Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedestawiam wam moją wymarzoną B6tkę, jak wsiadam do niej to banan nie schodzi mi z gęby :kox:

Trochę o aucie, którego długo szukałem

Polski salon, 2003 rok produkcji, ja jestem teraz trzecim właścicielem.

Porzedni właściciel w aucie wymienił m.in:

* cewki

* świece

* rozrząd

* Turbo (na gwarancji jeszcze pół roku - faktura na 2200zł :shock3:)

* olej Motul

:naughty:

A teraz co najważniejsze, serwisowana do samego końca w ASO :slina:

Auto bezwypadkowe, żaden element nie dotykany przez malarzy czy też blacharzy, oczywiście posiada rysy, czy też odpryski lakieru, ale to normalne przy 9 letnim aucie :wink:

Moc podniesiona do 186 km - (faktura na 1250zł)

Wyposażenie:

* quattro :naughty:

* xenon :naughty:

* CL Home

* fotochromatyczne lusterko

*4 x el szyby

* audio concert

reszty grzechów nie pamiętam...

Plany na przyszłość:

* malowanie dokładek w kolor

* 1BE

* felgi 17"

* RNS-E

* BIXENON

Foty

imag0628q.jpg

imag0629f.jpg

imag0627e.jpg

imag0626g.jpg

imag0632i.jpg

imag0625q.jpg

imag0623u.jpg

imag0634op.jpg

imag0624d.jpg

imag0635w.jpg

Komentujcie:wink:

Opublikowano

ładna furka tylko co do planów to sie nie baw w malowanie dokladek, 1be i 17 tylko rób jakiś pakiecik najlepiej s-line do tego 1bv zawiasek i 18'' i bedzie git malinka :decayed:

szerokosci zycze i powodzonka w modach:thumbup1:

Opublikowano

gratuluję auta, długo szukałeś i chyba było warto tyle czekać :good:

Opublikowano

fajny czarnuch- ale chyba masę aut przeleciałeś by kupić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No troszkę się naszukałem :decayed:

9 B6-tek w tym tą kupiłem

2 B7-ki

3 Passaty B6

1 SuperB

Przy wszytkich czujnik lakieru ratował mi życie :kox:

Opublikowano

I gitara :thumbup1: niech ci służy :wink::decayed:

Opublikowano

Fajny furacz:good: Ja szukałem równocześnie z Tobą B6 w takiej konfiguracji, lecz po 3 miesiącach szukania wczoraj padło jednak na BFB ośke, gdyż też się trafiła z dziewiczą blachą jak Tobie:decayed: Jeśli mozesz to napisz na pw ile zapłaciłeś za maszynke, bo ciekawość mnie zrzera, ile mi brakowało do takiego:decayed:

Opublikowano

Ładny i konkretny zakup :hi:

RNSE mogę Ci sprzedać :decayed:

Opublikowano
RNSE mogę Ci sprzedać :decayed:
a w dziąsło chcesz? :whistling::dancing:
Opublikowano
  • Autor
Ładny i konkretny zakup :hi:

RNSE mogę Ci sprzedać :decayed:

Hał macz :decayed:

Panu jak wyłączyć autoryglowanie drzwi? Bo mnie to wq....ia

Opublikowano

tylko za pomoca vag-a

Opublikowano

No widzę ze się wreszcie doczekałeś furmanki no i 4x4 niech ci śmiga powodzenia tylko ten środek jasny brudzić ci sie będzie musisz a025.gif furacza

Opublikowano

no fajna kolor taki jaka moja no i gratulacje motoru i napedu

Opublikowano
  • Autor
tylko za pomoca vag-a

już po :decayed:, o dziwo nie było żadnych błędów w sterownikach :wink:

Opublikowano

czarny sedan z Q potencjal jest :kox: ja ostatnio coraz bardziej zaluje ze nie mam turbo benzyny z Q...no ale na stacji przynajmniej lzej :wink:

Opublikowano
czarny sedan z Q potencjal jest :kox: ja ostatnio coraz bardziej zaluje ze nie mam turbo benzyny z Q...no ale na stacji przynajmniej lzej :wink:

Cierpliwość popłaca. Gratuluje furki, jest bardzo ładna. Oby cieszyła właściciela jak najdłużej.

Opublikowano

Fajna :dancing: Wnętrze mogło by być w sport pakiecie :wink:

Opublikowano

ile z ciekawosci dales

Opublikowano

Gratuluje furacza. bezawaryjności życze. podeśli proszę kwote na PW jeśli możesz.

Opublikowano

Komentujcie:wink:

Ładna seria, ważne że zadbane autko. Jaki przebieg auta?

Baza do modów jest, ale jak już napisano malowanie dokładek to nie jest dobry pomysł, lepiej dołożyć i kupić s-line.

No i jak najszybciej chlapacze out:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.