Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jordi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jordi

  1. W 2009.09 autko miało ostatni serwis przy 135tyś km. Wg. licznika przebieg to 164tyś a przebieg odczytany z skrzyni to 195tyś Dziękuje, tak ma korby Tak jak to w B7 bywa . Bi-Xenon ale taki z Allegro? Jakoś mi się nie widzi... A RNS-E to zabawa kosztująca z 2000zł Szyber jest zwykły nie Solar... Ale i tak się ciesze To moje pierwsze auto z Szyberdachem Powiem ci że mi popiskiwało, a koło od wspomagania było wytarte... Akurat tak się złożyło że brat miał takie kółko O ile się nie mylę to są groszowe sprawy w ASO. Dziękuje za gratulacje Mam nadzieje że będzie jeździło tak samo jak moje poprzednie auta . Przepraszam za zdjęcia które nie oddają uroku tego koloru. Postaram się zrobić jakieś zdjęcia aparatem Parę dni temu spotkałem B7 w takim kolorze (pierwszy raz w życiu) na dodatek identyczne wyposażenie Dosłownie jak moja Tylko że tamta była na manualu... [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 14:40_________________________________________________EDIT@ Mam już części do nadkola oczywiście ASO Trzeba tylko zamontować
  2. O Historii auta nie będę pisał bo pewnie was nie interesuje, a wyposażenie widać na poniższych zdjęciach. Jedynie co napisze to auto posiada silnik 2.0TDI 140km + Multitronic czyli grupę podwyższonego ryzyka Ogólne wrażenia z jady naprawdę pozytywne, i nawet się dziwie jak ludzie mogą kupować Passata B6 skoro on A4 B7 nawet do pięt nie dorasta, i nie dorównuje w żadnej kategorii... Nie boje się stwierdzenia że A4 to już konkurencja tylko dla Mercedes'a Jak by kogoś interesowało to spalanie się wacha, Miasto - 8l, Mieszany - 7l, Trasa 5.7 - 6.5l. Co w nim zrobiłem: * Nowy kompletny Rozrząd - ASO * Wymieniłem WSZYSTKIE filtry - ASO * Wymieniłem Olej * Wymieniłem kółko od napędzania pompy wspomagania. * Wywaliłem sławną pompę oleju oraz wałki wyrównoważające. Części ASO + Z Silnika BKD. * Wyprałem wnętrze bo ma plamy od nie udolnego ich prania... Edit: 7.06.2011 * Kupiłem części do nadkola Hokej oraz taki półksiężyc - ASO Oczywiście Co chce w niej zrobić? * Wyprać wnętrze bo ma plamy od nie udolnego ich prania... * Wymienić Olej w skrzyni. * Być może zafundować felgi od RS4 =] * Tankować i cieszyć się jazdą, a daje jej o wiele więcej niż Passat którego miałem Z góry przepraszam za jakość zdjęć gdyż były robione Tłuczkiem do ziemniaków.
  3. No panowie, mod udany! Nie jeździłem ale dzwoniłem do brata, mówi że jest ciszej i lepiej a auto szybciej się wkręca na obroty![br]Dopisany: 26 Maj 2011, 13:12_________________________________________________Śmigałem już Nie te auto naprawdę, chodzi tak jak powinno
  4. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Powiem ci tak, zabieg został przeprowadzony pomyślnie Auto chodzi ciszej, nie ma drgań oraz szybciej wkręca się na obroty
  5. Przebieg wg. ASO w 09.2009r auto miało 132tyś Na liczniku mam 165tyś A przebieg odczytany z sterownika skrzyni to 195tyś. Więc najbardziej rozsądny będzie 195tyś
  6. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Powiem ci tak, wybrałem wersje bez zmiany wału. Miałem o tyle dobrze że w domu mam dawce silniczek BKD Więc znacznie zredukowało moje koszta. Zębatka na wał 06A105209B - 54.16zł ASO Łańcuszek 038115230A - Przełożyłem z BKD Napinacz łańcuszka 038115130 - 19.09zł ASO Pompa oleju 03G115105 - Przełożyłem z BKD Uspokajacz oleju 038103623 - Przełożyłem z BKD Uszczelniacz wału 038103085E - 41zł InterCars. Kolega powiedział mi abym gumowy, jest lepszy niż ten z ASO. Smok - 45.13zł ASO Uszczelka smoka – 8.75zł ASO Śruby do Pompy - Przełożyłem z BKD Przebieg auta to oryginalne 195tyś.
