-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
Miałem problem ostatnio z czujnikiem otwarcia maski ciągle się palił czujnik wiazka sprawdzone nawet podawana masa na moduł komfortu pod nogami kierowcy czarna kostka pin 20 jak dobrze pamiętam na liczniku ani na modułach zero błędów poświęciłem cały dzień i zero pomysłów ani poszlak. Odpiąłem klemę na noc na drugi dzień wszytko już działa więc jak by ktoś się trudził to może spróbować
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0 TDI DEZE 163 KM MHEV
Mam ten sam problem tylko że przebieg 240 Zmieniłem Olej 0w30 Pompa oleju nowa aso Zaworki/ regulatory 2 sztuki nowe aso Czujnik cisnienia oleju aso Dalej nic nie pomogło spada cisnienie podczas jazdy i wyskakuje kontrolka oleju zgaś silnik P052400- cisnienie oleju silnikoweg wartość zaniska P055F00- cisnienie oleju silnikowego poza zakrema Błędy wyskakują po nagrzaniu oleju a cisnienie oleju ma spadek około 1.2 bara ( wymagane jest 4 a rzeczywiste 2.8) w zakresie obrotów od 1.500 do 2500 a dół obrotów trzyma cisnienie górę obrotów też więc gdzie szukać przyczyny ubytku cisnienia ?
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0TDI DEZE
Jak jest różnica około 1.2 bara dopiero wyskakuje kontrolka cisnienia oleju na filmie widać jakie jest cisnienie zadane a jakie rzeczywiste Dodam że nowe czesci jak pompa oleju, dwa regulatory oleju i czujnik cisnienia nie pomogły
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0TDI DEZE
Jak jest różnica około 1.2 bara dopiero wyskakuje kontrolka cisnienia oleju na filmie widać jakie jest cisnienie zadane a jakie rzeczywiste Screen_Recording_20250322_174031_ThinkDiag+.mp4
-
males93 obserwuje zawartość Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0TDI DEZE
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0TDI DEZE
-
Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
naklej na szyby coś ciemnego przejdź przegląd i zdejmij jak nie chcesz usuwać
-
Jaki zestaw kluczy?
używam kluczy YATO i nie maja u mnie łatwo, jestem zadowolony bo cenowo do jakości są w porządku tylko torxy, imbusy słabe są
-
Słabe światła A4 b5 - wypalone soczewki
jeszcze można odwrócić odbłyśnik o 180 stopni
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Można coś ogarnać
-
Po zerwanym pasku alternatora nie odpala
Czyli znak na kole pasowym i kole wałka rozrzadu maja sie zgrywać ze strzałkami na obudowie ? A co zkołem zebatym od aparatu zapłonowego ?
-
Po zerwanym pasku alternatora nie odpala
Do mechanika nie stawiałem Jak jest przestawiony to co punkt "0" powinien być ustawiony tak jak jest a kreska na wąłku ma sie pokrywać ze strzałką ? Może ma ktoś możliwość sprawdzenia u siebie w samochodzie jak to wyglada ?
-
odpalanie ADP
Mogą być któreś czujniki temp,lambda troche za mało informcji żeby Ci pomóc. Popierwsze podepnij Vag i podaj błedy
-
Po zerwanym pasku alternatora nie odpala
Jak mogło wciągnać jak rozrzad jest osłoniety ? Podładowałem troche akumulator krecilem z 10-15s załapał wkreca sie normalnie a wolne oborty skacza za 2 razem tak samo 10-15s krecenia i załapie Vag podpiołem i bład 00515 - camshaft position (hall) sensor (g40)
-
Po zerwanym pasku alternatora nie odpala
Witam. Pacjent Audi a4 1.6 ADP + LPG sekwencja Stojąc na światłach zapaliła sie kontrolka "ładowania" przejechałem 50m i nagle coś zaszeleściło z pod maski od razu wcisnąłem sprzęgło i sie prawi dotoczyłem do zatoczki a silnik zgasł (4-5s po wciśnięciu sprzęgła) Podnoszę maskę usunąłem nożem resztki paska chce zapalić a on nie odpala. Pokrywę od rozrządu zrzuciłem pasek jest na miejscu napięty więc zaholowałem samochód popiołem Vaga 5 błędów 18010 00515 00532 00670 17978 Zdemontowałem paski napędzające Alternator, Klimę, wspomaganie i pompa wody bo napinacz mam do wymiany z paskiem dopiero będzie na poniedziałek ale bez pasków powinien odpalić Skasowałem błędy wszystkie po następnej próbie odpalenia nie udanej wyskoczył 00670 wiec przepustnice wyjąłem przeczyściłem wsadziłem skasowałem błędy i błąd juz nie wyskakiwał po kilku próbach kręcenia i 0 błędów Zdemontowałem świece 1 aby sprawdzić iskrę (mokra świeca) kręcę kręcę iskra sie pokazuje silnik na chwile załapał to szybko dokręciłem święcę fajka i nic nie chce odpalić znowu Vag tylko wykazał 2 błędy 00515 17978 Rozrzad da rade jakos prawdzić bez robierania przodu szukałem i nigdzie nie znalzłem?. Nie wiem czy to coś dale ale wrzucam Wałek jest w tej pozycji jak w okienku jest 0 tak jak na foto
-
Odpala ale strasznie ciezko i nie wkreca sie Film.
wczoraj pilnie musiałem pojechać samochodem wchodzę kręcę kręcę i nic odpiąłem kostkę od czujnika temperatury pyk i chodzi
males93
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta