-
Czujniki ciśniania w oponach
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Czujniki ciśniania w oponach
Witam, również poprosiłbym o rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam
-
[B7 TDI PD] Co ile rozrząd w BKE ?
Ja tak samo, wymieniam w okolicach 60ooo-70ooo km
-
Listwy Dekory LED
Witam, czy jest ktoś z województwa opolskiego lub śląskiego, kto chciałby się podjąć takiego moda? Jeśli tak to proszę o kontakt pozdrawiam Grzegorz
-
Przyciemnianie szyb dolnośląskie i opolskie
Jeśli chodzi o opolskie to polecam Przyciemnianie szyb Mechnice | Auto Szyby Opole , sam tam przyciemniałem pełna profeska. Zapłaciłem za swojego sedana 420zł, była możliwość poczekania przy kawie, aż Pani ze swoimi kompanami ogarnie samochód (mnie odwiozła do pracy, a po niej przyjechała po mnie).
-
Dekielki do felg...
wielkie dzięki za odp kurde ciężko je znaleźć, jakiekolwiek nowe, by mnie urządzały. W zimę chcę te felgi zregenerować, a te dekle tak wyglądają, że nie wyglądają... :/
-
Dekielki do felg...
Witam, wie może ktoś z forumowiczów gdzie znajdę tego typu dekielki do felg? Na allegro niestety nie mogę ich namierzyć, a zależy mi kupić komplet nowych. View image: Zdjęcie246 Image codes: Zdjęcie319 Image codes: Zdjęcie320 z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam Grzesiek
-
Polecane instalacje LPG/CNG
stag 300, 25 ooo km póki co i problemów brak. Póki co polecam
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
raczej nie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
nie zapala Ci się z powodu błędu ubogiej mieszanki etc.? Może masz za uboga mieszankę LPG przy gazownikach lubi tak się zapalać, wtedy konieczna jest regulacja, ew. zmiana softa w sterowniku.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
haha na tysiąc
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
sporo Ci bierze lukassteryd :/ mój alt 2002 rok z przelotem 140kkm bierze ok 400ml na setkę. Szału nie ma, ale to nie litr, jak dojdziesz do jakiegoś skutecznego sposobu daj znać. pozdrawiam
-
Jak wyciągnąć radio chorus Audi A4 B6
dwa pilniczki do paznokci w dziurki widoczne w radiu, palec w otwór na kasety i samo wychodzi:P
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
siema Łukasz, tak z ciekawości zapytam gdzie montowałeś gaz, ile mniej więcej Ci pali na stówkę? Jak w Twojej czwórce wygląda sprawa oleju? pozdrawiam
-
moja a4 b6 2.0 alt
dokładnie, na olej można przymknąć oko, byleby bezawaryjnie pomykało jak przystało na audi;) ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- w piątek przyciemnianie szyb się szykuję