Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
shymbii gdzie ty żeś w moje rejony się zapuścił nie kremowa a biała i nie ma na tym ani zadnym innym forum
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Wariat
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Poszło
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Fajny jest
-
B6 DIVISION
Jak masz KW to powinno dać się zregenerować np. tu Mechanika Pojazdowa Błoński Zielonka - amortyzatory, zawieszenia, regeneracja - O firmie PUH NAGENGAST - Strona startowa - amortyzatory, zawieszenia, hamulce
-
Jakie klocki do tarcz ATE ? Textar,Bosch,Ferodo,Ate?
u mnie siedza ferrodo premier i jest ok nic nie piszczy, hamuja dobrze, takze polecam
-
B6 DIVISION
wszystko zależy jaki to gwint
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
No no milltek zrobi tu dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Świetna jest, nie tuzinkowy kolor i zgranie elementów- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Super kolor co do braku mmi to też znam typa co brał z różnymi pierdołami [no może nie aż tak doposażona jak u Ciebie] i nie wybrał mmi- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Piękna jest, no i czerwona- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Świadomie wstawiłeś auto z gniezna ? ,a tak poważnie to ciekawe jak był mocno, US,a przód już europa- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Łączenia poszczególnych elementów dają wiele do życzenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Labiel to od S4 zderzak wiec min 400 za golasa- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
znalazlem u siebie maila do Michała [email protected] [email protected] może się przyda- B6 DIVISION
Oj tam oj tam na przyszly sezon wpadnie elektryka- B6 DIVISION
Nie zawadza komuś w garazu korbka do b6/7 ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie zawadza komuś w garazu korbka do b6/7 ?- [B6 AWX] Srebro by Dave J. :D
w 17 poszukal bym jakies oz- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ta druga fota koniecznie do kalendarza!- [B8 CAGA] czarny kot
Dobre foty i jaki zaciesz- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
To widzimy sie na style'd Panowie- [B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Odpuść laminaty, lepiej dołożyć do ori - A4 b6 1.8t Quattro Film str3