Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

harllas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez harllas

  1. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam
  2. Witam, również poprosiłbym o rozjaśnienie tematu. Pozdrawiam
  3. Ja tak samo, wymieniam w okolicach 60ooo-70ooo km
  4. harllas odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Witam, czy jest ktoś z województwa opolskiego lub śląskiego, kto chciałby się podjąć takiego moda? Jeśli tak to proszę o kontakt pozdrawiam Grzegorz
  5. Jeśli chodzi o opolskie to polecam Przyciemnianie szyb Mechnice | Auto Szyby Opole , sam tam przyciemniałem pełna profeska. Zapłaciłem za swojego sedana 420zł, była możliwość poczekania przy kawie, aż Pani ze swoimi kompanami ogarnie samochód (mnie odwiozła do pracy, a po niej przyjechała po mnie).
  6. wielkie dzięki za odp kurde ciężko je znaleźć, jakiekolwiek nowe, by mnie urządzały. W zimę chcę te felgi zregenerować, a te dekle tak wyglądają, że nie wyglądają... :/
  7. Witam, wie może ktoś z forumowiczów gdzie znajdę tego typu dekielki do felg? Na allegro niestety nie mogę ich namierzyć, a zależy mi kupić komplet nowych. View image: Zdjęcie246 Image codes: Zdjęcie319 Image codes: Zdjęcie320 z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam Grzesiek
  8. stag 300, 25 ooo km póki co i problemów brak. Póki co polecam
  9. nie zapala Ci się z powodu błędu ubogiej mieszanki etc.? Może masz za uboga mieszankę LPG przy gazownikach lubi tak się zapalać, wtedy konieczna jest regulacja, ew. zmiana softa w sterowniku.
  10. haha na tysiąc
  11. sporo Ci bierze lukassteryd :/ mój alt 2002 rok z przelotem 140kkm bierze ok 400ml na setkę. Szału nie ma, ale to nie litr, jak dojdziesz do jakiegoś skutecznego sposobu daj znać. pozdrawiam
  12. dwa pilniczki do paznokci w dziurki widoczne w radiu, palec w otwór na kasety i samo wychodzi:P
  13. siema Łukasz, tak z ciekawości zapytam gdzie montowałeś gaz, ile mniej więcej Ci pali na stówkę? Jak w Twojej czwórce wygląda sprawa oleju? pozdrawiam
  14. dokładnie, na olej można przymknąć oko, byleby bezawaryjnie pomykało jak przystało na audi;) ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- w piątek przyciemnianie szyb się szykuję
  15. co do planów to radio na pewno będzie zmienione, myślę również o zmianie głośników, choć te seryjne pozytywnie mnie zaskoczyły no i marzy się pakiet chrom . Ze zużyciem oleju się liczę, po wymianie dokupiłem drugą bańkę na wszelki wypadek i obserwuje . Póki co jest to moje pierwsze audi mam nadzieje, po przygodach z tym modelem, nie ostatnie .
  16. )to moja a4, póki co jedyną modyfikacją (wymuszoną ekonomią) jaką w niej zrobiłem po zakupie jest założenie instalacji gazowej stag. Auto zostało sprowadzone z Belgii, jest to seryjne 2.0 alt. http://postimage.org/image/6umvvf1af/ http://postimage.org/image/xi1w4a459/ http://postimage.org/image/5fvbpug7l/ http://postimage.org/image/ue41mfh5n/ http://postimage.org/image/4ty4sjgrp/
  17. Witam, trafiłem na forum tuż po zakupie swojego audi a4 b6. Jest to seryjne 2.0 alt. Mam nadzieje znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz poszerzę swoją wiedzę na temat audi:P pozdrawiam Grzegorz:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.