Treść opublikowana przez Jordi
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Sprawa coś się ruszyła. MTU pod wpływem działań mojego rzeczoznawcy oddaje naliczenie do innej jednostki która jeszcze raz to przekalkuluje Więc może się obędzie bez sądów
-
System operacyjny Android
Sporo ciekawych rzeczy znajdziecie na www.ipmart-forum.pl/ =]
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Panowie, nie będę się nawet z nimi szczypał Umówiłem się już na wycenę mojej szkody poprzez Biegłego Sądowego Rzeczoznawce Polskiego Związku Motorowego. Z jego opinią ide do Pana jakiegoś tam prawnika (zapomniałem jego nazwiska ale najbardziej znany i szanowany od tych spraw we Wrocku) i on będzie moją sprawę prowadził A ja tym czasem kupie sobie coś taniego do Jazdy ;p[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 11:34_________________________________________________A co do zamienników to nie mają mi prawa dać zamienników skoro wcześniej miałem auto na Oryginalnych częściach
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
A to zwracam Honor... Jestem wyczulony na takie coś :/[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:56_________________________________________________Dziś dowiedziałem się co z wyceną... naliczyli mi 12.800zł... Toż to śmiech na sali... Wszystko policzyli w Zamiennikach dziady jedne. Ale to nic, po pierwsze nie mają prawa mi naliczyć w zamiennikach skoro miałem cześci oryginalne przed wypadkiem tak? Więc jutro zamawiam pana rzeczoznawce (biegłego sądowego) z Polskiego Związku Motorowego a następnie ide do Wujka znajomego jakiegoś pana Mecenasa czy kogo tak który im zrobi takie pismo że do nich dotrze. Taka sama historia była z moim kuzynem, zrobił najpierw opinie z PZM a potem do tego pana mecenasa czy kogo tam. Ubezpieczyciel polubownie wypłacił wyczystko w terminie 30dni + koszty rzeczoznawcy
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
No to cos nie tak, zrobie jeszcze jeden test, szkoda ze jak mialem b5 to nie zrobilem takiego. Moja kolezanka ma A3 z tym motorem i szczerze powiedziawszy lubi sobie depnac troche a fis pokazuje jej spalanie w ololicach 5,7l.
-
Sposób na sylwestrową noc
Ja w Sylwka to nic nie planuje. Będzie co będzie
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
Ja potwierdzam. Kręcenie się wokół komina - 7.5, Miasto 8 - 10.2l, Trasa - 6.5l. Przy spokojnej jeździe i nie przekraczaniu 2tyś obr.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Fajne autko, jakieś mody planowane? Czy na razie pilnujesz Gwarancji?
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
Pierwszy raz na oczy widzę Cabrio z Kolorowym Fisem Na co dzień teraz się poruszam też taką w Cabrio tylko że 1.8T i muszę powiedzieć że tam nie ma czym jechac :/ Ale pewnie z tym silniczkiem odpycha co?
-
[B6 BEX] Moje 190 KM przyjemności
Ładna ładna, i silniczek też daje rady.
-
[ALL B5] Audi S4
Aż miło popatrzec na takie Autko
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
No tak ale zrób 300 konne awd a fwd...
-
[INNE] A3 po 2003r 3.2-2.0t
Ja też twierdze że 2.0T to najlepsza opcja silnikowa, tylko te skrzynia mogła by mieć dłuższe biegi... Bo 80km/h przy 2tyś obr. to mają zazwyczaj 5 biegowe skrzynie. A co do jazdy to jeździłem kilka dni więc wiem to z po doświadczeniach.
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
No tak, ale plus wał i przeguby to wątpię aby było 150kg...
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Kilka dni temu w pracy wystawiałem na sprzedaż Haldexa z 8J0, i wazył tyle że go sam spokojnie przenosiłem itp. Coś około 30kg. (Chodzi mi o sam most)
-
[INNE] A3 po 2003r 3.2-2.0t
No i.... No i to że jedziesz autostradą 140km/h i słyszysz jak silnik wyje... A poza tym co to za 6 biegowa skrzynia która na ostatnim biegu osiąga taką samą prędkość jak 5 biegowa?
-
[ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!
Miałem kiedyś 4x4 w Jagu... Ojj to jest naprawdę fajna sprawa!
-
[B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
Wymienił bym na oryginalny, wcale nie jest droższe niż zamienniki a jednak co oryginalne to oryginalne. A przy aucie za kilkadziesiąt tyś pln, tysiąc za rozrząd to nie są wcale jakieś wielkie pieniądze. I no śpimy lepiej
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Kiedyś robił nich mój koleś A3 i miałem wrażenie że go naciągają... Ale to było jeszcze za czasów Dynosofta. Faktycznie że ja na stronę nie zajrzałem... I jest znajomego E46 300konna w dieslu
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Fajnie Fajnie A powiedz mi kolego ile u nich kosztuje program z hamownią? i czy hamują 4x4 bo jak kupie sobie teraz auto to będę u nich "poprawiał"
-
[ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!
Pewnie że tak! Ale zawsze się zastanawiałem ile te silniki palą bo słyszałem już różne historie
-
[INNE] A3 po 2003r 3.2-2.0t
No tak ale te 2.0T ma przy 2tyśobr. 80km/h...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Podejrzewam że gdyby mi pan z zielonej Corsy na czołówke nie wyjechał to by zrobiła pewnie i z 100 tyś
-
[ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!
Fajny silniczek, ile ci spala?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Kolego, wywalcie te cholerne wałki i zamontujcie pompe z 1.9tdi. Moja Audiczka zrobiła 11 tyś km beż żadnych problemów, szybciej wykręcała się na obroty a nawet i ciszej chodziła niż inne BLB.