Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Jako że mamy już jesień to taka mała zapowiedź było by więcej no ale wezwali policje
  2. Chłopaki szukam miejscówki na jesienne foto/film - gdzieś gdzie można wjechać autem. PS. Cytadela odpada - za drogo
  3. Wandej tu nie chodzi o przyrost mocy, przecież wkładka nic nie da to oczywiste:wink: tu chodzi o o liść dostarczonego powietrza... nie wiem jak pipercross ale kn coś tam dał i oczywiste że zaraz znajdzie się multum ludzi wpierających że tylko psychika itp. btw. dla tych co są na nie, czy ktoś tu powiedział że po wkładce miał +Xhp ? bo z tego co widać to nie, reakcja na gaz to co innego
  4. Ja się pytałem u mnie [tapicer ogarnięty] jaki jest koszt foteli z boczkami. W pełnej skórze 3000 z oryginalną alcantarą 4500 [ori alcantara to koszt ok 600 za metr ]
  5. Popieram zmiana na + , szybsza reakcja na gaz no, na trasie lepiej zbiera i dźwięk się poprawia
  6. Arku ja mam sory ze nie zadzwoniłem ale od południa ujeżdżam tu i ówdzie, jutro się zdzwonimy bądź pw. Pozdro
  7. No niestety tak to jest ludzie nie dbają o czyjąś własność ...
  8. Panowie ja odpadam niestety
  9. Bez foty nic nie można powiedzieć
  10. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://vimeo.com/69437904
  11. 1. Arkadiush:wink: 2. Miedzik [ jak zdążę to wpadnę przejazdem ]
  12. Tylko nie zapomnij że robisz auto dla siebie, a nie osób z forum
  13. Bart gdzie pracujesz ?
  14. Dobry wybór jak poskładasz to daj fotke jak jest "wysoko"
  15. miedzikos odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    I dla tego że seria to zdrutowana dokładka na tył ? sory ale nie mogłem się powstrzymać Co do grila to mi tu pasuje w chromie, przydały by się jeszcze chromy w około szyb, ale wiem, nie chodzi tu o wypas tylko o air i koło. Pozdro
  16. Nie ma co się zastanawiać, koło wygląda mega w b5 tak samo jak rh zw2
  17. Też mógłbym się pojawić
  18. O to jest dobry pomysł
  19. Zna ktoś jakieś ciekawe miejsce na jesienne fotki auta ? wiecie liście te sprawie
  20. Powiedz mi jak to robisz? Powiedzmy wymieniasz olej co 10 tys km więc powiedzmy po przebiegu 9 tys km wlewasz Motul Engine Clean, robisz 1 tys km i wymieniasz olej? Dobrze główkuję? Powiedz mi jeszcze jak Twój ALT się spisuje silnikowo/olejowo? Motula dolewam przy wymianie, wlewasz i niech chodzi z 15-20min na jałowym, później już wiadomo. Jakieś 3-4 miesiące temu wymieniałem cewki bo mi jedna strzeliła przez uszkodzoną uszczelkę pokrywy zaworów i tak jak tu czytałem podchodziłem do tego że będzie trzeba cały syf[nagar] z pokrywy wyczyścić [jak niektórzy pisali mieli aż grubo..], a tu miłe zaskoczenie pokrywa była czysta - więc może o czymś to świadczy, może motul działa może nie. Fakt jest taki że kupiłem auto już zalane mobil1 5w50 i się tego trzymam:wink: Co do pobierania oleju to 1l na 2-3tys także mam farta
  21. Ładnie się wkomponował, dużo rzeźby było ? A tak po za tym dobry czarnuch z niego
  22. Ja na pewno GTI ale to subiektywna opinia
  23. Ahh ten zapach świeżej gumy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.