  7. Nie ściągałem silnika, ale za to brat wywalił całą czołówkę. No tak ale już luzy były... A co się okazało to imbusik wyrobił te wejście w które wchodzi... Więc tak czy siak i tak było do wywalenia Oto fotki Jak widać łańcuch był też już zużyty... Przy okazji postanowiłem zafundować sobie Oleje, Filtry oraz Rozrząd z ASO
  8. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Robi mi to brat, zaa domem w swoim warsztaciku
  9. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Mam nadzieje że nie będzie rzucać, oraz szumieć ;p
  10. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Oto co się okazało po ściągnięciu obudowy. Wywalamy wałki oraz pompę wg. poradnika kolegi jaro4444
  11. Części już odebrałem panowie Jutro brat się zabiera za robotę! [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:38_________________________________________________Działamy A w zasadzie działa mój brat Oto co się okazało po ściągnięciu obudowy. Jak widać może zębatka nie jest jakoś bardzo zjechana, ale jest luz na łańcuszku. Tak jak widać na drugim zdjęciu a o ile się nie myle powinno ciasko siedzieć a nie że śrubokrętem bez żadnego problemu podważasz łańcuch.
  12. Panowie, kolega jaro4444 to dusza a nie człowiek! Naprawde wytłumaczył mi wszystko, potem jeszcze mojemu bratu. Pownno być więcej takich ludzi! Od jutro się zabieramy za wywalanie zbędnego złomu z auta Wybrałem wersje bez zmiany wału. Zamówilem już potrzebne części a ASO jutro lub w poniedziałek będą Opisze co i jak po operacji, mam nadzieje że udanej A i co z bratem zobaczyliśmy że pompa oleju z BKD jest taka sama jak z 1.6 105km!
  13. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Czyli oprócz tego łańcuszka to siada pompa tak? Panowie nie rozumiem... Proszę mi napisać od A do Z na temat tej usterki, bo tematów jest wiele, ale to są szczątkowe informacje na temat tej usterki, nigdzie nie ma napisane na Sucho co i jak. Czyli jeśli zaczyna mi szumieć auto. To wymiana łańcuszka, zębatki, imbusa oraz napinacza mija się z celem? Trzeba albo kupić od razu te wałki, albo przejść na napęd kołowy tak?
  14. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Więc panowie, jeśli wymienie ten napęd oraz imbus to powinno być ok? Nie ukrywam że auto na zime sprzedaje. Tak, ale operacja z Pompoą od 1.9 kosztuje 2500zl...
  15. Jordi odpowiedział(a) na Jordi temat w 2.0TDI
    Ale jeśli mechanicy rozkręcą mi silniki i sprawdzą że zębatka jest na wale jest dobra to można spróbować? A ile kosztują takie operacje?
  16. Jordi opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. A więc posiadam A4 B7 2005r 2.0Tdi BLB, czyli najgorsze co mogło mi się trafić... Słysze przy lewej stronie silnika (patrząc na przeciw auta) szumy takie lekko metaliczne, Domyślam się że to jest te całe koło od słynnej już Pompy Oleju. I teraz powiedzcie mi coś bo na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy taki zestaw załatwi sprawę? Czy to mogły też się posypać te całe Wałkirówno~ Zestaw: http://allegro.pl/napinacz-lancuch-pompy-oleju-audi-vw-2-0tdi-zestaw-i1612965459.html ? Pozdrawiam!
  17. Siemka. Właśnie kupiłem moje pierwsze Audi... I od razu z kombinacją BLB + Multitronic... Jedynie co mnie w miarę ratuje to sprawdzony przebieg 195tyś. Pozdrawiam Tomek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.