Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

harllas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam
  2. Witam, również poprosiłbym o rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam
  3. Ja tak samo, wymieniam w okolicach 60ooo-70ooo km
  4. harllas odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Witam, czy jest ktoś z województwa opolskiego lub śląskiego, kto chciałby się podjąć takiego moda? Jeśli tak to proszę o kontakt pozdrawiam Grzegorz
  5. Jeśli chodzi o opolskie to polecam Przyciemnianie szyb Mechnice | Auto Szyby Opole , sam tam przyciemniałem pełna profeska. Zapłaciłem za swojego sedana 420zł, była możliwość poczekania przy kawie, aż Pani ze swoimi kompanami ogarnie samochód (mnie odwiozła do pracy, a po niej przyjechała po mnie).
  6. wielkie dzięki za odp kurde ciężko je znaleźć, jakiekolwiek nowe, by mnie urządzały. W zimę chcę te felgi zregenerować, a te dekle tak wyglądają, że nie wyglądają... :/
  7. Witam, wie może ktoś z forumowiczów gdzie znajdę tego typu dekielki do felg? Na allegro niestety nie mogę ich namierzyć, a zależy mi kupić komplet nowych. View image: Zdjęcie246 Image codes: Zdjęcie319 Image codes: Zdjęcie320 z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam Grzesiek
  8. stag 300, 25 ooo km póki co i problemów brak. Póki co polecam
  9. nie zapala Ci się z powodu błędu ubogiej mieszanki etc.? Może masz za uboga mieszankę LPG przy gazownikach lubi tak się zapalać, wtedy konieczna jest regulacja, ew. zmiana softa w sterowniku.
  10. haha na tysiąc
  11. sporo Ci bierze lukassteryd :/ mój alt 2002 rok z przelotem 140kkm bierze ok 400ml na setkę. Szału nie ma, ale to nie litr, jak dojdziesz do jakiegoś skutecznego sposobu daj znać. pozdrawiam
  12. dwa pilniczki do paznokci w dziurki widoczne w radiu, palec w otwór na kasety i samo wychodzi:P
  13. siema Łukasz, tak z ciekawości zapytam gdzie montowałeś gaz, ile mniej więcej Ci pali na stówkę? Jak w Twojej czwórce wygląda sprawa oleju? pozdrawiam
  14. dokładnie, na olej można przymknąć oko, byleby bezawaryjnie pomykało jak przystało na audi;) ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- w piątek przyciemnianie szyb się szykuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.