Treść opublikowana przez Leoneq
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Skąd ?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
na 8 stronie miałeś podane.... [quote name=Leoneq http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-B6-EURO-RED-LED-TAILLIGHTS-TAIL-LIGHTS-02-05_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33716QQihZ007QQitemZ170230158527QQrdZ1QQsspagenameZWDVW#ebayphotohosting to te ? ktoś będzie zamawiał wink ? Odpowiedz kolegi Milo222: si senior - lampki są w drodze zobaczymy co wyjdzie z paczki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moze i ja bym się pojawił hmmmm
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
a mógłbyś zrobić zdjęcie z Bliska jak wygląda ta obwódka ?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ty masz te z czerwoną obwódką ? czy czarną ?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Do czarnego to moze i pasują ale do jasnego nie bardzo.......
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
To może jakiś zakup grupowy !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja odpadam ;/
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Nie wiem jak inni ale ja : Nie.... Wole tamte i w dodatku tylko z czerwoną obwódką !!! inne nie wchodzą w rachubę Coś na wzór Tych pzdr.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
No własnie i to jest ten ból ;/ najlepiej jak ktoś by akurat z Niemiec jechał i nam przywiózł całe ;p
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Był spot ? grrr daj ktos czasem znać na gg albo coś 170304 bo nie zawsze zdążę zobaczyć
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-B6-EURO-RED-LED-TAILLIGHTS-TAIL-LIGHTS-02-05_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33716QQihZ007QQitemZ170230158527QQrdZ1QQsspagenameZWDVW#ebayphotohosting to te ? ktoś będzie zamawiał ?
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
No tą listewkę którą ja mam to po prostu jest psiknięta na aluminium matowy , nie ma nic wspólnego z szczotkowanym... ale jak widziałem całe auto w tym to naprawdę efekt był bardzo fajny...
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
No to w ogole nie przypominaja szczotkowanego aluminium te moje listwy ale mnie sie tam podoba
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
Dla mnie jest to tańsza alternatywa....jeśli ktoś nie chce wydawać na ori listwy 1200 zł czy tam coś ok. lub siedzieć na allegro/ebayu 24h/dobre czekając na okazję to można taką lakierkę sobie strzelić a i tak przeciętny śmiertelnik ( który nie siedzi na forum , który nie jest maniakiem audi ) nie będzie wiedział czy to było tak ori czy malowane czy inne... także chyba się skuszę ... chętnie jeszcze bym porównał jak to się ma do ori szczotkowanego alu...
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
No dlatego napisałem że zbliżony a nie identyczny w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach.... Pre a Ty u Siebie masz szczotkowane alu ? tak żeby przyjechać porównać porobić fotki ? pzdr. Dziekuje za opinie...
-
[ALL] Malowanie dekorów / listew wewnętrznych
