Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jako że mamy już jesień to taka mała zapowiedź było by więcej no ale wezwali policje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chłopaki szukam miejscówki na jesienne foto/film - gdzieś gdzie można wjechać autem. PS. Cytadela odpada - za drogo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spamerzy
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
Wandej tu nie chodzi o przyrost mocy, przecież wkładka nic nie da to oczywiste:wink: tu chodzi o o liść dostarczonego powietrza... nie wiem jak pipercross ale kn coś tam dał i oczywiste że zaraz znajdzie się multum ludzi wpierających że tylko psychika itp. btw. dla tych co są na nie, czy ktoś tu powiedział że po wkładce miał +Xhp ? bo z tego co widać to nie, reakcja na gaz to co innego
-
Cena obszycia foteli okolice krakowa
Ja się pytałem u mnie [tapicer ogarnięty] jaki jest koszt foteli z boczkami. W pełnej skórze 3000 z oryginalną alcantarą 4500 [ori alcantara to koszt ok 600 za metr ]
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
Popieram zmiana na + , szybsza reakcja na gaz no, na trasie lepiej zbiera i dźwięk się poprawia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arku ja mam sory ze nie zadzwoniłem ale od południa ujeżdżam tu i ówdzie, jutro się zdzwonimy bądź pw. Pozdro
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
No niestety tak to jest ludzie nie dbają o czyjąś własność ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ja odpadam niestety
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
Bez foty nic nie można powiedzieć
-
B6 DIVISION
https://vimeo.com/69437904
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Arkadiush:wink: 2. Miedzik [ jak zdążę to wpadnę przejazdem ]
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Tylko nie zapomnij że robisz auto dla siebie, a nie osób z forum
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Bart gdzie pracujesz ?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dobry wybór jak poskładasz to daj fotke jak jest "wysoko"
-
A4 b7 1.8t
I dla tego że seria to zdrutowana dokładka na tył ? sory ale nie mogłem się powstrzymać Co do grila to mi tu pasuje w chromie, przydały by się jeszcze chromy w około szyb, ale wiem, nie chodzi tu o wypas tylko o air i koło. Pozdro
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Nie ma co się zastanawiać, koło wygląda mega w b5 tak samo jak rh zw2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też mógłbym się pojawić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O to jest dobry pomysł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zna ktoś jakieś ciekawe miejsce na jesienne fotki auta ? wiecie liście te sprawie
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Powiedz mi jak to robisz? Powiedzmy wymieniasz olej co 10 tys km więc powiedzmy po przebiegu 9 tys km wlewasz Motul Engine Clean, robisz 1 tys km i wymieniasz olej? Dobrze główkuję? Powiedz mi jeszcze jak Twój ALT się spisuje silnikowo/olejowo? Motula dolewam przy wymianie, wlewasz i niech chodzi z 15-20min na jałowym, później już wiadomo. Jakieś 3-4 miesiące temu wymieniałem cewki bo mi jedna strzeliła przez uszkodzoną uszczelkę pokrywy zaworów i tak jak tu czytałem podchodziłem do tego że będzie trzeba cały syf[nagar] z pokrywy wyczyścić [jak niektórzy pisali mieli aż grubo..], a tu miłe zaskoczenie pokrywa była czysta - więc może o czymś to świadczy, może motul działa może nie. Fakt jest taki że kupiłem auto już zalane mobil1 5w50 i się tego trzymam:wink: Co do pobierania oleju to 1l na 2-3tys także mam farta
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ładnie się wkomponował, dużo rzeźby było ? A tak po za tym dobry czarnuch z niego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja na pewno GTI ale to subiektywna opinia
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ahh ten zapach świeżej gumy