Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poczeba zew tuner. Ja mam monitory w zagłówkach.
  2. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hah, spojrzałem na swoją wersje softu i też mam końcówkę 0767. Dobra, potwierdzam. Na sofcie 767 można korzystać jednocześnie z telefonu i z włożonej karty sim.
  3. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, jakie śruby są do felg Audi? Zgubiłem cały komplet od zimówek i nikt nie wie jakie zamówić... Mam ori felgi S5
  4. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dla użytkowników 3G+ http://hazzydayz.com/mmi-3g-plus-firmware-update-for-google-earth-via-sim-and-phone-via-bluetooth-4382-p.asp to aż za update trzeba płacić?
  5. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to antybiotyk zadziałał. Wyleczyłem się z moda
  6. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli szlak nie przetarty. To nie wchodzę w to jeszcze Zdarzyło Wam się że po błędnym kodowaniu kierownica się przekręciła o parę stopni w prawo? Zakładaliśmy high beam, ale okazało się że gateaway jest felerny i nic z tego. Jednak zostały w systemie jakieś śmieci z kodowania i wywala mi błędy dyfra, esp i servotronica. Ten sam objaw miałem przy złym kodowaniu AHA, jednak nie było nic związanego z krzywą kierownicą.
  7. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda że żadnego tutka do tego nie ma.
  8. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-b8-uklad-keylessgo-start-stop-i4731297392.html nada się to chłopaki do A5?
  9. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strasznie mi się nie podobają nowe światła w Audi. Są dla mnie za małe i za kanciaste. Ale gusta są różne.
  10. TAK! Dlatego niewierze jak ktoś mówi że ma modzone 3.0TFSI i mu nie spada moc po 2-3 mocniejszych przejazdach. W ciepłe dni miałem ok 80'C już na trzecim biegu.
  11. Tak, to ten sam obieg. Chłodzimy wszystko jedną wodą i chłodnicą wielkości dwóch zeszytów A5
  12. Nie chcę się wypowiadać za moich dobrych kolegów, którzy podjęli się zadania bo ja powiem że weszło od razu, a oni pewnie przez całą noc zużyli roczne zapotrzebowanie Polski na wyraz "k**wa" : ) Ale patrząc to na z boku to miejsca w cholera. Trzeba było tego przełożyć w innej miejsce chłodnice od hmmm drive select? Nie wiem, takie czarne prącie co widać na górze grilla Sportowe kubły
  13. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mamy kogoś kto mieszka w USA?
  14. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czasu nie czasu. Mniej odwraca uwagę od kierowania pojazdem. Zawsze uważałem że ekran dotykowy w aucie jest lepszy od tego na guziki. Z doświadczenia teraz wiem że nie ma nic gorszego jak celowaniem palcem w literkę, a takie pisanie liter na czuja wydaje się dość wygodne.
  15. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O rany, ile trzeba dopłacić by to mieć? : ) Mnie już frustruje często tankowanie auta, a tak to bym wracał do domu padnięty a on by sobie jechał na "do pełna"
  16. Miałem robionego swapa z 3G na 3G+ i szczerze mówiąc nie przyglądałem się temu na starym MMI. Jak zmienie sobie na MMI tryb ADS to nie zmienia mi się podświetlenie na guziku. Gdzie szukać błędów w kodowaniu?
  17. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ogarnij się. Wkładasz lepsze hamulce bo stare nie dają rady, wkładasz servotronica by się lepiej skręcało, ale to? No sorry, ale po co Ci monitorować wartości, które w 99% aut są właściwe. Boost chcesz kontrolować? Litości, to nie Szybcy i Wściekli albo S4 700KM Szczególnie z ust byłego właściciela 1.9 TDI... A tego to już w ogóle nie mogę rozszyfrować o co chodziło Przepraszam, nie chce się kłócić. Wyraziłem swoje zdanie. Dla mnie zabawka nie potrzebna.
  18. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze, ale po co? To ma sens w jakiś porobionych autach, a nie B8 po c*pie... ))
  19. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kde kupowales tarcze? Ja mam ten sam problem. Kupilem nowe liftowe tarcze RS4 + klocki, po 1600 km to same jak u tebie. Kola proste, docierane jak powinno byc. I tak uwazam, ze nik po zakupie RS4/ RS5/ RS6 nie dociera tarcze. Zalozilem z powrotem stare orginalne tarcze RS4 i wszystko ok. Tarcze konstrukcyjnie są beznadziejne. Przerabiałem już po dwa komplety RS5 i RS6 Zimmermana. W obu ten sam problem.
  20. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dotarły się : ))))
  21. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a moze to wina frezu, ktory wykonujesz od strony piasty, zeby zalozyc te tarcze do B8? Też bym winę zrzucił na to, ale taka sama sytuacja była w dwóch poprzednich kompletach z RS5, które wchodziły plug n play do zacisków RS.
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcze były docierane przez cały dzień wg zaleceń producenta. Nie wyobrażam sobie jakiegoś oszczędzania ich. Pochodzą z RS6 i tam chyba mało kto oszczędza ten element, ale jeżeli mówisz że wina może leżeć po stronie piast. No cóż. Pozostaje kupienie nowych i walczenie dalej z tym dziadostwem.
  23. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam problem słuchajcie z bijącą kierownicą przy hamowaniu. Problem trwa i trwa. Koła proste, tarcze wymieniam bardzo często bo nie da się jeździć w trasy. Klocki za każdym razem nowe. Piasty proste (jedna ma odchył 2mm). Co może być powodem takiego zachowania? Z reguły tarcza wytrzymywała tak z tysiąc, półtora kilometrów bez bicia. Teraz byłem w Zielonej Górze. Rano założone nowe tarcze, a wieczorem byłem w trasie i znów dramat. Hamowanie od 280 do 140 w miarę gładko. Potem zaczyna się efekt jakby ABS, tarki, albo wozu drabiniastego...
  24. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zagwozdka. Co jakiś czas wywala mi błąd skrętu lewego modułu w lampach AFS. W Etce dla mojego modelu widnieje moduł o numerze 7L6941329A, natomiast na allegro ktoś opisuje ten moduł http://allegro.pl/modul-skretu-lampy-d3s-bi-xenon-audi-a5-8k5941329-i4580164359.html jako właściwy dla mojego samochodu. Który właściwy?
  25. Miron, u mnie w garażu walają się zaciski z S5 po 30 tys przebiegu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.