Witam Był już temat odnośnie malowania kokpitu sprajem i innymi badziewami... ale takiego chyba nie było Wiem że nie którzy z was pomyślą i od razu będą odradzać że lakierowanie listew wewnętrznych ozdobnych ( dekorów ) jest do bani i lepiej zastosować ori bo ori jest super i sie nie rysuje... Też tak myślałem !!! Jednak kumpel strasznie się napalił na kolor aluminiowy ( zbliżony do Szczotkowanego Aluminium - ori listwy ) ze postanowił oddać listwy do lakierowania. Ma takiego kumpla który maluje modele statków takie na wodę , i koles ponoć zna się na rzeczy - tłumaczył że trzeba jakieś specjalne podkłady dawać żeby zaraz się nie łuszczyło ani nie porysowało. Kumpel przyjechał samochodem z pomalowanymi listwami , jak zobaczyłem to szok naprawdę sam nie wierzyłem ze będzie tak dobry efekt i kolor aluminiowy... koszt troszkę ponad 200 zł Jeździ z nimi 3 miesiące już i ani ryski ani kurzu Jedną sztukę mi pożyczył żebym zobaczył i się przyzwyczaił do nowego design Poniżej fotki Proszę o opinie
-
[B6 AWX] Końcówki Drązków
ok dzieki za opinie juz wszystko wiem.... a FEBI też chyba nie najgorsza firma ? wezme ten model od b6 mam nadzieje ze przelatam troche na tym
-
[B6 AWX] Końcówki Drązków
Czyli Brać Lemfordera np. takiego i nie patrzeć na b7 ? http://www.moto.allegro.pl/item353137850_koncowka_drazka_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder.html
-
[B6 AWX] Końcówki Drązków
Witam Byłem przed chwilą na ustawianiu Geometrii... niestety mi jej nie ustawili - powiedzieli ze mam wybite końcówki drążków drgań/kierowniczych i musze je wymienić.... Mówił ze bardzo często ludzie maja taki sam problem jak ja i Powiedział ze Te końcówki posiadają taka gumę i przed tą gumą przeważnie się wyrabia i końcówka jest do wyrzucenia ... ale ponoć od Modelu A4 b7 jest to rozwiązane ze te końcówki są stałe przytwierdzone i nie ma żadnej gumy , wtedy ich nie wybija i nie trzeba ich tak często zmieniać.... Dzwoniłem do sklepu i niestety nie maja ich Tylko pod zamówienie... Stad moje pytanie jaki jest nr. Kat. i czy na pewno z B7 podejdą do mojej B6 ? żeby na próżno nie wywalać kasy... i jakiej firmy zamówić najlepiej ? pzdr.
-
[B6] sedan - hak Holowniczy wkręcany
po raz kolejny maga szybka odpowiedz a jaki koszt mniej wiecej ;D ?
-
[B6] sedan - hak Holowniczy wkręcany
Witam Nie mam u Siebie Haku do Holowania , tego wkręcanego na przód... skad takiego diabła zdobyć ? Od Skody Felicji, VW Polo , Opla Vectry , Seata Toledo nie pasują.... albo do dostania z ASO ? jakiś nr. Kat. tego jest ? pzdr. Leon
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
Wczoraj montowałem z kumplem u mnie podłokietnik do b6 Nie trzeba rozbierać tunelu środkowego... wystarczy : 1. Wyjąć tylną popielniczkę 2. Odkręcić 2 śruby pod tylną popielniczką ( klucz 13 mm) 3. Wsadzić tą "blaszkę" do mocowania podłokietnika i przykręcić.... 4. Wymierzyć dziurę do wywiercenia.... korzystaliśmy z tego zdjęcia ( z serwisówki audi ) A - 9 mm B - 5 mm C - 39 mm D - 31 mm E - 15 mm F - 16 mm G - 9 mm H - 43 mm Suwmiarką wszystko pomierzyliśmy , mazakiem zaznaczyliśmy 5. Wkrętarka i malutkie wiertełko po zaznaczonej lini z 50 otworków i dziura juz była 6. Gdy otwór juz był wycięty użyliśmy pilnika żeby krawędzie poszczępione doprowadzić do porządku 7. W nóżce podłokietnika szły kable ( jeden od anteny drugi od ładowarki ) wywaliłem je 8. Włożyliśmy podłokietnik wszystko ładnie pasowało, skręciliśmy i koniec. Szkoda ze zdjęć nie robiłem... no ale moze następnym razem Czas pracy 1,5h z przerwami na herbate i batonika Efekt Super. Polecam
-
[ALL B6] Blaszka do mocowania podłokietnika
dzięki jeszcze raz.... można zamknąć.. a przestroga dla innych co nie maja podłokietnika i będą kupować to niech uważają na to żeby nie kopić podłokietnika samego ( bez "blaszki" )
-
[ALL B6] Blaszka do mocowania podłokietnika
o masakra jaka szybka odpowiedz dzieki a nie wiesz po ile takie diabelstwo ?