-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mam pytanko czy w 2.0 FSI 150 koni jest to samo ? to tez jest ALT ?
-
Spoty Olsztyńskie
- [B6 ALT] A4 sedan Losix foto str.1
znalazlem lotke na allegro ale niemam zielonego pojecia czy jest to ori ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-lotka-sedan-i2050016133.html i zastanawia mnie kolor czy jest to ten sam kolkor co moj czy bedzie trzeba malowac czy jest ktos w stanie ocenic czy to jest LZ9W ta lotka ? dzis wylot zrobil znaczek 20'' ma znaczenie z tylnej klapy no i listwa na bagażniku przyklejona zabrałem się za lampy ale już za ciemno ... i zabrakło chęci ---------- Post dopisany 25-06-2012 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2012 at 12:08 ---------- <br /><br /> foto ze spotu Olsztynskiego mala aktualizacja- A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
fajny wagon podoba mi sie ten kolor- [B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
no fajna kolor taki jaka moja no i gratulacje motoru i napedu- Spoty Olsztyńskie
ma ktos moze te blaszki do wyciagania radia ? albo patent ?- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
gdzie i od kogo tak uslyszales w olsztynie- Regeneracja włącznika świateł
piterdzg PW !- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ponad 0,8l na tys- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja bede zalewac teraz 10w60 valvoline wiec zobaczymy co sie stanie teraz jezdzi na castroli 10w40 i bierze duzo za duzo- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja bede zalewac teraz 10w60 valvoline wiec zobaczymy co sie stanie teraz jezdzi na castroli 10w40 i bierze duzo za duzo- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja bede zalewac teraz 10w60 valvoline wiec zobaczymy co sie stanie teraz jezdzi na castroli 10w40 i bierze duzo za duzo- Spoty Olsztyńskie
siema czy takie kable wystarcza do b6? czy lepiej cos drozszego ? http://allegro.pl/10-vag-com-kabel-diagnostyczny-audi-vw-skoda-seat-i2089642588.html i http://allegro.pl/naprawa-pl-vag-kkl-usb-vw-audi-a4-a6-seat-skoda-i2117729497.html- [ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
no czekamy na info pochwal sie- Spoty Olsztyńskie
jak juz prawie lato -5 C - [B6 ALT] A4 sedan Losix foto str.1