na cultstyle
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Chłopaki ile by nie było tych plusowych koni to na dłuższą mete i tak za mało furacz kosi
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
slo za mojej kadencji to auto nie uswiadczy tego "zawieszenia", nie bawi mnie to jakoś, jak ma być nisko to cały czas także still static
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Tak więc miałem je dziś na aucie ale niestety po wrzuceniu na wyważarkę jedna była mega skrzywiona ... miały być igły:facepalm: no ale do rzeczy, założyłem jedna na tył opuściłem na klocku aby sprawdzić jak leży i niestety chyba musze szukać innych sprężyn na tył bo obecnie gwint na samym dole jak wyjmę podkładki to zyskam z 1-1,5cm a do szczescia brakuje z z 3-4cm niżej - chce schować całą opone w nadkolu:). Więc nasuwa się pytanie, wie ktoś gdzie można kupić niższe sprężyny do gwintu fk [ highsport] ?
-
B6 DIVISION
Wojtek_A4 piekna e36 pakiet,bbs i vadery
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Świetna jest, to koło jest stworzone do tej budy
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Powiem tak do tego roku moglem marudzic jezeli chodzi o drogi ale teraz juz koncza robic i bedzie fajna jazda Powiem Ci że jak u mnie zaczęli robić drogi akurat przez które musiałem przejechać to, jak wszyscy jechali tak ja się toczyłem i tylko widziałem jak czasem ktoś za mna się wku*wia , ale co mi tam, "jeżdżę przepisowo"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aj sorki na tel tak wyglądało, a to na szczęście krople Podjedz Gwertego i przymierz jego, zobaczysz jak leży, a szczerze jak wzór Ci pasuje to z tych 2ch brał bym oz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oz troche potłuczone widać, mi osobiście by przeszkadzało, co do dare to nie kupił bym dla siebie, chociaż znam parę osób co lata na darkach i nic się nie dzieje, foty gdzie rant odpada itp. to na 90% z aut po mega dzwonie bądź innych nie codziennych sytuacjach więc tymi fotami z neta nie ma co się przejmować bo tak każde koło można załatwić czy to rial ronal czy bbs itp , wzór z passata cc jest całkiem całkiem szkoda ze tylko 8j
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo fajne 18 - jak by to była 19 było by już u mnie firma znana kultowa i sprawdzona a te z maybacha na b6 to WORK RYVER 18' VW AUDI NISSAN HONDA JDM skręcane (3417025862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. WORK BROMBACHER PorscheMesh18 5X112 ET 32 8.5JAPAN (3407813856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i będzie rwało suty oczywiście auto musi leżeć odpowiednio
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
powiem więcej... jakbyś zobaczył jak nisko leci u mnie wydech, to byś się zdziwił, że można ja ci powiem ze dokladke od cupry jak szybko zamontowalem tak tez szybko zdjolem bo sie jezdzic nie dalo hahaha tak to jest "za gorami za lasami"
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Fajny wariat
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki za opinie, jak dobrze pójdzie to w czw/pt będą u mnie i zrobimy wstępne spasowanie
-
B6 DIVISION
Kshyhu87 za jeden reflektor ?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jędrek koła z nowej tt et 52 chyba więc mega dystans musi wpaść - ale to nie problem Co do foteli to dzięki też mi się podobają pakiet schowki i siatka z tyłu slaviozo odbiorę to za komplement Reasumując ciągle coś do przodu ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- Edit: vt na szybko, co myślicie
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Świetna jest, kolor + czarne dodatki
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Małe zmiany we wnętrzu I teraz moi drodzy pytanie do was na oku mam do kupienia 19x9 audi speedline, powiedzcie czy pchać się w nie czy szukać coś innego ? jakieś foty fajnych B6/7 mile widziane rozmiar na tyle fajny że ładnie leży 215/35
-
B6 DIVISION
Wojtek, niestety to choroba która postępuje
-
Dekory A4 B6 Jaka jest różnica ???
Wymiary zawsze są takie same, różnica tylko i wyłącznie w fakturze dekoru.