Treść opublikowana przez harllas
-
Czujniki ciśniania w oponach
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Czujniki ciśniania w oponach
Witam, również poprosiłbym o rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam
-
[B7 TDI PD] Co ile rozrząd w BKE ?
Ja tak samo, wymieniam w okolicach 60ooo-70ooo km
-
Listwy Dekory LED
Witam, czy jest ktoś z województwa opolskiego lub śląskiego, kto chciałby się podjąć takiego moda? Jeśli tak to proszę o kontakt pozdrawiam Grzegorz
-
Przyciemnianie szyb dolnośląskie i opolskie
Jeśli chodzi o opolskie to polecam Przyciemnianie szyb Mechnice | Auto Szyby Opole , sam tam przyciemniałem pełna profeska. Zapłaciłem za swojego sedana 420zł, była możliwość poczekania przy kawie, aż Pani ze swoimi kompanami ogarnie samochód (mnie odwiozła do pracy, a po niej przyjechała po mnie).
-
Dekielki do felg...
wielkie dzięki za odp kurde ciężko je znaleźć, jakiekolwiek nowe, by mnie urządzały. W zimę chcę te felgi zregenerować, a te dekle tak wyglądają, że nie wyglądają... :/
-
Dekielki do felg...
Witam, wie może ktoś z forumowiczów gdzie znajdę tego typu dekielki do felg? Na allegro niestety nie mogę ich namierzyć, a zależy mi kupić komplet nowych. View image: Zdjęcie246 Image codes: Zdjęcie319 Image codes: Zdjęcie320 z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam Grzesiek
-
Polecane instalacje LPG/CNG
stag 300, 25 ooo km póki co i problemów brak. Póki co polecam
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
raczej nie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
nie zapala Ci się z powodu błędu ubogiej mieszanki etc.? Może masz za uboga mieszankę LPG przy gazownikach lubi tak się zapalać, wtedy konieczna jest regulacja, ew. zmiana softa w sterowniku.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
haha na tysiąc
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
sporo Ci bierze lukassteryd :/ mój alt 2002 rok z przelotem 140kkm bierze ok 400ml na setkę. Szału nie ma, ale to nie litr, jak dojdziesz do jakiegoś skutecznego sposobu daj znać. pozdrawiam
-
Jak wyciągnąć radio chorus Audi A4 B6
dwa pilniczki do paznokci w dziurki widoczne w radiu, palec w otwór na kasety i samo wychodzi:P
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
siema Łukasz, tak z ciekawości zapytam gdzie montowałeś gaz, ile mniej więcej Ci pali na stówkę? Jak w Twojej czwórce wygląda sprawa oleju? pozdrawiam
-
moja a4 b6 2.0 alt
dokładnie, na olej można przymknąć oko, byleby bezawaryjnie pomykało jak przystało na audi;) ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- w piątek przyciemnianie szyb się szykuję
-
moja a4 b6 2.0 alt
co do planów to radio na pewno będzie zmienione, myślę również o zmianie głośników, choć te seryjne pozytywnie mnie zaskoczyły no i marzy się pakiet chrom . Ze zużyciem oleju się liczę, po wymianie dokupiłem drugą bańkę na wszelki wypadek i obserwuje . Póki co jest to moje pierwsze audi mam nadzieje, po przygodach z tym modelem, nie ostatnie .
-
moja a4 b6 2.0 alt
)to moja a4, póki co jedyną modyfikacją (wymuszoną ekonomią) jaką w niej zrobiłem po zakupie jest założenie instalacji gazowej stag. Auto zostało sprowadzone z Belgii, jest to seryjne 2.0 alt. http://postimage.org/image/6umvvf1af/ http://postimage.org/image/xi1w4a459/ http://postimage.org/image/5fvbpug7l/ http://postimage.org/image/ue41mfh5n/ http://postimage.org/image/4ty4sjgrp/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, trafiłem na forum tuż po zakupie swojego audi a4 b6. Jest to seryjne 2.0 alt. Mam nadzieje znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz poszerzę swoją wiedzę na temat audi:P pozdrawiam Grzegorz:)